škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Golf Mk1 1978 Blackbird

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğraf isteriz adres isteriz haftaya baskın var :D

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Offf ulen keşke burda olsaydın çok canım çekti:) Levini aldığın ilk zamanlar aklıma geldi:)

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;370413
Fotoğraf isteriz adres isteriz haftaya baskın var :D

Ooo sınav geçti dimi :)  Bir zahmet gelip fotoğrafları çekersin artık. :)

Alıntı yapılan: *CEM*;370440
Offf ulen keşke burda olsaydın çok canım çekti:) Levini aldığın ilk zamanlar aklıma geldi:)

Abi sormaya dün bir ara darlanınca basıp izmire gitsemmi diye aklımda geçirmedim değilim. :D

Levini ilk aldığın zaman açtığın konuyu hatırlıyorum Tech temiydi CJP demiydi emin değilim ama. :)

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yavaş yavaş acele etmeden keyifle yap :ok::) bu tarz arabaların birazda zevki oradadır, sindire sindire toplayıp güzelleştirmek :):ok: kullanmasından bile daha zevklidir bu işler belkide, gönlünce olun herşeyi inşallah :):ok: merakla bekliyoruz sonuçlarını :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bari cıbıldah halinin dotolarını görseydik.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;370593
Yavaş yavaş acele etmeden keyifle yap :ok::) bu tarz arabaların birazda zevki oradadır, sindire sindire toplayıp güzelleştirmek :):ok: kullanmasından bile daha zevklidir bu işler belkide, gönlünce olun herşeyi inşallah :):ok: merakla bekliyoruz sonuçlarını :)

Yapılacak hiç bir şey kalmayınca sıkıcı olur zatende bizim o aşamaya gelmemiz için çookk uzun zaman var. :)

Alıntı yapılan: ugurcnplt;370635
bari cıbıldah halinin dotolarını görseydik.

Cıbıldah dotunu çekmedim hiç ayıp olmasın diye 1978 doğumlu 34 yaşında abim sayılır. :D

Frenler için ısıya dayanıklı Gri boya, siyah parlak sprey boya, CRC sprey gres, yalıtım için 20cmx10m bituself ve 4 metre keçe 100 TL civarı tuttu.. :)

Hava filtresi, yağ filtresi, mazot filtresi ve değişecek parcacıları dolaştım yerli üretimler ucuz ama sağlam malzemeleri almam lazım bakalım 40 -80 TL arasıda onlar tutuyor.

Motor temizleme sıvısıyla motor içini iyice temizledikten sonra yağ değişecek  20-50 koymayı düşünüyorum birde motor silk çok tavsiye ediyorlar onu deneyebilirim.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elf moligraf diye bir yag var onu deneyin benim accentteki yag yakmayi ve subap sesini kesmisti :ok:
Bir de bir ricam var, fotoroman haline getirebilirmisiniz toplama asamalarini :)

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;370918
Elf moligraf diye bir yag var onu deneyin benim accentteki yag yakmayi ve subap sesini kesmisti :ok:
Bir de bir ricam var, fotoroman haline getirebilirmisiniz toplama asamalarini :)

Tavsiye için teşekkurler aklımda olsun, fotorman yaparım dersem yalan olur ama birşeyler eklemeye çalışıcam.

Alıntı yapılan: emrah arıcan;370943
Foto isteriz abi.

Haklısın Emrah yarın birşeyler ayarlamaya çalışıcam.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yedek parça için maslaktaki üçel otomotivi tavsiye ederim peşin alımlarda %10 iskonto yapıyorlar gitmişken yağıda sanayiden alırsın ucuza kapatmış olursun :) Tabiki maslağa giderken arabayla değilde deniz yolunu kullanmak en mantıklısı :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bitüself 20x10 cm 50 tl idi praktikerde, koçtaşta aynı ebat simself 35 tl imiş, linkte de 20 tl ama 2 tanesinin kargosu da 20 tl tutuyor ikitelliden kartala

http://www.balkotrade.com/simself-bant-ar-ks-20cm.html

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;370918

Motor çalışırken olan subap sesinimi yoksa ölü devirden tekrar gazı verdiğinde olan subap sesini mi kesti?
Elf'i bende merak ediyorumda napim burada yeri geldi sordum :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;371154
Motor çalışırken olan subap sesinimi yoksa ölü devirden tekrar gazı verdiğinde olan subap sesini mi kesti?
Elf'i bende merak ediyorumda napim burada yeri geldi sordum :D

Büyük İhtimal Lİfterlerin Sesi , Orjinal Yağ Filtresi Kullanmayınca Oluşma Durumu Muhtemel Durumlardan Birisi :)

Bu Arada Hayırlı Olsun , Mekanik Vs Konularda Buraya Yazarsanız Elimizden Geldiğimizce Yardımcı Oluruz :)
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2012, 18:52:23 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;371057
bitüself 20x10 cm 50 tl idi praktikerde, koçtaşta aynı ebat simself 35 tl imiş, linkte de 20 tl ama 2 tanesinin kargosu da 20 tl tutuyor ikitelliden kartala

http://www.balkotrade.com/simself-bant-ar-ks-20cm.html

Pratikerden aldım bende 50 TL ye yetmezse simselfi de denirz artık. :)

Alıntı yapılan: kaptan52;371158
Büyük İhtimal Lİfterlerin Sesi , Orjinal Yağ Filtresi Kullanmayınca Oluşma Durumu Muhtemel Durumlardan Birisi :)

Bu Arada Hayırlı Olsun , Mekanik Vs Konularda Buraya Yazarsanız Elimizden Geldiğimizce Yardımcı Oluruz :)

Teşekkurler.