škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

citigo satışda..

GNC75 · 14 · 9605

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
citigonun satışına başlanmış. resimde görülen elagance, sanruflu, otomatik vites.bursa sertepede bugün inceledim. ufak bi araba olmasına rağmen iç hacim gerçekten geniş. malzeme kalitesi fena değil..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.0 cc motor hacmi o ne öyle ya moblyet  gibi 60 hp güç de fena değil ama ilginç geldi bana.açılır tavan cıtıgo'da var octi eleganslarda yok bu ne işdir anlamadım gitti.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lpg de taktın mı misss :D Fiyat biraz abartı olmuş :)

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'da biz de siparişimizi geçtik cam tavan elegance asg kırmızı sarı ya da yeşil daha araç bulamadılar. Türkiye paketinde City Safety standart gel gelelim Navigasyon Bluetooth Ses kontrol ünitesini içeren çıkarıp takılaibilen yol bilgisayarı ve eğlence sistemi ekran yok! hatta takılacak yer göğüsün üstünde bile yok. Türkiye'ye geldimi bilmiyorum ama 42 hafta üretimi sonrası araçlarda Rapid'deki yeni direksiyon mevcut. Araç geldiğinde detaylı bir inceleme yaparım inşallah.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;409020
Ankara'da biz de siparişimizi geçtik cam tavan elegance asg kırmızı sarı ya da yeşil daha araç bulamadılar. Türkiye paketinde City Safety standart gel gelelim Navigasyon Bluetooth Ses kontrol ünitesini içeren çıkarıp takılaibilen yol bilgisayarı ve eğlence sistemi ekran yok! hatta takılacak yer göğüsün üstünde bile yok. Türkiye'ye geldimi bilmiyorum ama 42 hafta üretimi sonrası araçlarda Rapid'deki yeni direksiyon mevcut. Araç geldiğinde detaylı bir inceleme yaparım inşallah.

Aracınız hayırlı olsun merakla bekliyoruz :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
33 küsür mü yazıyor orada? Yoksa ben mi yanlış görüyorum?

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
küçük arabada sunroof nedir ya sonra superb sormaz mı kıç kadar arabaya koyuyorsun bende niye standard değil diye.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz önce vw lupo ilanlarına baktım,modelli lupo olmuş.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz araçların yüksek satış rakamlarına ulaşması bizim ülkemiz için bir hayal olarak kalacaktır.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet bizde an çok reno sümbül satılır..

Çevrimdışı mustang

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayatta bu kadar sade bir iç tasarım görmedim... 33,750 fiyat... 2007 comfort otomatik jettamı çıkarsam bu fiyata satamam... birileri vatandaşı tokatlıyor mu ne ?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Citigo fotosu bulmuşken paylaşayım istedim...

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
33.750 mi harbiden çüş yani :) skoda bu fıyatlara ıstedıgı satıs rakamına ulaşamaz en azından citigo için. Çok Çok uçuk olmuş.

Çevrimdışı CESKO

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracımı bn de satıyorum ŞKODA CİTİGO 1.0 8V DSG ELEGANCE OTOMATİK ve yakıtta avrupa şampiyonu 35lt benzinle 1000km yapmış birisiyim shel96nitro benzinle ama bir derdim var bagaj sorunu başımı epey ağıtıyor ŞKODA ROOMSTER almaya düşünüyorum ve bu ROOMSTER 1,2TSİ DSG77HP OTOMATİK modelin TR gelmesini beklemekten başka çağrem yok gibi