škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meerol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ilk aracım olacak, ankara civarında temiz km si düşük 2001-2005 fabia arıyorum. acelem yok, sizlerdende model/performans/fiyat bilgisi alabilir miyim? önerilerinizi bekliyorum. şimdiden çok teşekkürler.

Çevrimdışı e.g.uysal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar hocam. Ben de geçen hafta 2004 101bg 100000 km special aldım. İlk izlenimlerim 101 BG'lik motorun uzun yolda çok fark ettiği yönünde. Şehir için de ise 75 BG'lik motordan pek bir farkı yok.

Bulabilirseniz Elegance donanımına bakmanızı öneririm. Ben yakınımda temizini bulamadığım için Special aldım. Biraz da acelem vardı doğrusu.

Alırken muhakkak km'sine göre Triger ve Baskı Balata değişimi yapılıp yapılmadığını kontrol edin.

Ben biraz pahalı aldım. 16 800TL. Hem aracın bakımlı olması, hem bulunduğum yere 100km uzakta bulunması, hem de km'sinin orjinal olması nedeniyle bu kadar para verdim. Yine de pahalı bulanlar olabilir. Aynı aracı Ankara İstanbul gibi yerlerde çok daha ucuza alabilirsiniz. Hem seçeneğiniz de bol olur.

Tavsiyem alacağınız aracın e-Devlet'ten ne kadar zamandır sahibinde olduğunu, tramer'den önceki muayenelerine kaç km'de girdiğini mutlaka sorgulatmanız.

Umarım en kısa zamanda istediğiniz özelliklerde bir araç bulursunuz.

Çevrimdışı meerol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkürler. Aracınız hayırlı olsun, kazasız günler dilerim. Önerilerinizi dikkate alacağım. Acelem olmadığı için rahatım. Sanırım Ramazan ve Bayram dolayısıyla pazar biraz durgun. Şimdilik ilanları takip ediyorum.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.g.uysal;384934
Merhabalar hocam. Ben de geçen hafta 2004 101bg 100000 km special aldım. İlk izlenimlerim 101 BG'lik motorun uzun yolda çok fark ettiği yönünde. Şehir için de ise 75 BG'lik motordan pek bir farkı yok.

Bulabilirseniz Elegance donanımına bakmanızı öneririm. Ben yakınımda temizini bulamadığım için Special aldım. Biraz da acelem vardı doğrusu.

Alırken muhakkak km'sine göre Triger ve Baskı Balata değişimi yapılıp yapılmadığını kontrol edin.

Ben biraz pahalı aldım. 16 800TL. Hem aracın bakımlı olması, hem bulunduğum yere 100km uzakta bulunması, hem de km'sinin orjinal olması nedeniyle bu kadar para verdim. Yine de pahalı bulanlar olabilir. Aynı aracı Ankara İstanbul gibi yerlerde çok daha ucuza alabilirsiniz. Hem seçeneğiniz de bol olur.

Tavsiyem alacağınız aracın e-Devlet'ten ne kadar zamandır sahibinde olduğunu, tramer'den önceki muayenelerine kaç km'de girdiğini mutlaka sorgulatmanız.

Bence hiç de pahalı değil, arabayı satın bakalım , aynı arabayı değil o paraya 1000 tl fazlasına bile zor bulursunuz.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı e.g.uysal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: meerol;384961
Çok teşekkürler. Aracınız hayırlı olsun, kazasız günler dilerim. Önerilerinizi dikkate alacağım. Acelem olmadığı için rahatım. Sanırım Ramazan ve Bayram dolayısıyla pazar biraz durgun. Şimdilik ilanları takip ediyorum.

Teşekkür ederim. Bayram sonrasını beklemeniz menfaatinize olacaktır bence. Bir de ilanların yazılışı çok önemlidir hocam. Ben sadece sahibinden olan ilanları kontrol etmiştim. Galericilerden hiç haz etmem. Bir de ilan gerçekten binicisindense çok detaylı bilgiler verir. Mesela aracın ne kadar yaktığı, bakımının ne kadar tuttuğu, muayeneden ne kadar sorunsuz geçtiği, eski hasarı varsa hasarın detayları ve hatta fotoğraflarını da koyarlar. Bunlar ufak ipuçlarıdır. dikkate almak gerekir diye düşünüyorum.

Sizin yerinizde olsam, Madem acelesi yok sadece Ankara ilanlarını tarardım. Ankara araçları zaten daha güzel oluyor. Uzak illere bakmaya gerek yok bence.

@hetepe; Ben de fiyatına göre güzel bir araç aldığımı düşünüyorum. Teşekkürler yorumunuz için.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2012, 20:08:25 Gönderen: e.g.uysal »

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-komple-orjinal-modifiyeli-fabia-99557912/detay/

aracımı satıyorum satma sebebim evlendim geniş bi araç istiyorum:) fiyatı biraz yüksek ama üzerinde olan extralar zaten neredeyse 10000 tl ayrıca kazasız boyasız şuan 33 bin kmde

Çevrimdışı msingil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
16 800 gayet ucuz bi fiyat bence temiz bi 1.4 special için,ucuza almışsınız pahalı değil

Çevrimdışı sercan55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ogeredeli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.g.uysal;384934

Hocam hayırlı olsun bence ço kucuza almışsın, ilan sitelerinde o fiyata araba yok şu anda.

Çevrimdışı ogeredeli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim 1,4 16V classic FABİAM var, LPG li triger bugün değişti ön takıma bakıldı, yani bugün bakım yaptırdım ve 650 lira harcadım, satmayı düşünmüyorum ama, 18500 den aşağıda vermem yani :)