škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En iyi yeti greenlıne fiyatı.....?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı istavrit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: babakaptan;405239
Özelden mesaj attım size fiyatların kime ait olduğunu.

Teşekkürler

Çevrimdışı shele

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
metalik renk greenline elegance 60 bin tl en uygun fiyat mıdır?

fabialife

• Ziyaretçi
beyaz rengin indirimlerle liste satış fiyatı 58.500 lira.
üstüne metalik renk farkını koyun. çıkan fiyattan indirim istesniz de pek yanaşmıyorlar.
siz bagaj havuzu ile orjinal kauçuk paspas isteyin. bu da yaklaşık 200 liraya tekabül eder.

Çevrimdışı koyuncu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: shele;405685
metalik renk greenline elegance 60 bin tl en uygun fiyat mıdır?

bence çokkkk, çünkü bende aldım dün. almaya giderken kafamızda opak beyaz vardı ancak oraya gittiğimizde çıtaların siyah olması bizi beyazdan vazgeçirdi, hazırda metalik siyah vardı onu sorduğumuzda herhangi bir metalik boya farkı istemediler, aldığım fiyatı da özel mesajdan gönderiyorum size,

Çevrimdışı brokers1976

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Foruma yeni üye oldum. İstanbul dayım.
Yeti greenline  active model alabileceğim  fiyat nedir? yakın zamanda almış olan varsa bilgi verebilirse çok sevinirim.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brokers1976;411950
Yeti greenline active model alabileceğim fiyat nedir? yakın zamanda almış olan varsa bilgi verebilirse çok sevinirim.

Hocam pazarlık kabiliyetinizi göre :sopa: 50.000'den (+-) 500 TL ile alabilirsiniz. Ama active yerine en azından ambition alırsanız sonrdan daha az pişmanlık yaşarsınız.

Çevrimdışı koyuncu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brokers1976;411950
Yeti greenline active model alabileceğim fiyat nedir? yakın zamanda almış olan varsa bilgi verebilirse çok sevinirim.

bana göre 48-49 bin arası ideal şu sıralar, ama bende diğer arkadaşa katılıyorum orta donanım veya elegance modelini al

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok takas indirimi yok öğretmen indirimi yok şu bu indirimi diye ne yapacaklarını şaşırdılar. Biz alırken indirim konusunda burunlarından kıl aldırmıyorlardı. Benim 1.6 G.R. AMB.aldığım paranın altına şimdi elaganceyi veriyorlar gelde kafayı yeme valla canım arabamın bir günahı yok ama arabadan soğuyacağım diye korkuyorum :(

Çevrimdışı THEMISTO

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Alıntı yapılan: THEMISTO;412556
55 000 tl elegance 1.6 tdı yeti alabilirsin
Yarına kadar yani cuma günü son bu indirimler.

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALİ İLA;397722
Çarşamba yada Perşembe günü skoda ya gideceğim ve daha önce sitemizden alınmış en iyi greenline fiyatı nedir...? eş-dost tanıdık indiriminden bahsetmiyorum tabiki makul bir pazarlık da alınabilecek en iyi fiyat nedir sayın greenline kullanıcıları...? ve elegance modelinden bahsediyorum, teşekkürler şimdiden...

bu arada greenlıne elegance almış olanlar gitmeden önce verecekleri bir tavsiye varsa onlarıda alabilirim donanımlar,ekstralar veya dikkat edilmesi gereken konular için...

bu arada FabiaRS imi satılığa koydum ama fazla beklemek istemiyorum servise gidene kadar ses çıkmazsa servise vereceğim 1-2 ye bakmadan artık, ilgelenen varsa araç tertemizdir arkadaşlar, şu kadarını söyleyeyim 95 oktan benzin bile kullanmadım :)

sadece bu siteden isteyen olursa servisin verdiği ölü fiyata veririm yoksa servise vericem onlarda tanıdıklarım çünkü 40-41 civarı bilginiz olsun...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2011-fabia-rs-7-ileri-dsg-otomatik-180-ps-boyasiz-hatasiz-ful-100753390/detay

yeti yi aldınız mı bilmiyorum.eğer aldıysanız hayırlı olsun güle güle kullanın.benim öğrenmek istediğim.bir zamanlar benimde çok düşündüğüm.dsg+180 hp neden satmak istediğiniz.çünkü bende 170 hp+dsg bir golf kullanmıştım ve çok memnundum.hala o araç aklımdadır.yetinin fonksiyonelliği tartışılmaz.ancak dsg+180 hp nin sürüş keyfini vermesi mümkün değil(ikisinide kullanmış biri olarak benim fikrim ) tabi,yakıt ve fonksiyonellik olarak bakıldığında ise yeti G.L mükemmel bir seçim.

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Zannedersem şu ana kadar en iyi fiyatı ben aldım. Yeti Greenline Ambition 49000 TL.

Çevrimdışı temporary

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turkayenez;412647
Zannedersem şu ana kadar en iyi fiyatı ben aldım. Yeti Greenline Ambition 49000 TL.

Hangi bayiden aldınız o fiyatı merak ettim. Bende 1.2 Ambition DSG alacağım.

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Alıntı yapılan: turkayenez;412647

Beyaz renk için evet,54.000 beyaz elegance ancak bugün için sondu bu rakamlar.