škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Columbus Navigasyon C sürümü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda SuperB’imde bir yıla yakın bir süre kullandığım Columbus Navigasyon satılıktır.

Fiyat = 2.000 TL Pazarlıksız, son fiyattır. Pazarlık için rahatsız etmediğiniz için teşekkürler.

Columbus Navigasyon özellikleri :

Üretim tarihi 2011 yılıdır. C serisi led ekrandır.

Sesli Türkçe Navigasyon özelliği ( hem erkek, hem kadın seçebilirsiniz )
İsterseniz diğer dillerde de sesli navigasyon özelliği (Almanca, İngilizce, Fransızca vs)

Tüm iller mevcuttur, 7673 versiyonu yüklüdür.

30 GB Harddisk (20 GB Müzik, 10 GB Navigasyon) 32 GB Sd Kart

DVD Free Özelliği ( Hareket halinde görüntü kesilmez, DVD seyredebilirsiniz, ücreti mukabilinde açtırıldı.)

GPS Anteni
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2012, 11:28:33 Gönderen: Cuneyt »

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer konuda değişiklik yapamadığım ve amblem kamera satışı beraber olduğu için karışıklığa neden oluyordu, başlık bu karışıklığı gidermek için açılmıştır.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Columbus Navigasyon satılmazsa Kasımda gelecek Vw CC'ye takacağım bu ürünü, gönülden RNS 510 geçiyor, ama nasip kısmet.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vw cc aracınız şimdiden hayırlı olsun
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yasin90, cok tesekkur ediyorum. Aracin teslim tarihi icin 20 Kasim diyorlar, 5-6 gun de erken gelecegini dusunuyorum, 13 Kasim 20  Kasim tarihleri arasinda gelir sanirim arac.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2012, 00:23:23 Gönderen: Cuneyt »

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar CC'ye takmadan bu ürünü elden çıkarmak istiyorum, düşünen arkadaşlar için ilan hala günceldir.

Fiyat son, 2.000 TL'dir.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-skoda-columbus-c-surumu-led-ekran-98979722/detay/

Yeti, Octavia ve Superb'e takılabilir, diğer Skoda modellerine olur mu bilmiyorum, orijnal fabrika çıkışı üründür, sıfırdan tek farkı bir müddet Superb II aracımda kullanılmış olmasıdır.

Ankarada iseniz elden teslim imkanı mevcuttur.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü öğleden sonra cihazı yeni aracıma montajını yaptıracağım gibi görünüyor.Montaj yapılmadan satılsaydı iyi olurdu.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-skoda-columbus-c-surumu-led-ekran-98979722/detay/