škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

34 AGC 94 - Mert

Mert · 51 · 11887

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;405368
Kimdir abi o romeo ? :) Bana farlarımı mercekli xenon far yapacak biri lazım kısacası.

Biraz geceuçusu forumunu dolaş herşeyi çözersin Mert'im :ok: Ben de ladaya yapmıştım Hella Bi-Xenon mercek montajını. Biraz kurcala o forumu kendin rahatlıkla yaparsın. Romeo İlker'i de orada görebilirsin, irtibata geçebilirsin eğer yapman dersen. Bu arada hayırlı olsun yeni makinen, kazasız belasız sürüşler :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvval kardeşim. Artık uğraşmak,kendimi yormak istemiyorum. Bundan sonra kafam yorulacağına cebim yorulsun. :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilker işin erbabıdır, bostancı sanayinin orda dükkanı var. benim mercekleri yaptığım arkadaşım da ondan alır malzemeleri.

bu arada corsanın sabitleyicisi nasıl ki kolu çevrili mi tutuyorsun?

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;405563
ilker işin erbabıdır, bostancı sanayinin orda dükkanı var. benim mercekleri yaptığım arkadaşım da ondan alır malzemeleri.

bu arada corsanın sabitleyicisi nasıl ki kolu çevrili mi tutuyorsun?

Abi bana yakınmış :) İletişim bilgileri varmı sende ?

Kolu yukarı doğru çevrili tutunca aktif oluyor,sonrasında aşağı doğru çevrili yapınca hız düşüyor,yukarı doğru yapınca artıyor.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Far işini yapabilecek sayılı kişi var zaten..
Maslak oto sanayide Erdinç abi var,o da çok iyi işçiliğe sahip biridir.. Mercek dışında orjinal gibi gündüz farı falanda yapar. Fiyatları piyasaya göre 50 lira kadar yüksek olabilir abi Ferrarisinden Fiatına kadar her türlü araca uygulama yapmışlığı var..
Örneğin bir Jettaya yaptığı Bi Xenon mercek montajı + Sinyalleri lede çevirme +Audi gündüz farı :)

http://www.fartuning.com/wp-content/uploads/2011/03/IMG_1782.jpg

http://www.fartuning.com/

Vay plakaya bak :D

http://www.fartuning.com/wp-content/uploads/2010/09/ECOUPE1.jpg

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Romeo İlker bana yakın,onunla iletişime geçersem iyi olur.
Plaka fena,şaşırdım bayaa :D

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sahibindende satılık mercek ilanları var, ilker kemal bikeç tam adı. 0 (532) 387 10 18

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah abicim :) İletişime geçerim ben.

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun,kazasız belasız kullanırsınız inşallah Mert.güzel araç maşallah.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim Bülent abi,sağolasın :)

Çevrimdışı gknacr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yol bilgisayari aslinda var ama gizli menude.ortalama ve anlik tuketim verilerini alabiliyorsunuz.km sifirlamaya 3 kez arka arkaya ve 4.yu 15sn kadar basili tutun acilan menuden yine ayni tusla ilerletin.c diye bisey gelecek orda 0.0 yaziyorsa arabanin tech 2 cihazina baglanarak code indexinin degismesi gerek.ben aynen bu yolu izledim benim cdti enjoyda su an ortalama tuketim ,menzil ve anlik tuketim bilgilerini alabiliyorum.Tekrardan araciniz hayirli olsun.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu opelin donanımı saklamasına da ayrıca hastayım :hanz:

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;405574
Far işini yapabilecek sayılı kişi var zaten..
Maslak oto sanayide Erdinç abi var,o da çok iyi işçiliğe sahip biridir.. Mercek dışında orjinal gibi gündüz farı falanda yapar. Fiyatları piyasaya göre 50 lira kadar yüksek olabilir abi Ferrarisinden Fiatına kadar her türlü araca uygulama yapmışlığı var..
Örneğin bir Jettaya yaptığı Bi Xenon mercek montajı + Sinyalleri lede çevirme +Audi gündüz farı :)

http://www.fartuning.com/wp-content/uploads/2011/03/IMG_1782.jpg

http://www.fartuning.com/

Vay plakaya bak :D

http://www.fartuning.com/wp-content/uploads/2010/09/ECOUPE1.jpg

O adam tuhaf birisi 2 sene önce yaptırmaya gidecektim araba bende 3 gün kalacak demesi işime gelmedi bende yaptırmadım :D

Mert memnun kalırsan bende yaptırmayı düşünürüm ödeme nasıl oluyormuş onuda bi öğrende :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gknacr;406678
Yol bilgisayari aslinda var ama gizli menude.ortalama ve anlik tuketim verilerini alabiliyorsunuz.km sifirlamaya 3 kez arka arkaya ve 4.yu 15sn kadar basili tutun acilan menuden yine ayni tusla ilerletin.c diye bisey gelecek orda 0.0 yaziyorsa arabanin tech 2 cihazina baglanarak code indexinin degismesi gerek.ben aynen bu yolu izledim benim cdti enjoyda su an ortalama tuketim ,menzil ve anlik tuketim bilgilerini alabiliyorum.Tekrardan araciniz hayirli olsun.

Eyvallah abicim,serviste yaparlarmı yoksa her hangi bir opelci yapar mı ?

Alıntı yapılan: Hacı Köksal;406679
şu opelin donanımı saklamasına da ayrıca hastayım :hanz:

Hiç sorma abi,zaten aklımızda yoktu bunu almak. Alacak olsaydık opel alırmıydım hiç.. sevmiyorum opel markasını itici geliyo bana :D

Alıntı yapılan: kadir_;406723
O adam tuhaf birisi 2 sene önce yaptırmaya gidecektim araba bende 3 gün kalacak demesi işime gelmedi bende yaptırmadım :D

Mert memnun kalırsan bende yaptırmayı düşünürüm ödeme nasıl oluyormuş onuda bi öğrende :)

Tamam müdür,ben iletişime geçeyim adamla. Abimi bekliyorum aslında arabayı getirecek...