škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Altın Sprey Denemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Askerden sonra ufaktan başladım yine bişeyler yapmaya:utan:

Yakın zamanda kampanaları boyayacağım bunun içinde forumda görüp beğendiğim altın rengini aldım.Ayrıca mat siyahta aldım silecek kolları için. Sprey boya ilk kez kullanıcam onun için pencere kollarında deneme yaptım. Renk aklımdakinden biraz koyu oldu sanki.Beyaz araba için kırmızı dışında kampana boya önerisi varsa söylesin. İşte resimler
Öncesi

80 ve 200 kum zımpara sonrası

Sonuçlar

« Son Düzenleme: 30 Ekim 2012, 16:41:31 Gönderen: burock »

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş :ok:

Silecek kollarını boyarken silecekleri çevirebileceğiniz şekilde asın. Daha rahat oluyor. Astar atmayı da unutmayın ;) Aracı uzun süre kullanmayacağınız zaman yapın, ya sabah yapın akşama kadar kurusun ya da akşamdan sabaha kadar kurusun :D

Köksal abi sayende forumda bir boya akımı oluşuyor :D

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;406527
Gayet güzel olmuş :ok:

Silecek kollarını boyarken silecekleri çevirebileceğiniz şekilde asın. Daha rahat oluyor. Astar atmayı da unutmayın ;) Aracı uzun süre kullanmayacağınız zaman yapın, ya sabah yapın akşama kadar kurusun ya da akşamdan sabaha kadar kurusun :D

Köksal abi sayende forumda bir boya akımı oluşuyor :D

emekliliğinde boya badana işleri yapcekde şimdiden hem kendini hem milleti alıştırıyor :lol:

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali dayı;406684
emekliliğinde boya badana işleri yapcekde şimdiden hem kendini hem milleti alıştırıyor :lol:

Dayı yazın evin balkon parmaklıklarını boyamıştım aslında :D Yakında komple araçlara boya atıcazzz :rock1::rock1::rock1:

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olur mu olur, boya işlerine merak sarıyorum ama kompresör boya tabancası filan şimdilik aşıyor. aslında ön arka tamponun güzel bir boyadan geçmesi lazım. boyacıya vereceğim parayla kendim yaparım gibime geliyor ama biraz daha antrenman lazım. zaten boya tabancası alırsam herşeyi boyarım o gazla gibime geliyor :D

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Güzel çalışma rengin farklı gözükmesinin sebebi pencere kolları önceden beyazmış beyazın üzerine o rengi attığından farklılık gösterebilir.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu görmüşken güncelleyeyim. Boya biraz narin dokunulan yerlerdeki parlaklığı gitti ,sanırım üstüne vernik atmak gerekiyordu ama sprey şişesinde vernik kullanmayın üzerine yazdığı için atmamıştım.Son durumundan memnun değilim..