škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

izmirli skodacı yok mu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;356731
Bilmem mi yeterki iş olsun sana :)

:+1: :+1:

:++: :++:

Daha ladanın bir sürü işi var kendini fazla yorma diyeceğim ama bunlar anca ısınma turları ne ki bunlar :kiki:

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/
buluşmak isteyen olursa bu topiğe yazsın ben gelirim .yada arayın beni .05372497063

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi Cem abinin yarın işi var gidip tanışailirsiniz. Beraber uygulama yapabilirsiniz vs. Bir P.M. atsan iyi olur gibime geliyor. İzmir'e geldiğimde de bir buluşma yapmayı planlıyorum tabi herkese uygun bir zaman bulunursa :ok:

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Konuyu hortlatalım dedim izmir de bir buluşma yapıp tanışsak uygun bir vakit...

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence sıkıntı yok manisa dayım ama uygun olursam gelirim ladacı iken çok buluşmalar yaptık izmirde. 8*9 yıl önce ladacılar olarak manisadaki ustamıza bir gece de izmir de 10 üye geldi kan vermek için ölümle cebelleşiyordu zira.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben geçen hafta Tiguan'cılarla buluştum malum İzmir'de pek şkoda'cı olmayınca Paintbal ve mangal yaptık güzel geçti yağmur olmasına rağmen.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
6 Martta Kuşadası'nda mangal buluşması yapılacak İzmir ve çevresinden katılmak isteyenler olursa Face'de VW Tiguan Turkey sayfasından Mustafa bey le irtibata geçebilirler.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vallahi izmirinde buluştuğunu görmek isteriz. sayı 2 ve üzeri ise buluşmaya müsaittir demek. kaç kişi olursanız olun mini de olsa oturup çay için derim :)

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;561338
vallahi izmirinde buluştuğunu görmek isteriz. sayı 2 ve üzeri ise buluşmaya müsaittir demek. kaç kişi olursanız olun mini de olsa oturup çay için derim :)

İzmir bu tarz etkinliklerde İstanbul ve Ankara'ya nazaran çok çok zayıf ya fazla meraklısı yok yada İzmir'de Şkodacı yok. Dediğin gibi birkaç kişi de yeter ama o da yok. Geçenlerde güzel eğlendik ben dahil 5 araba toplandık ilk defa katıldım onlar önceden tanışıyormuş ama muhabbet bir olunca kaynaşılıyor.

Alıntı yapılan: koraycan35;561351
Ben çok isterim.izmir/karşıyaka

Tiguan'cılar genelde cumartesi günleri etkinlik yapıyorlar o yüzden pek katılamıyorum ama neredeyse her hafta bir etkinlik yapıyorlar, eğer benimde gitme fırsatım olursa size de haber veririm, imkanınız varsa  gelirsiniz hem tanışmış oluruz.
Etkinlikten bir kare daha

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yillar yillar once 5-6 araba narlidere sahilde bulusmustuk. Sanirim liseye gidiyordum o zamanlar. Eskiden tek tuk olsa da forumda izmirli vardi. Kalmadi onlar

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben foruma yeni katıldım arkadaşlar Konak tayım yapılacak etkinlikler mesaime uyarsa katılırım . Tanışmayı çok isterim .

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar   [MENTION=11418]smsener[/MENTION]   [MENTION=10505]koraycan35[/MENTION]   [MENTION=11428]egeyildirim[/MENTION]   [MENTION=11488]özdil[/MENTION]   [MENTION=9114]cihanaydemir[/MENTION] [MENTION=7798]izmirli öğretmen[/MENTION] [MENTION=9610]a_satik[/MENTION]  önümüzdeki pazar 22 si için buluşma planlayalım diyorum öğleden önce yada sonra kaç kişi müsait.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2016, 00:37:05 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bana uyar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;575253
Bana uyar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir kaç kişiden daha ok alırsak yeri belirleriz.