škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I Havalandırma Izgarası Tamiri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ffaattiihh07;70681
abiler benim hepsi kırık sağ sol orta yedi bitirdi öne oturan herkes özellıkle amcam sağolsun =) valla napcam bılmıyorum elimizi cebimize atmadan bu iş olmıycak gibi,paylaşım çok güzeldi teşekkurler
eğer istanbuldaysanız bence sıfır almanıza gerek yok,hurdacılar da kesin vardır hepsini 100 tl ye bile alabilirsiniz.Ankara da ostimde bir arkadaş passat sağ aynasını 100 tl ye almış.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikler herkese slm lar arkadaşlar 2006 passatım var bu ortadaki havalandırmalardan sağ taraftaki kendiliğinden havaya kalkıyor hava geldikce servisi 260 lira istesi değiştirmeye tamiri olmuyor dedi.ben bunu tamir edebilirmiyim acaba?
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, hosgeldiniz, eğerki parcaları tamam ise kaybolmadı ise, elinizde bu ise yatkın ise tamirini kendiniz yapabilirsiniz, tabiki orijinali kadar rahat calısmaz, en azından görsel olarak daha iyi durur,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: artizz90;71153
öncelikler herkese slm lar arkadaşlar 2006 passatım var bu ortadaki havalandırmalardan sağ taraftaki kendiliğinden havaya kalkıyor hava geldikce servisi 260 lira istesi değiştirmeye tamiri olmuyor dedi.ben bunu tamir edebilirmiyim acaba?
öncelikle hoş geldiniz,iyi forumlar dileriz.sizin passatın kalorifer peteği octilerinkiyle aynımı?değilse sistemi farklı olması gerek.ayrıca hurdacılardan temin edebilirsiniz.

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;71288
öncelikle hoş geldiniz,iyi forumlar dileriz.sizin passatın kalorifer peteği octilerinkiyle aynımı?değilse sistemi farklı olması gerek.ayrıca hurdacılardan temin edebilirsiniz.

sistem aynı olması lazım hemen hemen çok benziyor klima sistemi.Serviste çıkma vardı 100 lira istediler güvenemedim.Birde orta havalandırmayı sökmek sökmek için ğögüsü sökmek gereklimi?
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: artizz90;76987
sistem aynı olması lazım hemen hemen çok benziyor klima sistemi.Serviste çıkma vardı 100 lira istediler güvenemedim.Birde orta havalandırmayı sökmek sökmek için ğögüsü sökmek gereklimi?
hayır gerekmez,eğer octi ile aynı ise şayet bir tornavida yardımıyle dikkatli bir şekilde sökebilirsiniz/çıkarabilirsiniz.Ama ben tornavida çizer diye çelik bir yemek kaşığının sapıyla yaptım çizilmesin plastik diye gayet güzel çıktı ama çok dikkatli yapmak gerek.

Çevrimdışı akdamar01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok becerekli ve yetenekli olduğunuz aşikar. Ben yeni üyeyim sayenizde bu siteye üye oldum. Paylaşımlarınızın devamını bekler emeğinize içten teşekkür ederim.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hos geldiniz, aracımızla ilgilenmek bir hobi bizim icin, ayrıca bakımlı araca binmek daha keyifli,
Hayırlı paylasımlar,

Çevrimdışı skerem89

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benimde sol panel kirikti, mesaji gordum indim asagi az once, cikardim paneli, bendeki sorunsa, hem klima cubuklarinin oturdugu, yuvarlak kisimlar kirik, hemde soldaki cubuklarin 5 cikintisi kirik, yarin japon + atac alip basliyorum ise, olucak gibi gozukuyo ama, bakalim napicaz:)

edit: cukur acmadan denedim japonu ama mukavemet sagliyamiyo, sanirim delik acmak tek yol gibi, fakat delik acicak o kadar sivri biseyde yok napicam bilemedim :S
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2011, 02:13:26 Gönderen: skerem89 »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Delik acarkende(dısarı tasırmadan), yapıstırırkende(iki-üc kez), sakin sakin ince el isciligi ile yapmanızı tavsiye ederim, vaktiniz varsa iyi bir ugras olacaktır, hemde tasarruf.
Fakat kesinlikle yenisi gibi sıkır sıkır calısmasını beklemeyin, sonucta tamir islemi, en azından görsel olarak hos duracaktır, ne kadar sakin temiz iscilik cıkartırsanız o kadar kolay calısır,

Kolay gelsin,

Çevrimdışı tuncayAmir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
eline sağlık kardeş bunların orjinal parçalarını nereden bulabilirim acaba

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Servislerden alınabilir ama sıkı fiyat çekiyorlardı bir ara

Çevrimdışı tuncayAmir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sizin bildiğiniz çıkma ama tırnakları sağlam bulunabilirmi acaba

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncayAmir;413791
sizin bildiğiniz çıkma ama tırnakları sağlam bulunabilirmi acaba

Istanbul Umraniye Oto 2000 i bi ara istersen, VW grubu cıkmasında iyiler,

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün aracın havalandırmasıdaki tel ızgaraları tek tek söktüm taktımda sağa sola oynuyo ama yukarı aşağı oynamıyo nasıl yapıcam ???