škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kara şimşiğim Fiat BRAVO MJT

tufan · 16 · 4315

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Temmuz ayında uzun araştırmaların sonunda buldugum aracım aldıgımda 20bin km di. Şuanda 28bin kmde

Gram boya çizik yoktu aldıgımda fakat sağolsunlar Urfaya getirdik park halinde arka sağ çamurluk sütüne vurmuşlar neyse allahtan bir karış boya ile atlattık.Medmania Emre abide aynı sorunlardan dertli Urfada araç kullanmak ayrı sorun aracı park halinde tutmak ayrı bir dert.

Aracın içi falan gayet iyi durumda ilk görüdpğümde hemen karar verdim zaten sahibiyde hem meslektaım hem aynı branş hocamdı. Sadece sanırım eşi elektronik klima göstergesinin orayı tırnakla çizmiş pastayla denedim daha kötü oldu ona yapılabilecek bişey varmı bilmiyorum.

Lastikleri orjinal Continentall Premium Contact çok rahat lastik.

ort tüketim genelde 5.5 şehir içi 6.5 şehir dışı 4.7 -5 değişiyor klimalı tabiki bu rakam.

Torku çok iyi yokuşta adeta çıldırıyor araç.
Frenleri begendim çok iyi Megane da sıkıntılıydı güven vermiyordu bu ise anında  tepki veriyor.

Sollamalar rahat hatta eglenceli devirlenmesi yokuş falan tanımaması çok güzel.

Debriyajı sert ama ilerde yükske kilometrelerde değişen bir parça ile yumuşuyormuş.

İzmir -Şanlıurfa arası 13.30 saatte geldim yolları bilmediğim halde hiç yormadı

6.vites 120den sonra çok güzel bir özellik.8 havayastıgıda

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
120lik mi ?kaç liraya aldınız?

hayırlı uğurlu olsun gerçekten güzel tercih
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
105 lik . 120 liklerde filitre var tıkanırsa 4 milyar gibi bir ücrete değişiyor ve sentetik bile olsa her yagı kullanamıyorlar ve yakıt konusunda biraz daha nazikler.

çok araç baktım piyasa uçmuş 100 bin de perişan olmuş yük taşınmış araçlar 30 milyardan 1 lirainmedi sonra 90 binde 32500 den inmedi ki b uaraçlarda darbe boya var.

bunun garantisi devam etmekte ve boyasız motoru çok iyi çıktı servis bakımlı ve adam gerçekten çok temiz bakmış onun için bende 3 e 5 e bakmadım kaza bela olmazsa uzun zaman kullanmak istiyorum onun için 34 e aldık.

sıfıırını sordugumda 56 dediler siz neyin kafasını yaşıyorsunuz dedim fiat çalışanı dönüp kaçtı :)

torku çok güzel keşke yokuş olsada bassam diyorum dag yolunda bile 5 vites gördüm.

arkadan sellektör yapan 1.6 atmosferik araçlar gaza basınca kayboluyorlar yol vermekte gerek kalmıyor yokuşta :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
290Nm tork var gayet iyi

Bravo'nun sıfır km fiyatları hakkatten uçmuş

siz gayet iyi almışsınız, Allah uzun ömürler kazasız belasız binmek nasip etsin
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle bin tufan.
genelde orta direğe hitap ettikleri için,bu arabaları oldum olası severim..

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, kazasız belasız binersiniz İnşallah ;)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
amin cümleten hepimize allah kaza bela vermesin.

Bravo fiyat performansı iyi olan bir araç.Lancia eli var biraz bu araçta .

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bindim, hatta polisaj bile yaptım :) içi de güzel , dışı da güzel. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı ben de az da olsa mıncıklamıştım. Neredeyse kullanmamış önceki sahibi. Tekrardan hayırlı olsun Tufan abim, kazasız belasız sürüşler dilerim :ok:

Çevrimdışı Acar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Focus&Bravo arasında kalıp Bravo almıştı arkadaş. Kıyas olarak birşeyler diyebilecek birisi varmı?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bravo Fiat'ın amiral gemisi bence...kayınbiraderime 2 ay önce 2010 model, 11000 km de aldık, o da 105 lik multijet, 6 vites tiptronik...
fiat'ın diğer arabaları bir yana, bravo apayrı bir araba bence...güle güle kullanın...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;398476
Bravo Fiat'ın amiral gemisi bence...kayınbiraderime 2 ay önce 2010 model, 11000 km de aldık, o da 105 lik multijet, 6 vites tiptronik...
fiat'ın diğer arabaları bir yana, bravo apayrı bir araba bence...güle güle kullanın...

sağolun teşekkür ederim.

Cam filmi hala resmiyet kazanmadımı ? siyah cam filmi çektirmek istiyorumda sanırım iyi gider aracın rengi ile.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Acar;398289
Focus&Bravo arasında kalıp Bravo almıştı arkadaş. Kıyas olarak birşeyler diyebilecek birisi varmı?

Focusta baktım 2009 model 98binde trend vardır donanaım düşük geldi 2 airbag manuel klima vardı hatta motor kapagı bile yoktu ve 30 500 den aşagıya inmedki aracın sağında solunda darbe vardı sis farları kırıktı .Focus eminim daha iyi yol tutuyordur.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;398478
sağolun teşekkür ederim.

Cam filmi hala resmiyet kazanmadımı ? siyah cam filmi çektirmek istiyorumda sanırım iyi gider aracın rengi ile.

Cam film, sadece muayenede sorun olmaktan çıktı...gıcık polise denk gelirseniz hâla sorun...Yolun ortasında kanun- nizam anlatamazsınız ona...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)