škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb 1.4 tsi Elegance (Paketsiz)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Superb almaya karar verdm. 1.4 tsi elegance düşünüyorum. Bana önerinz veya söyleyeceğnz bişi varsa bnmle paylaşırsnz memnun olurum...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ankara and oto Kemal Kaya satış sorumlusu. yolunuz düşerse gelin kendisi yardımcı oluyor.

Çevrimdışı Erdem

• SuperbII 1.4TSI Elegance
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.erdemlak.com
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;340525
Arkadaşlar Superb almaya karar verdm. 1.4 tsi elegance düşünüyorum. Bana önerinz veya söyleyeceğnz bişi varsa bnmle paylaşırsnz memnun olurum...

bugra arkadasım hayırlısı olur insallah,yaklasık 2 hafta once 1.4 tsi elegance aldım seker beyazı ve test edene kadar skodaya azda olsa benimde on yargılarım vardı,test ettim ve hemen siparis verdim,arabayı kullandıkca onyargıyı sıfıra indirmeyi bırak cogu arkadasımada tavsiye ettim ve olumlu sonuclar aldık,dogru tercih ben gozu kapalı al derim,o kasada sırf sehir içi 3 ceyrekle 620 km gordum(yol bilgisayarı yonlendirmeleriyle "shift up-shift down") hic tereddut etme direkt siparis için pazarlıga gir:))

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;340547
ankara and oto Kemal Kaya satış sorumlusu. yolunuz düşerse gelin kendisi yardımcı oluyor.

Çok tşkler ama aracı İstanbul'dan almayı düşünyrm. Yinede tşkler:)

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Erdem kardeş çok tşkler beni bilgilendrdiğn için. Bu arada ben de beyaz düşünüyorm. Ha snnkide hayırlı,uğurlu olsn:)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;340603
Çok tşkler ama aracı İstanbul'dan almayı düşünyrm. Yinede tşkler:)
rica ederim. bence tüm bayileri sorun soruşturun. üşenmeden. inanılmaz indirimler bulabilirsiniz. bayinin satış kotaları fiyatlara etki edebilir.

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;340657
rica ederim. bence tüm bayileri sorun soruşturun. üşenmeden. inanılmaz indirimler bulabilirsiniz. bayinin satış kotaları fiyatlara etki edebilir.
Çok sağolun :)

Çevrimdışı Erdem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;340608
Erdem kardeş çok tşkler beni bilgilendrdiğn için. Bu arada ben de beyaz düşünüyorm. Ha snnkide hayırlı,uğurlu olsn:)

eyvallah saolasın,Allah herkese kazasız belasız kullanma nasip etsin,hakkında hayırlısı:ok:

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda superb inanılmaz bir araba rakibi konumuna konulan passat c5 latitude 508 vs yanından geçemez. Çok samimiyim aracı çok iyi biliyorum muhteşem bir araç, ekonomiyi ayarlasam hiç bayi marka model gezmeden gider direk alırım...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aklın yolu bir. iyi bir seçim olur sizin için.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2012, 17:31:23 Gönderen: tayozi »

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;344293
Skoda superb inanılmaz bir araba rakibi konumuna konulan passat c5 latitude 508 vs yanından geçemez. Çok samimiyim aracı çok iyi biliyorum muhteşem bir araç, ekonomiyi ayarlasam hiç bayi marka model gezmeden gider direk alırım...
Rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah...hemşo hayırdır nedir bu superb hayranlığı

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de c5, latitude ve passatı audi A6,A4, volvo s60'da dahil hepsini araştırdım gezdim bu araba kadar ferah rahat bir araba yok. komple aliminyum alaşım, eğer alacaksan sana önerim trifid jant ve bolero radyo al. boleroda ekstra telefon olayıda var ben almadığıma pişman oldum ama trifid jantı aldım. artı bagaj havuzuda al. lastik paspasda

Çevrimdışı Erdem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda superb II 1.4 tsi seker beyazı + trifid jant + bolero dokunmatik 6'lı cd changer + sunroof + 4 koltuk ısıtma = 71.600 'a mal oldu bana ama suan bi kampanya baslatmıslar asagı yukarı 3000 tl gb bi indirim daha soz konusu,yalnız şart olarak bulundugunuz sehirde ticari faaliyet soz konusu ise bulundugunuz sehrin ticaret ve sanayi odasına kayıtlı olmanız gerekiyormuş,niyetlileri uyandıralım:))

veya kayıtlı olan samimi arkadas,akraba vb. birine alıp sonra noterden satısla uzerinize alabilirmisiniz bilmiyorum:)

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;344704
ben de c5, latitude ve passatı audi A6,A4, volvo s60'da dahil hepsini araştırdım gezdim bu araba kadar ferah rahat bir araba yok. komple aliminyum alaşım, eğer alacaksan sana önerim trifid jant ve bolero radyo al. boleroda ekstra telefon olayıda var ben almadığıma pişman oldum ama trifid jantı aldım. artı bagaj havuzuda al. lastik paspasda

Telefon olayı normalde yokmu??