škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia II 1.2 TSI tüketim - yardırking verileri

lrfan · 26 · 5169

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz İrfan hocam. Yakıt değerleri oldukça güzel yapılan hızlara göre, ufak aksilikler dışında güzel bir haftasonu olmuş sizin için :) Ladaya TSI swaplanır mı ki acep :skn: :gach:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hosgeldin hocam,
güzel degerler, benzin dizel arasındaki fiyat farkı hepten kapandı, ama benzinli dizel araclar arasındaki fark acılmaya devam ediyor, bu sartlarda cok cok km yapmayan icin tsi iyi bir alternatif, birde 1,2 oldumu vergi avantajıda var, dadından yenmez gali,

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hoşgeldiniz.
Alıntı yapılan: lrfan;410381
...Araç yola güzel oturdu, savrulma, sallanma olmadı hiç. Sadece rüzgar sesi, o da bu sınıf bir araç için doğal artık.
O rüzgar sesi koskoca Peugeot 508SW' de bile varken, hiç takılma Fabia' dakine.:wnk:

Alıntı yapılan: lrfan;410381
Sapanca'da sol şeritte tahta bir kapının üstünden geçtim, ne işi vardı acaba orada :aman: ...
Geçmiş olsun. Lifte alıp bir kontrol et bence gene de aşağıdaki aksamı.:wnk:

Ben de bugün sabah 11:30' da AHL' ye gidip geri geldim Ümraniye' ye. Jetta' nın yolbilgisayarı bozul galiba. Zira marşa basınca zengin karışımın da etkisiyle menzili 220km yazıyor. Sabit hız, ısınan motor, ...vs. menzilin artması lazım. Buraya kadar tamam. Ancak 70-80km yolun sonunda 250 km olması normal mi ki acaba ya?!

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz;
Geçen aylarda bizde gitmiştik eşimle eskişehir'e. İkinci gidişimizdi neyseki hava sıcaktı bizim gittiğimizde. Bende dönüş yolunda 160km ile gelmiştim ara ara, ortalama 350 km ye 85 lira gibi bi rakam yakmıştı. Bence forum olarak gidersek okullar kapanınca gitmek daha iyi yazın daha sakin oluyor gibi geldi bana :)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;410424
Yoldaki kapı kötü olmuş, memlekette kazalar böyle oluyor maalesef...
Neyse ki sorunsuz bir yolculuk olmuş, ortalama hızla tüketim oranı (142/7.7) bence başarılı...TSI iyice çekmeye başladı beni...
Bu tür yolculuklar için senin Fabişe şimdi bir de CC lazım bence...ne dersin?

Üstadım cahilliğimi mazur gör CC ne oluyor acaba?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin abi. Dizele yakın veriler yakalamışsn :) Fabişle uzun yol iyidir. Peki 1000km nasıl yapıldı ? Benzin doldurma şeklini merak ettim. Depo bomboşduda full depo yapıp o şekildemi gidildi yoksa ara ara doldurmalar ile mi hesapladın abi ?
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: gokcen59;410845
Hoşgeldin abi. Dizele yakın veriler yakalamışsn :) Fabişle uzun yol iyidir. Peki 1000km nasıl yapıldı ? Benzin doldurma şeklini merak ettim. Depo bomboşduda full depo yapıp o şekildemi gidildi yoksa ara ara doldurmalar ile mi hesapladın abi ?

Rakamlar yol bilgisayarının verileri. Yakıtı ara ara aldım.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel veriler :) Gece yolcuğunu bu yüzden seviyorum yollar senin bas basabildiğin kadar bir tek kamyoncular sıkıntı oluyor beklemediğiniz anda önünüze atlayabiliyor:)