škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Opel Astra Sedan

Can · 39 · 14418

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoş olmuş.
Benim emektarın yerini alabilir.
Başarılı sonuç

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Astranın sedanı neden hep hbden sonra geliyor, geçen seferde öyle olmuştu.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demirhan;366463
bu kasa cıktımı ki piyasya ?

2 yıldır sokaklarda dolaşıyor Astra J kasa. Ancak Sedanı daha yeni çıktı,oda 1-2 ay içinde gelir Türkiyeye.

Alıntı yapılan: sipartacus;366650
Astranın sedanı neden hep hbden sonra geliyor, geçen seferde öyle olmuştu.

Böyle olmak zorunda. Astranın özü HB zaten,sedan olanıda HB den çeviri olacağı için mecburen önce HB gelecek,sonra Sedan gelecek :)

Çevrimdışı serdar p

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demirhan;366447
arka stopları passat cc ye benzettim ben

ben yazacaktım aynısını:) eski kasanın arkasına benzettim bende

Çevrimdışı casper73

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.3 cdti olduğu sürece bu arabaya 50-60 bin tl veren bence aklen bişeyleri eksik demektir.

millet 1.4-1.6 dan 120 bg çıkarırken hala 1.3 dizel motor koyuyorlar araca.
otobanda clio ile çok astra j kasa solladım. rezil bi durum.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkes sizin gibi otobana çıkayım biraz araba sollayayım derdinde olmayabilir bahri bey,
1,3 ün vergi ve yakıt yüzünden tercih edildiği aşikâr... aklen eksik olduğundan tercih edilmiyor yani...
bu sitede de bu motoru kullanan araçlara o paraları vermiş insanlar olabileceğini düşünerek böyle hakaret içerikli cümleler yazmamanız gerekirdi bence....

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;369223
herkes sizin gibi otobana çıkayım biraz araba sollayayım derdinde olmayabilir bahri bey,
1,3 ün vergi ve yakıt yüzünden tercih edildiği aşikâr... aklen eksik olduğundan tercih edilmiyor yani...
bu sitede de bu motoru kullanan araçlara o paraları vermiş insanlar olabileceğini düşünerek böyle hakaret içerikli cümleler yazmamanız gerekirdi bence....

:+1::clap::clap:

Çevrimdışı casper73

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;369223

otobana çıkıp araba sollama derdinde değilim. 60 bin tl verdiğim aracımada sollama yaparken güvenmek isterim değilmi. yoksa gidip şahine binerim.
1.3 vergide hadi diyelim avantajlı ama yakıtta o kiloda bir araçta hiçde avantajlı değil. çünkü bende astra h 1.3 sahibiyim. diğer 1.6 dizellerle farkı yok yakıtta.
amacım kimseyi kırmak değildi bu yönden özür dilerim.
ancak  60 bin tl verip bu aracı alanlarında  vergi ve yakıtı düşünmesini ayrıca tartışabiliriz. ama gördüğüm bildiğim kadar kimse 100  tl lik vergi ve depoda 30 tl lik avantajı bu ekonomik seviyedeki insanlar önemsemiyor. forumlarda  zaten astranın 1.3 dizelle ne kadarda dezavantajlı olduğunu zaten herkes tartışıyor.