škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu araç (1.9 TDI Ambiente) alınır mı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekstra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

Bendeki Fabia 1,2 yi satıp bu aracı almak istiyorum. Fiyatı uygun geldi. Skoda nın dilinden anlayan sizler bu araç hakkında ne dersiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibindn-40-000-dizel-81928342/detay

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Km ne kadar düşük, güzel bir inceletin bence, Şahkan oto'ya çok uzak değilsiniz, orada Serkan Ustamla haberleşebilirsiniz. Fotolar çok az şey anlatıyor bu ilanda.

Tavan hariç boyanmış olması akla kötü şeyler getiriyor, 2004 model aynı renk Fabia var bizim garajda, boyasında yanıklar yok.

Çevrimdışı ekstra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Zaten km sinin düşük olması ve bu oranda fiyatın da düşük olması kafa karıştırıyor. benim fabia da var 2006 model 83,000 de. onda da boya sararması yok. Ama güneş sararması değil de çiziklerden bile boyanmış olsa bu araç alınır. Tavanın boyanmaması takla ihtimalini kaldırıyor. söylediğiniz şekilde ustaya tabi ki göstericem. hatta söylediğiniz ustayı direk bulurum.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ekstra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
965  TL

Benim için aracın dayanıklılığı ve az yakması önemli.
daha önce 1,3 multijet palio kullandım. vergisi düşüktü ancak  dayanıklılık konusunda aynı şeyi söyleyemiyeceğim. 2 yılda yaptığım  masraf uçtu gittiydi. Şu anda fabia var ve memnunum araçtan ve daha  geniş ve konforlu bir araç (Ayrıca dizel) arıyorum. (Benzinli ve tüplü  mü almalıyım bu konuda kafam karışık.)

Eğer bu araçlar bu konuda beni zorlamicaksa senelik 500 tl de fazla  verilebilir diye düşüyorum. (Daha iyi önerileri Forumdaki Skoda Kullanıcıları verecek tabi ki). Skodayı da kullanmayan bilmiyor. O yüzden octavia  kullananlar daha doğru cevaplar verir diye foruma yazdım.

Çevrimdışı ekstra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ayrıca: aracın tramer sorgusunda kazası çıkmadı. en son 38,000 kmde muayenesi yapılmış.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekstra;349220
Ayrıca: aracın tramer sorgusunda kazası çıkmadı. en son 38,000 kmde muayenesi yapılmış.

Yüce oto'dan da sorgulama yapılabilir

Çevrimdışı ekstra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;349222
Yüce oto'dan da sorgulama yapılabilir

Telefonla mı aramak gerekiyor. Yoksa gidip mi öğrenicez?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekstra;349224
Telefonla mı aramak gerekiyor. Yoksa gidip mi öğrenicez?

Şahkan'da yardımcı olurlar, her arayan bilgi vermez Yüce oto  ;)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben km değil de, ankarada memur arabası olup yatan araç çok, ilandaki şu cümlenin ilk kısımına takıldım "araç yaştan dolayı rengi solduğundan ve çiziklerden dolayı tavan hariç fırında boyanmıştır" bu zamana kadar rengi solmuş hiç VW görmedim, km doğruluğuna ancak aracı görüp, servis kayıtlarına bakıp güvenebilirim, gidip bakarsanız aracın lastiklerinin üretim tarihine bakın derim.

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlandaki aracı yakından incelemekte fayda var madem 40 binde içinin  dışının belli etmesi lazım. bizim anlayamadığımız kısmıda ustalar bakıp  söyleyecektir. Eğer sıkıntı yoksa fiyat gayet güzel bence.

Niyese millet olarak boyaya alerjimiz var. Boyası solmuş görüntüsü güzel  olmayan bi arabayı götürün satmaya incelesinler haaa bu arabada boya  yok orjinal derler ! solmadan, çizikten ufak tefek şeylerden boyatıp bi  güzel bakımını yaptıysanız hemen bu arabada boya var ! derler  enteresandır :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok beğendiyseniz aracı bence iyi bir kaportacıya götürün,

değişen parça yoksa, direklerde şaside oynama yoksa yüzbinlerce km başarıyla hizmet edebilecek bir arabadır octavia,

km bakım sorgulama yapılabilir servisten, o da olmadı kompresyon testinden aracın motor durumu anlaşılır.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet, Fabia-Octavia, bunlarda renk falan solmaz.

Ama Şahkan yakın bi gösterin, hatta bi defa Bayrampaşa'daki bir ilan için kendilerini telefonla rahatsız etmiştim, arabayı tanıyorlarmış, alma demişlerdi...

Çevrimdışı ekstra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tekrardan Merhabalar

Bu araçtan vazgeçtim. Komple Boya kafa karıştırıyor. Km düşük fiyat düşük. O yüzden ben de Octavia yerine 2006 Fabia 1.4 TDI Classic aldım. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim