škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En iyi yeti greenlıne fiyatı.....?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu fiyatları duyunca hayretler içerisinde kalıyorum. Tamam bize 1.6 G.L. Ambt. 55'e verdiler mart ayında. Hadi şimdi bu kadar fiyatı indirdiler kampanya vs. moraller sıfırlandı. :( Madem öyle bari şu muhteşem takas indirimlerinden faydalanıp arabayı bir üst donamıma çıkartıp elagance alalım diye biraz önce bayiyi aradım. Tabi önce sitemimi dile getirdim ve şirket indirimi vs. ile 55'e zar zor aldığımız arabayı şimdi 50'ye hatta 49'a veriyormuşsunuz diyince satıştaki arkadaş afalladı. Öyle birşey olmadığını söyledi. Şu anda eleganceyi 59 bin ambition'u ise en ucuz 54'e active'yi ise 50'ye verdiklerini söyledi.(Öğretmen ve sağlıkçı indirimi vs bugün kalktı bu gün tabi bu fiyat normal diyecek arkadaşlar bu fiyatlar o indirimleri kapsayan fiyatlarmış) Yani şu anda lansman fiyatlarından en fazla 3-3,5TL civarında indirim yapılabiliyormuş. Bu kadar insan yalanmı söylüyor kardeşim bir sürü arkadaş bu fiyatlardan aldığını söylüyor diyorum. Cevap mümkün değil. Açıkcası kime inanacağımızı şaşırdım. Valla bu konuda ki yorumlarınızı merakla bekliyorum. Arkadaşlar hangi bayiden hangi fiyatı aldıklarını genelden olmasada özelden bile yazarlarsa bu çelişkilere bir son veririz diye umuyorum.

Çevrimdışı Comador03

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: babakaptan;412741
Beyaz renk için evet,54.000 beyaz elegance ancak bugün için sondu bu rakamlar.
54.000 metalik fiyat alındı.

Çevrimdışı evren53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkdaşlar skodanın bayilerin fiyat politikası berbat neden mi mayıs ayında skoda grenline elagance tum extra donanımlarıyla satın aldım aldığım bayi arkadaşımdı ve yapabileceği indirimi yaptı o süreçte başka bir bayiylede temastaydım o zamanlarda elagance sıkıntısı vardı talep çokaraç yoktu anadolu yakasından bir bayi elegan için arkadaşımdan aldığım fiyatın 1 milyar altına ve ekstra krom tavan rayları paspa vs hediye ediyodu bunu arkadaşıma anlattım oda durumu izah etti skodanın bazı bayileri araçları ilk önce kendi firmalarının üzerine tescil ederek kdvden bir miktar kaçıyo ve araca plaka çıkarma anında satışı gerçekleştiriyo yani siz aslında 1. El araç değil ikinci el araç almış oluyosunuz dahabşr çok filim var inanın ama araç iyi sevis+satış+ikşnci el politikası kötü umarım zamamanla düzelir

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Alıntı yapılan: Comador03;412825

Oğuşların bana verdiği fiyat buydu.49.000 lirayada ambitionun beyazını vermişlerdi.1 ay önce 3.250 lira fazla ödedim.
Tiguan alıncada kur düşürülmüştü orada bu kadar zarar olmuştu.5 ayda doğuş 7.000 lira zarar ettirdi.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodanın elinde stok fazlası araç var ve yılsonu hedeflerini tutturmak için fiyatlarla istedikleri gibi oynuyorlar.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Comador03;412825

Aradım ama bana 57 dediler.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evren53;412870
Arkdaşlar skodanın bayilerin fiyat politikası berbat neden mi mayıs ayında skoda grenline elagance tum extra donanımlarıyla satın aldım aldığım bayi arkadaşımdı ve yapabileceği indirimi yaptı o süreçte başka bir bayiylede temastaydım o zamanlarda elagance sıkıntısı vardı talep çokaraç yoktu anadolu yakasından bir bayi elegan için arkadaşımdan aldığım fiyatın 1 milyar altına ve ekstra krom tavan rayları paspa vs hediye ediyodu bunu arkadaşıma anlattım oda durumu izah etti skodanın bazı bayileri araçları ilk önce kendi firmalarının üzerine tescil ederek kdvden bir miktar kaçıyo ve araca plaka çıkarma anında satışı gerçekleştiriyo yani siz aslında 1. El araç değil ikinci el araç almış oluyosunuz dahabşr çok filim var inanın ama araç iyi sevis+satış+ikşnci el politikası kötü umarım zamamanla düzelir
kesinlikle size katılıyorum resmen kazıklandık bende mayıs ayında aldım
ekstralı süperb aktive 61900 kıran kırana pazarlık yaparak şimdi ise 56.000 veriyorlarmış
böyle bişi olmaz
insaları soğutuyorlar resmen

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: chook;414623
kesinlikle size katılıyorum resmen kazıklandık bende mayıs ayında aldım
ekstralı süperb aktive 61900 kıran kırana pazarlık yaparak şimdi ise 56.000 veriyorlarmış
böyle bişi olmaz
insaları soğutuyorlar resmen

yıl sonu böyle indirimler normal ama. hele bu yılki model yılı değişikliği düzenlemesi bu indirimleri bir kat daha arttırdı. eski sistem olsaydı 2012 model yıllı araçlar çoktan satılmış olurdu bu dönemde, hep 2013 modeller satılırdı. şimdi ise hem yıl sonu kota doldurma telaşı hemde 2012 model aracın ellerinde kalma riski nedeniyle daha bir indirim yapmak zorunda kaldı firmalar

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1-2-3 bin tl olsa tamam makul diyeceğim ama 5-6-7 bin tl varan bu indirimler
bizler için çok can sıkıcı ben kredi ile aldım aracı 7 taksit ödedim yani 7000 tl
boşa ödemiş gibi oldu
yok böyle bişi resmen kazıkladılar
skoda yetkili servislerine güvenim ilk aracımı aldığımdaki sorunlardan dolayı kırılmıştı
şimdi ise hiç ama hiç ne bayiye nede yetkili servise güvenim kalmadı
tek tesellim arkdaşlar
ŞAHKAN OTO birde evime yakın olması cabası

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir üyeniz olarak bugün Antalya'dan Skoda Yeti GreenLine Active modeli için 47.250 TL fiyat aldım. (Pazarlık + hediyeler)

Hediyeler : Karter koruma (225TL parça + 50 tl işçilik) ve bagaj havuzu

Sizce uygun mu? Birde vergi ödemesi nasıl olacak. sadece 2012 temmuz ayını mı onlar ödeyecek? Ocak ayını da ödemeleri gerekir mi? Malum  ocak ayı geldi dayandı. :++: