škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

O c t a v i a a5 rs tampon araniyor..>>>>>>.

GANİ · 21 · 3910

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GANİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2006 a5 octaviama rs tampon ariyorum arkadaslar..dikkatinize..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2. el mi arıyorsun? Sıfır istiyordan Skoda bozkurt , tomurcuk oto bursa yetkili servislerinden fiyat alabilirsin..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı GANİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;30866
2. El mi arıyorsun? Sıfır istiyordan skoda bozkurt , tomurcuk oto bursa yetkili servislerinden fiyat alabilirsin..
0 2,el farketmez bulayimda o yeter bana.tşk ederim paylaşim için.sağol

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ufak çapta, sadece tamponu kıracak çapta mini bi kazacık yapılıp, demir dubaya falan vurup, kasko vesilesiyle yetkili servise gidip, sadece aradakı farkı servise ödeyerek daha ucuza edinebilirsiniz, ben öle yapardım yani :D :D
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 23:42:51 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;30873
ufak çapta, sadece tamponu kıracak çapta mini bi kazacık yapılıp, demir dubaya falan vurup, kasko vesilesiyle yetkili servise gidip, sadece aradakı farkı servise ödeyerek daha ucuza edinebilirsiniz, ben öle yapardım yani :D :D

İyi o zaman, en kısa zamanda senden sedan bi vRs yaratmanı bekliyoruz :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: by wodoo;30875
İyi o zaman, en kısa zamanda senden sedan bi vRs yaratmanı bekliyoruz :D

ben öle bişi istemiyomki Emre'cim, artı tavuk g.tü gibi arkası olan bi arabada vRS ön tamponu nası durur tahmin edebiliyor musun??? :lol:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;30873

şaka yapıyon... sen yapmazsın öle şeyler....
kul hakkı olur... yapmayın...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;30877
ben öle bişi istemiyomki Emre'cim, artı tavuk g.tü gibi arkası olan bi arabada vRS ön tamponu nası durur tahmin edebiliyor musun??? :lol:

Şu kasko, servisten yeni tampon taktırmak yerine karlıkçı Halil'e falan gitmene izin vermiyomu :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;30879
şaka yapıyon... sen yapmazsın öle şeyler....
kul hakkı olur... yapmayın...

hayır abi kul hakkına girme gibi bi durum söz konusu değil, yıllarca bizden toplanan paralarla portföy yaratıyorlar, parayı çalıştırıp paradan para kazanıyorlar fonlar cartlar curtlar zaten çoğu banka şirketi, adam senin ödediğin kadar parayı stoklamıyor ki çalıştırıyor onu.

artı sana taahüt ettiği bir hakkın, istediğin gibi kullanabilirsin, zor durumda bırakmıyorsun ki kimseyi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: by wodoo;30881
Şu kasko, servisten yeni tampon taktırmak yerine karlıkçı Halil'e falan gitmene izin vermiyomu :D

elbette, ama anlaşma yoksa uğraşırsın, tutanak tutar, gider yaptırır, masraf gösterip paranı alabilirsin.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sana taahüt ettiği hak kaza yaparsan... sen kaza yapmıyorsun... bilerek vuruyon... haksız yere para alıyon...

kasko şirketine söle bakayım tamponu değiştirmek için ben vurdum diye...  

bana göre yanlış... yapılmaması lazım...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
walla hakancığım bu kesinlikle caiz değildir,etik ve ahlaki değildir.ama yinede sen bilirsin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ben ucuz yollu bi tavsiyede bulunayım dedim, geri aldım, özür dilerim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;30883
hayır abi kul hakkına girme gibi bi durum söz konusu değil, yıllarca bizden toplanan paralarla portföy yaratıyorlar, parayı çalıştırıp paradan para kazanıyorlar fonlar cartlar curtlar zaten çoğu banka şirketi, adam senin ödediğin kadar parayı stoklamıyor ki çalıştırıyor onu.

artı sana taahüt ettiği bir hakkın, istediğin gibi kullanabilirsin, zor durumda bırakmıyorsun ki kimseyi.

Firmaların çalışma prensibinden ziyade,Bizlerin çalışma prensibi daha önemli.Önemli olan birey olarak yanlışa düşmeyelim.Hataları hatayla temizlemeyelim.Burası bir şey çağrıştırdı sankli polisaj mevzusundan.:kiki: