škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

suprebin boyası sert boyamı

YEKE · 6 · 2056

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
erdem boyadan bayağı yüksek bir alım yaptım. yarın parasını yatırıp aktifliyeceğim. suberbin boyası sert boya mı ? virtus 473 aldım. değilse 427 ile değişim yapayım. bu arada 427'yede gerek duyarmıyım bilmem. acil yazarsanız sevinirim. 473, 426 ile 433'ü aldım.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superbin boyasi serttir passatta serttir numara olarak bilmiyorum ama vw kaliteli ve sert boya kullaniyor

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamponlara dikkat, plastik yüzeyleri mutlaka korumaya alın..

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
@Yeke, Cem benim arabamın rengi de şeker bayazı. Aldığımın 9. günü çizdiler. Ben de AutoKing'de boyatmayı düşünüyodum. Sen boya aldığına göre var bi bildiğin. Bu konuda düşünce ve tecrubelerini paylaşırsan sevinirim.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: um_bar;391893
@Yeke, Cem benim arabamın rengi de şeker bayazı. Aldığımın 9. günü çizdiler. Ben de AutoKing'de boyatmayı düşünüyodum. Sen boya aldığına göre var bi bildiğin. Bu konuda düşünce ve tecrubelerini paylaşırsan sevinirim.

yok boya almadım. diğer arabamı teflon cila ile cilaladım. bayağı belirgin şekilde çizikler ortaya çıktı. onun üstünde kullanıcam önce. almışken tam alayım superbde de lazım olur diye peşin aldım hepsini. ürünleri sırayla deneyip daha sonra uygun olanları superbde birşey olursa uygulayacağım. sonuca bakayım. çünkü muhtelif yerlerinde ağırından hafiffine kadar çeşit çeşit çizik var. superb daha sağlam kapalıda yatıyor. netice alırsam burada yazarım.

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;391939
yok boya almadım. diğer arabamı teflon cila ile cilaladım. bayağı belirgin şekilde çizikler ortaya çıktı. onun üstünde kullanıcam önce. almışken tam alayım superbde de lazım olur diye peşin aldım hepsini. ürünleri sırayla deneyip daha sonra uygun olanları superbde birşey olursa uygulayacağım. sonuca bakayım. çünkü muhtelif yerlerinde ağırından hafiffine kadar çeşit çeşit çizik var. superb daha sağlam kapalıda yatıyor. netice alırsam burada yazarım.

Umarın iyi sonuş alırsın. Sonuşları bekliyor olacağım. Teşekkürler...