škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb'cilerden yardım, far buğulanması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1 ay önce bayiden sıfır aldığım aracın ön sol farı bugün öğlen saatlerinde içerden buğulanma yaptı. gecede baktım halen geçmemişti. acaba bu normalmidir. yoksa anormal bir durummudur. süperb'ciler yardımcı olursa sevinirim.

masser45

• Ziyaretçi

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hiç normal birşey değil. doğrudan servis, garanti, değişim.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masser45;341859
Araçta sonradan takılma xenon var mı?

hayır. orjinal

masser45

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tarihi çevir;341863
hayır. orjinal

Far hiç ellenmeden böyle bir durumun olması ilginç. Eğer bir işlem gördü de far kapakları tam kapatılamadıysa bundan dolayı olabiliyor. Ya da diğer bir seçenek fabrikasyon hata vardır. Bu durumda değiştirmek zorundalar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Arkadaşın dediği gibi farın arkasındaki kapaklara bak, gevşek kalırsa gece soğuk hava içeri girip gündüz hızlı ısınmadan dolayı buhar yapabilir, aksi taktirde servise göster

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim doktorun 2 aylık mocca kahve 1.6tdi aracında aynı sorun olmuştu;garantiden komple değişti.Siz de öyle yapmalısınız,çünkü buğulanma geçmiyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç uğraşmayın garantide değiştirin. Zaten servise giderseniz muhemelen söküp silelim tekrarlarsa garantiden değişelim diyecekler, açılan fardan da hayır gelmiyor zaten, garantiden değiştirirler.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;342219
Hiç uğraşmayın garantide değiştirin. Zaten servise giderseniz muhemelen söküp silelim tekrarlarsa garantiden değişelim diyecekler, açılan fardan da hayır gelmiyor zaten, garantiden değiştirirler.

bende katılıyorum. benim eski arabada da böyle bir sorun vardı. bu daha çok bir açıklık varsa su girmesiyle oluşur. ben temizletip taktırdım. ama tırnaklarda eğilme kırılma oluyor. garantisi varsa hemen değiştir. orjinalliği bozulmasın. ya da far açık vaziyette biraz bekle belki sıcaklığı yokeder diyecem ama xenon farda elektronik aksam fazla birşey olabilir. bu seferde sizden kaynaklı demesinler.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün kocaelindeki servise gittim, fotoğraflarını çekip yüce otoya göndereceklermiş, sizi arayacaz dediler.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün araç yıkanırken yine buğulanma yaptı. anladımki geçici bir durum değil.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neyin fotoğrafını çekiyorlar kendi ustaları yok mu onlar servis değil mi? Servisin aslından anlamadığı şeyi yüce oto resimden mi anlayacak? Tolga bey üstüne düşün, yeni arabada far buğu yapmış sorun olduğunu anlamak için ne resme gerek var ne başka bir şeye...

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;344287
Neyin fotoğrafını çekiyorlar kendi ustaları yok mu onlar servis değil mi? Servisin aslından anlamadığı şeyi yüce oto resimden mi anlayacak? Tolga bey üstüne düşün, yeni arabada far buğu yapmış sorun olduğunu anlamak için ne resme gerek var ne başka bir şeye...

valla bende pek anlamadım artık genel merkezemi gönderiyorlar ne, dün aradılar servisten yarın için randevu verdiler sabah götürüp baktırıcam bakalım ne diyecekler.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün servise gittim, aracın farını garantiden değişemiyeceklerini söylediler, yüce oto kabul etmemiş falan filan, bende şikayet hattını aradım, itirazda bulundum, dosya oluşturup tekrar bana döneceklerini söylediler... bence yüce olayı kapatmaya çalişıyor ama benim vaktim çok işimde yok başlarını ağrıtacam onların...