škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyeleriniz/Kasko+devir+diğer max. bütçe 17

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Kardeşim için araç bakmaktayız.  Nissan Almera , Fiat Stilo ,  Fabia veya diğer kolay satılabilecek ,temiz, lpg li, kasko , devir işlemleri ve diğer masraflar dahil maksimum 17 ye çıkabileceğimiz bildiğiniz araçlar varsa değerlendirmek istiyoruz. Kasko, devir işlemleri ve diğer masraflar dahil yine bütçeyi 18 civarına kadar zorlayabiliriz.

Teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ögrendiğim kadarıyla plaka alma 150 liraymış kaskosu sigortası muayeneside içinde 1500 lira gider.arabada size kalmış ama alım satımda clio vs hızlı hider.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
almera sağlamlıkta hepsinden iyidir. sizi üzmez sıkıntı vermez. ama satış konusunda sıkıntı çıkarabilir ve fazla özelliğide yoktur.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önerileriniz için sağolun. Fabia olursa çok daha güzel olur tabi. İkinci elde iyisini denk getirmek mühim :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Almera sürüş pozisyonu ve kullanım rahatlığı açısından çok hoş, dezavantajı kalkışta ağır kalması. 1300 kiloya yakındı yanlış hatırlamıyorsam. Ama hızını alınca iyi gidiyor. Yakıt olarak 1.6 sephia'dan fazla yakıyordu.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence albea bugün satılığa çıkar 2 saate kalmaz ama albelayı demektir o ayrı mevzu.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçlerinden en hızlı satılan fabia olur bence..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Corsa C sahibi olarak tavsiye ederim. Hem ekonomik hem ufak. Şehir içi için ideal.

LPG'li demişsiniz, 1.2 motorları var ama onlara da tüp takanı görmedim daha.

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Aklınızda olan 3 araçta hemen elden çıkmaz. Ben 3 ü arasında fiat stilo derim, sonrasında ise nissan. Fabia bir alt sınıfta kalıyor bu iki araca göre bence. Stilo gerek donanım gerek konfor anlamında fiat2ın efsane aracıdır ancak türkiyede tutulmamıştır o ayrı mevzu. stilo bakacaksanız city direksiyon arızasına dikkat edin onun dışındaki tüm problemlerin uygun çözümleri forumlarda mevcut.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben olsam 2.0 motor lpg li   2001 civarı laguna alırım elektrikli hafızalı deri koltuk dijital klıma herşey var gösterişi de cabası

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
laguna'dan insanlar arçası pahalı diye uzak duruyor. Bana da cazip gelmişti...

Çevrimdışı skoda53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
nissan almera tekna modeli 4 hava yastıklı,dijital klimalı,4 kapı otomatiktir.ayrıca fabialar gibi cam,kapı,direksiyon vb. bilindik sorunlar pek yaşanmaz.bildiğim bir araba.lpg ile de uyumludur.herşeyden önce düzgün bir adamdan alın...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar içinde en iyisi Fiat Stilo bence. Çok donanımlı ve seri bir araç. Zamanında tutmadı ayrı mesele. Ama Stilo'da elektronik aksam çok olduğundan arıza açarsa da bu sefer araçtan soğutabilir. Almera çok seri gelmedi bana. Ama oda donanımlı bir araç. Fabia'yı da hepimiz biliyoruz zaten. 1-2 kronik sorun harici gayet seri ve sorunsuz bir araç.

Ayrıca Almera ile Fabia B sınıfı, Stilo C sınıfı bir araç diye biliyorum. Karar sizin yine.

Çevrimdışı sagi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hızlı satılıcak araç arıyorsanız şu sıra fenomen olan araçlar bakılmalı bence ki o parayada alınır honda civic 1.4 is sedan veya hb doğan şahin bora golf bence düşünülmesi gereken araçlar