škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni mikser

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar internet te dolaşırken skoda favo lar için tek boğaz mikser gördüm ve kendim hemen tornada aluminyumda yaptım inanın süper oldu ne hava girişini bantlama var ne birşey araba süper çekmeye başladı birde yakıt nekadar onu ölçmeye çalşıyorum inşaallah fazla fark etmez de düşer gibime geliyor çünkü ayarları baya kısdım .taktıktan sonra hava filitresi kapağı açıkken çalıştırdım mükemmel birşekilde çalıştı

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

bunun aynı bunu başka yerden aldım

Çevrimdışı turbulans

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben kendim yapmıştım bir tornacı çok basit olarak aluminyum parçadan yapabilir inanın 20 dakika sürüyor yapımı malzemeside 10 tl
çevrenizde tornacı varsa eski mikseri sökün dış ölcüsü eskiye göre icide boş olacak
eğer yaptırmaya kara verirseniz ben teknik resim olarak yardımcı olurum

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar eğer ihtiyac fazla olursa bir cnc tornacıyla konuşup 20 tane yaptırabilirim

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

ARKADAŞLAR BUDA BENİM ARACIMDAKİ KENDİ YAPTIĞIM MİKSER  ÇEKİŞ GAYET GÜZEL YAKITTA MAKUL

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ve bu şekilde bas marşa çalişsin yok kapaği kapat yok havagirişini bantla olayi yok yani

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yeni mikserimle tam dolu depoyla şehiriçi şehirdışı karışık olmak kaydıyla 34 litreyle ve daha bitmedi 380km yol yaptım

Çevrimdışı madlover2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
s.a. hocam bana ölçülerini gönderebilir misin? Benim mikser arızalı yenisini alıcaktım bu şekilde yapayım olmazsa.
ali.ozdemir@saffer.com.tr bu mail adresine ölçülerini veya resimlerini gönderebilirsen memnun olurum.

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: madlover2;376329
s.a. hocam bana ölçülerini gönderebilir misin? Benim mikser arızalı yenisini alıcaktım bu şekilde yapayım olmazsa.
ali.ozdemir@saffer.com.tr bu mail adresine ölçülerini veya resimlerini gönderebilirsen memnun olurum.

akşama veya yarın gönderirim

Çevrimdışı ozantavsan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan görgülü;372328

bunun aynı bunu başka yerden aldım

Bu resimdeki benim mikser.Benim favomda takılı olan.Montajı kenim yaptım.Lpg borularına girişi uymadı ekli yaptım.O yüzden 3 tane kelepçe takılı boruda.Ebay üzerinden Polonyadan aldım.Performans mükemmel oldu.Zorlandığı yokuşları rahat çıkar oldu.Yakıtta değişme yok , eski performansı gibi ayarlansa az yakar.Eskiden zorlandığı yerde fişek ginbi gidiyor.Eskiden gitmez yakardı ,şimdi yüksek performans ile aynı yakıyor.Ne kadar performans , o kadar yakıt.

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
madem bukadar etikili bir çözüm yolu neden seri üretim yapılmıyor anlamış değilim

bu ara şu teknik resimi bende alabilirmiyim
alwaysloser_01@hotmail.com

Çevrimdışı metalika87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;382172
madem bukadar etikili bir çözüm yolu neden seri üretim yapılmıyor anlamış değilim

bu ara şu teknik resimi bende alabilirmiyim
alwaysloser_01@hotmail.com

Selamun Aleyküm.
Rica etsem teknik resmi banada gönderebilirmisiniz?
kriptex_x@mynet.com.tr

şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı exor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kardes şu teknik resimi bana da gonderebilirmisin acaba. EBay den polonyaliyi alayım dedim ama satışı durmuş. En iyisi yerlisidir hem. legendaryexor@gmail.com teşekkürler.