škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

canım çok sıkkın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;352263
Otoparkın güvenlik kamerası varsa inceletin, arabayı tespit edip sahibine yaptırın. Böyle namussuzların peşinden gidebiliyorsanız, bırakmayın.

ne yazıkki yok
apartman otoparkı değil sanki yolgeçen hanı bariyerde olmasına ragmen giren çıkanın haddi hesabı yok sırf bu yüzden çok tartıştım hatta kuralım kamera dedim ama nafile...

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;352249
Geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum.. İnsan bir telefon numarası felan bırakır... İnsanlık ölmüş arkadaş:ban:

aynen ama kime anlatıcaksın bunu...

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;352282
Şerefsiz haysiyetsiz insanlar insan bir kart bırakır yatacak yeri yok bunların.Geçmiş olsun allah hepimizi kazadan beladan korusun sıkma canını.

insanda haysiyet olsa edep ahlak olsa aynen bu dediğinizi yapar ama yok ne yazıkkı
Rabbim Cümlemizi kazalardan belalardan korusun inşallah

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;352292
Geçmiş olsun Turgut, boyasız olacak gibi değil sanki, umarım yanılırım

evet irfan hocam boya şart gibi tanıdıklarımdan bakanlarda aynısını söyledi lokal boya ile kurtarırız inşallah...

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun autoking e gitmeyin kaputu komple boyayacaklar ve boya tamamen farklı bir renk olacak bunun garantisini veriyorum yaptırırsanız bu mesajımı okursunuz acele etmeyin genelde böyle işlerde çok acele davranıyoruz internette araştırın bir ustanın mümkün değil olmaz dediğini diğer bir usta hatasız düzeltebiliyor

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efsanea_06;352361
geçmiş olsun autoking e gitmeyin kaputu komple boyayacaklar ve boya tamamen farklı bir renk olacak bunun garantisini veriyorum yaptırırsanız bu mesajımı okursunuz acele etmeyin genelde böyle işlerde çok acele davranıyoruz internette araştırın bir ustanın mümkün değil olmaz dediğini diğer bir usta hatasız düzeltebiliyor

gidicem ama hemen hadi yapalım olmayacak fikir sahibi olup araştırma yapıp ona göre davranıcam...

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen yaz bizim araca lokal boya yapıldı fakat boya yapılan yerler hiç kaygan değil, sanki pürüzler var gibi.. Ustaya az sövmüyorum, o yüzden ustayı iyi seçin..

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;352370
Geçen yaz bizim araca lokal boya yapıldı fakat boya yapılan yerler hiç kaygan değil, sanki pürüzler var gibi.. Ustaya az sövmüyorum, o yüzden ustayı iyi seçin..

bilgi için teşekkür ederim bu hafta araştırmalar ile geçer galiba p.tesi yada salı versem inşallah hafta sonuna yetişir piknik var yetişmezse artık abimden passat cc yi alabilirsem onunla gelicem...

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turgutktu;352371
bilgi için teşekkür ederim bu hafta araştırmalar ile geçer galiba p.tesi yada salı versem inşallah hafta sonuna yetişir piknik var yetişmezse artık abimden passat cc yi alabilirsem onunla gelicem...

Rica ederim, maksat birbirimize yardım etmek. Tekrar geçmiş olsun.

Çevrimdışı olimpiyat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

kmlyn

• Ziyaretçi
işini iyi yapan bir usta da bu araç on numara olarak çıkar bence. 1-2 hafta önce arkadaş aracın kaputunu ve tavanın bir kısmını lokal olarak boyattı. fabrika değeri 160 mikron iken usta 159 mikron olarak işi bitirdi. tavandaki lokal boya da 5-10 cm yakınına girmeden belli olmuyor. önemli olan konu işini profesyonel olarak yapan ustayı bulmak. tekrar geçmiş olsun.

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İşte oyle ustalari bulmak sorun. Şöyle sehir sehir isinin hakkini veren ustalar listesi olsa keske.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AutoKing mini onarım kapsamına sokmak istemeyecektir.

Hedefleri sadece mini onarım yapılan bir yer olarak değil, servis hizmeti veren bir yer olarak hatırlanmak. ( son dönemde edindiğim şahsi izlenimim ve gözlemlerimdir )

Eğer size Autoking burasını boyayacağız derse ki eğer ; size tavsiyem aracı boyatmaktan başka bir çareniz kalmazsa yetkili servisi tercih etmeniz.

Yetkili servisin kullandığı boya orjinal boya, boya koduna işlem yapılıyor.

Dışarda sanayide çok iyi ustalar olsa da hangi boyayı kullanıyorlar, bilemiyoruz.Dürüstlüğüne emin olduğunuz ve kaliteli boya kullanacağını bildiğiniz bir ustanız var ise sanayi, yok ise hiç risk almadan yetkili servis tercih edilmeli.

AutoKing işi biraz yokuşa sürmeye başlamış anlattığım nedenlerden dolayı,mini onarım yeri değil, servis olarak anılmak istiyorlar, o yüzden de kolay kolay mini onarım kapsamına sokmuyorlar bir çok hasarı,

Yok efendim 10 cm'i geçti, yok çapı şu kadar olması gibi eften püften şeyler öne sürüyorlar, eskiden böyle değildi, esneklik gösteriyorlardı, şimdi esneklik bana göre "0" olmuş ya da buna yakın

İşçilikleri iyi mi iyi, ona sözüm yok, ama bu uygulamaları çok doğru değil, bir de aracınız kaskodan yapılıyorsa 100 TL'lik hasar oluyor sana 300 TL.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle geçmiş olsun. daha bu sabah aracımı bıraktım autoking e. daha öncede iki kez gitmiştim. tamponda ve arkadaşın aracındakine benzer bir kaput ucunda boya hasarlı göçük tamiri oldu. lokal boya yaptılar ve açıkcası renk farkı olmadı. bunun sebebi büyük oranda aracın daha 6 aylık olmasıydı. henüz renk solmamıştı. aynı rengi tutturmak kolay oldu. açıkcası memnun kalmıştım. elbette araştırma yapmadan bırakmayı aracınızı. benim vakit sıkıntım olduğundan bırakmak durumunda kaldım. allah beterinden saklasın.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;352425
AutoKing mini onarım kapsamına sokmak istemeyecektir.

Hedefleri sadece mini onarım yapılan bir yer olarak değil, servis hizmeti veren bir yer olarak hatırlanmak. ( son dönemde edindiğim şahsi izlenimim ve gözlemlerimdir )

Eğer size Autoking burasını boyayacağız derse ki eğer ; size tavsiyem aracı boyatmaktan başka bir çareniz kalmazsa yetkili servisi tercih etmeniz.

Yetkili servisin kullandığı boya orjinal boya, boya koduna işlem yapılıyor.

Dışarda sanayide çok iyi ustalar olsa da hangi boyayı kullanıyorlar, bilemiyoruz.Dürüstlüğüne emin olduğunuz ve kaliteli boya kullanacağını bildiğiniz bir ustanız var ise sanayi, yok ise hiç risk almadan yetkili servis tercih edilmeli.

AutoKing işi biraz yokuşa sürmeye başlamış anlattığım nedenlerden dolayı,mini onarım yeri değil, servis olarak anılmak istiyorlar, o yüzden de kolay kolay mini onarım kapsamına sokmuyorlar bir çok hasarı,

Yok efendim 10 cm'i geçti, yok çapı şu kadar olması gibi eften püften şeyler öne sürüyorlar, eskiden böyle değildi, esneklik gösteriyorlardı, şimdi esneklik bana göre "0" olmuş ya da buna yakın

İşçilikleri iyi mi iyi, ona sözüm yok, ama bu uygulamaları çok doğru değil, bir de aracınız kaskodan yapılıyorsa 100 TL'lik hasar oluyor sana 300 TL.

paylaşım için teşekkür ederim sabahdan beri dolaşıyorum gitmediğim yer kalmadı son olarak autoking ve doğuş otoya gittim autoking de araça bakan arkadaş sağolsun çok havalı araçı 20 saniyede inceledi abartmıyorum tamam komple boya olacak ve 2 hafta süre :( sinir oldum çıktım doğuşa gittim yemek saati olmasına rağmen sağolsunlar hemen ilgilendiler 1 hafta kalması gerektiğini ve kaputun,nikalajın komple değişmesi gerektiğini söyledi henüz karar vermedim bi ustaya daha bakıcam ama galiba doğuşa p.tesi yada salı gibi arabayı bırakıcam.
paylaşımlarını,bilgilerini ve geçmiş olsun dileklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.