škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İphone 4s ekran için tamirci yardımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün gece 10.basamaktan aşağıya uçan telefona birşey olmadığından seviniyorken
sabah kılıftan kayıp betona çakıldı.:uuu::uve::uve::uve::uve::uve:

Ekran çatladı..

Değişim yapacak, uygun ve orjinal ekran kullanacak bir yer arıyorum..?? :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun. Bizim işyerinden bir arkadaş 180 tl ye yaptırdı. İnternette 100 tl olarak birkaç ilan var ama orjinal malzeme kullanılmıyormuş sanırım.

Bir akrabam aynı şekilde ekranı kırdı ben de onun için çinden ekran siparişi verdim. Kendim yapacağım. İnşallah sorun yaşamam. Fiyat olarak 80 tl civarı birşeye malolacak. Siyah telefonu beyaz yapacağız.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -yağmuradam-;383340
Çok geçmiş olsun. Bizim işyerinden bir arkadaş 180 tl ye yaptırdı. İnternette 100 tl olarak birkaç ilan var ama orjinal malzeme kullanılmıyormuş sanırım.

Bir akrabam aynı şekilde ekranı kırdı ben de onun için çinden ekran siparişi verdim. Kendim yapacağım. İnşallah sorun yaşamam. Fiyat olarak 80 tl civarı birşeye malolacak. Siyah telefonu beyaz yapacağız.

Çin'den alınan parçaların %99'u çakma imiş..Hatta servisler bile çakma parça kullanıyormuş..

ifixit.com'da satılan ürünler orjinal retina ekranlı imiş..Artık ne kadar doğru bilemiyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;383343
Çin'den alınan parçaların %99'u çakma imiş..Hatta servisler bile çakma parça kullanıyormuş..

ifixit.com'da satılan ürünler orjinal retina ekranlı imiş..Artık ne kadar doğru bilemiyorum..

Aldığım yerde tamamı orjinal olan 55 dolar. LCD orjinal camı sahte olan 30 dolar.
Ben 30 dolarlıktan aldım ve arka kapak ve home huşu ile renk değiştirecek iphone.

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Hangisi orjinaldir bilemiyorumm ama benim iphone 2g yi komple söküp takmışlığım var. inanılmaz zor bir iş değil. ebayden orj bir ekran bulup kendin değiştirebilirsin gökhanım ;)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim bir kız arkadaş kırdı. kendi orjinal servisinde 400 tl istediler. benim telefonun sıfırı o kadar beaa.