škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

www.hakkimiziariyoruz.biz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorum forumda reklam yapmak, link vermek yasak... Ama bunu herkesin görmesi lazım, bu sitenin reklamının yapılması lazım...

Özellikle Toyota mmt şanzıman kullanıcılarının dikkatine!

http://www.hakkimiziariyoruz.biz

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bu tarz şanzımana sahip Ford ve Opel' de de çok sorun olduğunu duyuyorum. Klasik otomatik şanzıman hâlâ en iyisi bana göre.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah dert verip derman aratmasın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim rahmetli enişte gazi üni. motor bölümünde hocaydı. japonyaya gitmişti. o zaman motor ile ilgili bir aksam yapmışlar. önce nissana gitmişler. onlar kabul etmemiş. biz her parçamızı kendimiz araştırıp yaparız diye sonra toyotaya gitmişler. adamlar sorgusuz hemen almışlar. inceleme yok. meğer toyota böyle dışarıdan mal alımını sürekli yapıyormuş. onun için toyotayı hiç sevmezdi. orada araştırmalarıda olmuş tabi fabrikalarda. japon alacaksan nissandan başka araba alınmaz derdi. toyota böyle işte hep herşeyde ucuza kaçıyor. kardeşimde de auris vardı. kalitesini hiç beğenmezdim. 132bg'lik motoruna karşı aynı cc'de 100 bg'lik opelim daha az yakıp daha fazla performans gösteriyordu. işçiliğini tartışmıyorum bile.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;389518
132bg'lik motoruna karşı aynı cc'de 100 bg'lik opelim daha az yakıp daha fazla performans gösteriyordu. işçiliğini tartışmıyorum bile.

az yakmasına laf söylemem ama 100bglik opel motoru belki 1yada2 tık daha düşük performans konusunda 132bglik motor karsısında
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok hakikaten dediğim gibi. opelin (astra) bir kalkışı varki. aurisi denedim kalkışta araba mal gibi kalıyor. geriside öyle dersin araba az yaksın diye bir parça koymuşlar, basıyorsun araba gitmiyor. bir baygınlık var arabada.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada site sahibine mail yollayip, zorlu mücadelesinde başarılar dilemistim. Az önce cevap yazmis. Kendisi ve yaklasik 50 kisi başarıya ulaşmış, ya paralarını geri almışlar yada sıfır tam otomatik araç vermişler :)

Sevindim...

Demekki haklı iseniz hakkınızı alabilmek icin sesinizi yukseltmek zorundasiniz. Bunu biliyordum zaten, ama tekrar ispatlanmis oldu.

Ne kadar desibel, o kadar adalet...

Daha söylenecek çok sey var para kazanma hırsı uğruna müşteriyi salak yerine koyanlara... Ama neyse forumun balansini bozmayayim...

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
122bg lik octavia ile corolla arasında dağlar kadar fark var