škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yıldız Teknik Üniversitesi ISO 9001 belgesini aldı!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar, konumuzla ve forumumuzla alakası yok ama gurur ve mutluluğumu sizinle de paylaşmak istedim :)

Danışmanı olduğum Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeki ISO9000 Kalite Yönetim Sistemi kurulum çalışmalarını tamamladık ve gerçekleştirilen denetim başarıyla tamamlandı. Yıldız Teknik Üniversitesi ISO9000 belgesi almaya hak kazandı.

Bu sabah basın toplantısı ve ödül törenimiz vardı.

Ülkemiz için çok önemli bir adım olması özelliğinin yanında, benim de meslek hayatımdaki en yorucu, en geniş kapsamlı, bununla birlikte en çok zevk aldığım ve hem kendim hem de firmam adına gurur duyduğum danışmanlık projem oldu.

http://www.yildiz.edu.tr/haberler/Y%C4%B1ld%C4%B1z-Teknik-%C3%9Cniversitesi%E2%80%99nin-kalitesi-belgelendi/422

http://www.contrastegitim.com/yildiz-teknik-universitesi-iso-9001.htm

Artık detailinge ve foruma daha fazla zaman ayırabileceğim :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, bütün personel vizyon-misyon öğrendimi?

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Harika, sıra bizim üniversitede (İÜ), bir süredir hazırlıklar var

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı

Hocam sizin üniversitede öğrenci otomasyonunda sıkıntı vardı, ekşi sözlükte çok şikayet okudum. Halen devam ediyormu?

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Suleyman;365710
Hocam sizin üniversitede öğrenci otomasyonunda sıkıntı vardı, ekşi sözlükte çok şikayet okudum. Halen devam ediyormu?

Her an, her ay, her sınav dönemi papazız otomasyonla :vur:

Perşembe sınav yaptım, aynı gün okudum, notları girecektim "sistem bakımda" :kvg:

Neyse ki ertesi gün full nano yapınca gevşedim  :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende burada yazıyorum da merak ettim sorunları ne diye. Neyse asıl sorum böyle bir sistem varken iso'yu nasıl alacağınız? Tabii belkide alakası yoktur. Atilla bey'den yorum bekleyelim.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;365705
Hayırlı uğurlu olsun, bütün personel vizyon-misyon öğrendimi?

Evet çok ciddi emek harcandı, kısa sürede büyük aşama gösterdiler. Proje teklifi geldiğinde çok tereddüt ettim alıp almama konusunda, sonuçta bu kadar yıllık ismimi ve şirketimin imajını zedelemek te vardı. Ama o kadar iyi yürüdü ki proje çok iyi noktalara geldi.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;365707

Size de lazımsa danışman hemen el atalım İrfan Hocam, hazır hızımı almışken :)

M205 le başlar, olmadı 105 geçeriz. SRP colli derken hallederiz sizin de belgeyi :)

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;365727
Bende burada yazıyorum da merak ettim sorunları ne diye. Neyse asıl sorum böyle bir sistem varken iso'yu nasıl alacağınız? Tabii belkide alakası yoktur. Atilla bey'den yorum bekleyelim.

Problem süreklilik gösteriyor ve hizmet kalitesini olumsuz etkiliyor ise durum sakat tabi. Karar verebilmek için detaylı bir analiz yapmam lazım. Ama her problemin bir çözüm yolu vardır. İrfan Hocam 'ların danışmanı bir yol gösteriyordur mutlaka.

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tebrikler yıldız tekniğe.
İrfan abiye burada abi okulda hocam diyen var mı aramızda ?:D

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;365769
tebrikler yıldız tekniğe.
İrfan abiye burada abi okulda hocam diyen var mı aramızda ?:D

Ben hocam diyordum ama detailingten dolayı. İÜ 'deki hocaligindan haberim yoktu. Eğrisi doğrusuna denk gelmiş :)

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bir Yıldız Teknik öğrencisi olarak (öhö öhö) :++: üniversitemizin son yıllarda gösterdiği çabayı beğeniyle takip ediyor ve gördükçe gururlanıyorum. Hazır burada yakalamışken bu belgenin alınmasında emeği geçen Atilla bey'e teşekkür ediyorum.

Bu arada bu otomasyon(usis hazretleri olur kendileri) bizim üniversitede de bela.Bu sene daha iyi ama toparlandı gibi.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: amraam;365830
Bende bir Yıldız Teknik öğrencisi olarak (öhö öhö) :++: üniversitemizin son yıllarda gösterdiği çabayı beğeniyle takip ediyor ve gördükçe gururlanıyorum. Hazır burada yakalamışken bu belgenin alınmasında emeği geçen Atilla bey'e teşekkür ediyorum.

Bu arada bu otomasyon(usis hazretleri olur kendileri) bizim üniversitede de bela.Bu sene daha iyi ama toparlandı gibi.

Teşekkürler,
Genelde iş yönetimi süreçlerine ilişkin düzenlemeler yaptık, bundan sonra da iyileştirmeye devam edeceğiz. Tabi bu çalışmaların sonuç vermesi ve oturması zaman alacak. Sadece usis değil, herşeyde iyileşmeler gözükecek zaman içerisinde...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emeğinize sağlık:ok:
Süreç sonunda başarının gerçekleşmesi, gurura dönüşmesi kadar mutluluk verici bir durum sanırım olmaz..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle