škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

pioneer teyp tavsiyesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekicimert

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selamlar.. öncelikle aracımdaki sistemi sayayım..
esk 165 component ön kapılarda--- arka kapılar orjinal
jbl 75.4 anfi ve punch p1 basım bulunuyor.
Teybimi 3 sene önce almıştım;
Sony CDX-GT33U Cd Çalar. Teybe elini atan iki ustamda beğenmediler.Subwoofer çıkışı yokmuş. şu an müziği biraz yükselttiğim zaman tiz seslerden dolayı kulak fena halde tırmalanıyor. Pioneer ın teyplerini tavsiye ettiler. Fakat bir sürü model var ve ben bunların arasında şekil şemal dışında ne gibi farklar olduğunu anlayamıyorum 2300Ub ile 3350 Ub arasında ne gibi fark var anlamıyorum. hayır ses konusunda bir fark yoksa 1400Ub modelini alıp geçerim.
Sonu 50 ile biten serilerin kaçak olduğunu ve garantisiz olduğunu duydum doğrumudur.?
Bana  1 subwoofer çıkışlı 2 rca çıkışlı bir teyp mi lazım??
Ankarada veya internette alabileceğim güvenilir yerler bilen varmıdır?

sözün özü fiyat/Performans olarak güzel bir teyp tavsiyesi istiyorum.
Not: Cd çalması önemli değil Usb ve aux olsun yeterli.

Çevrimdışı esteban

• Detailing Canlısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Butun oto ses sistemi yapan ustalar pioneer onerir cunku baska bir teyp alip kullanmamislardir veya kullandiklari arasinda en iyisi oldugu ve herkes tarafindan bilindigi icin tercih ederler. Cocuk olmadan once aracimda profesyonel ses sistemi vardi. El yapimi mb quart mid tiz takimlari p2 30cm woofer rf amfiler bu sistemi kurmadan once cok arastirdim teyp olarak alpine kullandim. Bana gore en baba teyptir bu tarz sistemler icin. Yaptirdigim yer modifiye dergilerine arac hazirlayan bir yer israr etti sahibi pioneer takalim diye kabul etmedim isler bittiginde adam aractan inmiyordu abi bu ne guzel ses boyle teyp harika diye. Pioneer'in teypleri suan nasil bilmiyorum tiz daha agirdir. Alacak olsam yine alpine alirdim.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Pioneer alacaksanız çok eski seri olmamak kaydı ile eski model üst serilerden alın.Bütçem de limit yok derseniz nakamichi tavsiye ederim.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bütçede sınır yoksa ben direkt Clarion Hx-D2 tavsiye ederim başka arayışlara girmeyin derim :D Ha siz şu anki sistemi ellemeyeceğim sadece teyp olsun diyorsanız ( Hani CD çalmasın sd kart ya da usb çalsa da olur demişsiniz o yüzden diyorum ) pioneer bir teyp alın derim. Alpine de çok güzeldir Gökhan abinin dediği gibi ama karmaşık bir teyptir, çok bir şey aramıyorsanız ses sisteminden, ince ayarlara girip fazla kurcalamayacaksanız pioneer alın geçin derim. Teypte aradığınız özellik Front RCA ve Rear/Sub RCA çıkışı olsun. Size bu çıkış gerekli çünkü. Eğer Front RCA, Rear RCA, Sub RCA olursa çok daha güzel olur ileriye dönük işinizi görür. Bir mono amfi daha almak isterseniz.

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ulusta heykelin arkasındaki binada en üst katta tasiş'in yeri var. orada elektronik bölümünde birkaç model radyo var. hesaplı bir bak derim ben eski arabaki kasetli ile buradan aldığım cd liyi değiştim. güzel oldu.

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulent45;391119
Volkan ne yaptın sen abicim ya :) hxd2'yi bir aratayım dedim fiyatı görünce çarpıntı yaptı bende :++:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-clarion-hx-d2-special-edition-44234932/detay/

deck üniteler yıllardır pahalıdırlar :D ama kalitedirler..

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pioneer ların 50 li serilerini kaçak olarak değerlendirmemeliyiz. zira pek çok yer trt bandrolü olarak 50 li leri satıyor garanti de veriyor..

gel gelelim sony car audio da kesinlikle pioneer ın alpine nın yanına yaklaşamaz.

pioneer lardan şiddetle tavsiye ettiğim cihazlar.

- pioneer 6050
-pionerr 7150

Çevrimdışı ekicimert

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. iyi bir player ile bu sistem beni tatmin edecektir diye düşünüyorum. bütçem max 300 lira sıfır olarak en yüksek seri bu galiba
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-pioneer-deh-8350-sd-usb-li-hafiza-karti-girisli-oto-mp3-teyp-61047032/detay?source=promotion_topl

bu teybin ses kalitesi 3000 li serilerden üstünmüdür yoksa sadece animasyonlu ekran olduğu için mi bu fiyat farkını vereceğim?
bluetoothlu modellerde aklımı kurcalamıyor değil misal..
http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/pioneer-deh-4450bt-usb-mp3-cd-2012-yeni-model-63114563
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2012, 14:18:35 Gönderen: ekicimert »

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekicimert;391174
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. iyi bir player ile bu sistem beni tatmin edecektir diye düşünüyorum. bütçem max 300 lira sıfır olarak en yüksek seri bu galiba
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-pioneer-deh-8350-sd-usb-li-hafiza-karti-girisli-oto-mp3-teyp-61047032/detay?source=promotion_topl

bu teybin ses kalitesi 3000 li serilerden üstünmüdür yoksa sadece animasyonlu ekran olduğu için mi bu fiyat farkını vereceğim?
bluetoothlu modellerde aklımı kurcalamıyor değil misal..
http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/pioneer-deh-4450bt-usb-mp3-cd-2012-yeni-model-63114563

8350 benim aracımda var. memnunum 3 ampli çıkışı var (4volt)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;391216
7250 Yİ Dinleyin Bana Dua Edeceksiniz Sonra :)

7250 fiyaskodur!!! hem 2010 modeldir. aslından 8350 de 2010 model ama piyasaya çıktıklarında  7250 500 tl ye satılırken 8350 350 tl idi.  ben alacaktım beni vazgeçirdiler tesisatçı tanıdıklarım.  7250 dış malzeme konusunda sorun çıkartacak bir ünitedir. pioneer ın malzemeden çaldığı bir teypdir.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir Ses Çıkışını Dinleyin . Ondan Sonra Görün. Bence Fiyasko Değil Mükemmel Bir Cihazdır.2010 Yılının Cihazını Oldugunu Biliyorum.Benimde Çok Yakın Ses Sistemi Manyağı Arkadaşım Onu Tavsiye Ediyor .? Eee Nasıl Olacak Şimdi.

Çevrimdışı ekicimert

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
7250 nin sıfırına rastlamadım baktığım ikinci elleri harab olmuştu