škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç İçi Kamera İncelemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar,

Bugün gelen kamerayı acemiliği attıktan sonra deneme şansı buldum. Acemilik derken menüyü çinceden ingilizceye çevirmek biraz zaman aldı :D

Ürün bu

http://www.dinodirect.com/720p-night-vision-car-dvr-8g-memory-card.html

Kutu içeriği (dinodirect logolu ürün hediye gazoz açacağı)

Kullanım detayları gelecek...

[YOUTUBE]LuQ3uAMh_8U[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]SHJxMPo8WgY[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]yiOo54iSJCg[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]zYngj1jWdfs[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Paylaşım için sağolasın.. Videoların hepsini izledim.. Upload için sen mi kestin yoksa böyle parça parça mı kaydediyor karta?

Bence F/P iyi gibi ama kullanım olarak hergün aç-kapa, belli aralıklarda kartı boşalt falan yapılacaksa.. bıktırır bi süre sonra..

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
video süresini ayarlayabiliyorsun 1-2-3-4-5-10-15 gibi sınırsız tek video çekmiyor. kart dolunca ilk videonun üzerine yazarak döngü şeklinde kaydediyor. ekran kapalıyken de kayıt yapabiliyor, hareket sensörü ile durduğun zaman kayıttan çıkıp hareket edince kayda kendi başlıyor diyor ama tam test etmedim o kısmı. muhtemelen çalışıyordur çünkü ben 4-5 video için rec tuşuna bastım eve geldiğimde 20 tane video vardı içinde :D

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gün ışığında gayet başarılı. Fiyat performans olarak da güzel. Güle güle kullanın

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Köksalcım bundan iyisi kameramanların kullandıkları :)
Gayet iyi bence, uzun vadede de arıza problem çıkarmazsa beklentileri fazlasıyla karşılar...

Güle güle kullan, inşallah hep güzel şeyler kaydet:)

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun Köksal abi, çok fikir verici olmuş benim gibi düşünenler için. :ok: Gündüz çekimleri gayet güzel, özellikle de fiyatına göre yaptığı iş yeterli.

Kartal tarafları... 1,5 sene oldu gitmeyeli, videoyu görünce yeniden bir İstanbul gezisi planlamaya başladım. :D Millet İstanbul deyince aman ha hemen Beyoğlu'na gidelim, Taksim'e gidelim, Cevahir'e gidelim vs... diyor, ama ben semtlerini gezmeyi daha çok seviyorum nedense. :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında adalar manzaralı bi videoda vardı da konuşmaları kaydettiği için yükleyemedim, hanım ne bu diye fırça atıyordu :++:

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;374582
aslında adalar manzaralı bi videoda vardı da konuşmaları kaydettiği için yükleyemedim, hanım ne bu diye fırça atıyordu :++:

Ne gerek var abi şimdi karizmayı çizdirmeye, iyi böyle. :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu çinliler çok uyuz tipler :D Arkadaş HD yazıyorsun birde videolara bak tam sopalıklar.. Hayırlı olsun köksal abi :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok ciks :D güle güle kullan Köksalım :ok::) oraya buraya kamera tıkıştırıp kullanmaktan iyidir en azından :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş yahu hoşuma gitti.yüksek hızlarda nasıl?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur, yüksek hızlar için hızlı çekim, düşük hızlar için slow motion modu varmış :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüksek hızda pek test etmedim 100-120 civarı gayet güzel gündüz. arabayı parkettim bugün havuza gittim geldim ne var ne yok yoldan geçeni çekmiş :D

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Hayırlı olsun güle güle kullan, HD kısmına pek takılmadım ama gece görüntüleri bile güzel.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gece beyaz xenonlardan pek iyi göremiyor galiba sarı ışıktaki görüntüsü daha iyi ama fiyat/perf. olrak memnun kaldım. 120 derece açı da bayaa geniş geldi, ilk videoyu izlerken balık gözü lensten bakıyorum sandım bi an :)

bu arada dün mahallede veledin biri atladı önüme asıldım frene onun da kaydı var ama 250 mb filan toplam video parçalayınca eklerim.