škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb 1.4 tsi Elegance (Paketsiz)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bluetooth bağlantısı ekstra ücret. yanılmıyorsam 1100 tl.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;345550
Telefon olayı normalde yokmu??

yok ayrıca bu basit radyo olayınıda anlamıyorum. emsallerine baktığın zaman bu radyonun standard olarak arabaya konması gerekirdi. boleronun bir avantajıda park sensörü hadisesi daha geniş ekranda görebiliyorsun. standardda küçük ekran var.

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün gördm. O kadarda gerek yok boleroya. Yani 900 tl için değmez. Standart olanında da aracın iskelwti de veriliyrmuş.

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ya bu arada bu yağmur sensörü ne oluyor tam olarak ve nasıl çalıştırılıyor?

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;345815

Silecek kolunu en asagiya alin yeter. Bi de yol bilgisayarindan acmaniz gerek. Otomatik calidan silecek :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

yağmur sensörü cama herhangi bir damla değdiği zaman sen çalıştırmadan silecekleri otomatik olarak devreye sokar. yağmur şiddetine göre hızlı çalışır. bilgi ekranında işaretleyerek devreye sokarsın. elegance da mevcut bu. zaten arabayı alırken bunu aktif olarak ayarlıyorlar.

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;346284
yağmur sensörü cama herhangi bir damla değdiği zaman sen çalıştırmadan silecekleri otomatik olarak devreye sokar. yağmur şiddetine göre hızlı çalışır. bilgi ekranında işaretleyerek devreye sokarsın. elegance da mevcut bu. zaten arabayı alırken bunu aktif olarak ayarlıyorlar.

Tşkler

Çevrimdışı Erdem

• SuperbII 1.4TSI Elegance
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.erdemlak.com

en altta duruyorken bir kere asagı cektiğinde tek bir hareket yapar,onun bir kademe ustune getirirsen yağmur sensöru devrede olur bir daha elini surmene gerek kalmaz,o yağmurun siddetine gore hızını ayarlar net gorus saglar arkadasım:ok:

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem;346814
en altta duruyorken bir kere asagı cektiğinde tek bir hareket yapar,onun bir kademe ustune getirirsen yağmur sensöru devrede olur bir daha elini surmene gerek kalmaz,o yağmurun siddetine gore hızını ayarlar net gorus saglar arkadasım:ok:

Erdem kardeşm beni bilgilendrdiğn için tşkler ama senin dediğn yere silecek açacağını getirdiğmde silecekler çalışmaya başladı durmadı yani. Dediğn yer telefon şebekesi gibi çizgi çizgi olan yer değilmi. Eğer oraysa benmki hareket etmeye başladı.:(

Çevrimdışı Erdem

• SuperbII 1.4TSI Elegance
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.erdemlak.com
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;348190
Erdem kardeşm beni bilgilendrdiğn için tşkler ama senin dediğn yere silecek açacağını getirdiğmde silecekler çalışmaya başladı durmadı yani. Dediğn yer telefon şebekesi gibi çizgi çizgi olan yer değilmi. Eğer oraysa benmki hareket etmeye başladı.:(

yok bugra hocam,o dediğin tel sebekesi gibi olan fasıla olayı,yani ilk kademede kac saniyede bir temizlesin olayı,en dusuk sanıyorum 5-6 sn'de bir temizler,en yuksek seviyede 1-2 saniyede bir temizler,benim dediğim direk silecegin kolu,yani vites gibi,sen normal seviyesinden bir tık ustte bırakacaksın,o zaman sensor aktif oluyor,normal seviyede yani sıfırda calısmaz onun bi altına cekersen,o zaten ceker cekmez yine aynı konuma getirecek ve tek silme yapacak sileceklerin:ok:

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem;348533
yok bugra hocam,o dediğin tel sebekesi gibi olan fasıla olayı,yani ilk kademede kac saniyede bir temizlesin olayı,en dusuk sanıyorum 5-6 sn'de bir temizler,en yuksek seviyede 1-2 saniyede bir temizler,benim dediğim direk silecegin kolu,yani vites gibi,sen normal seviyesinden bir tık ustte bırakacaksın,o zaman sensor aktif oluyor,normal seviyede yani sıfırda calısmaz onun bi altına cekersen,o zaten ceker cekmez yine aynı konuma getirecek ve tek silme yapacak sileceklerin:ok:

Erdem kardeşm anlamadm ya. Şimdi biraz daha tarif etsen:(
Asıl sileceklerlemi iş yoksa onu açmaya yarayn alettemi? Sana zahmet biraz daha yardmcı olsn.:)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kolda off-aşağı ok(tek siler)-telefonlardaki şarj göstergesi gibi olan şekil(bu kademede sensörü açmış olursun.)-1.kademe seçeneği-2.kademe seçenekleri mevcut. ayrıca fasılayı ayarlamak içinde kolun üst kenarındaki düğme mevcut. çok karışık değil zaten.

Çevrimdışı RadaR65

• Meraklı Superbci
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Son zamanlarda Suberb bizimde kafamızı karıştırıyor. 1.4 Tsi beyaz içi bej döşeme, 2011 model veya üzeri olsa tadından yenmez aslında :)

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tayozi
süperb nin altında çelik koruma var mıdır bilgin var mı bu konuda
ben baktığım sadece plastik bir kapak gibi birşey var onun altın var mıdır yok mudur bilmiyorum
eğer yoksa çok kötü bir durum

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
parasını sonuna kadar hak eden bir araç. c sınıfı araçlara 50 üstü rakamlar verildiğini de düşünürsek gayet mantıklı...

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White