škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Honda cbr 125 r

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hazır havalar ısınmaya başlamışken gönlümdeki arslanı size tanıtayım dedim.Motorsiklet ile ilgilenen arkadaşlarımız tanıdığı ama pek çok motorsiklet heveslisinin 600 cc den aşağısına motorsiklet demediği için gariban kalan küçük sevimli ve az yakan (fenomen burası senin için) başlangıç motorsikleti Honda CBR 125 R.SuperSuport katogorisinde ki rakipleri daha havalı, daha afilli
seksi ,yürek hoplatan Yamaha r125,Aprilla rs125 Megelli r125 Derby gpr 125 vs. vs.
125 cc 13 hp bir tek silindirli bir motor var üzerinde.

Altın elbiseli adam ne demiş birde ona bakalım.adamım benim
http://youtu.be/NwNHNYGYHOQ?t=2m28s
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Ben çok seviyorum bu motorları.. Siyah rengi vardı bizim komşuda sanırım 9-10 bin lira gibi bir fiyatı var.. A sınıfı ehliyetim olsa hiç durmam alırım bir tane,ehliyet yok ama almayada üşeniyorum :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şeytan İcadı .. Daha Geçen Hafta Arkadaşım Metrelerce Sürüklendi . Çok Şükür Sadece Ayak Kırıgı İle Kurtuldu. Sürükleyen Arabada Kaçmış. Türkiyede Neye Saygı Varki Motora İnsana Olsun.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: kaptan52;336224
Şeytan İcadı .. Daha Geçen Hafta Arkadaşım Metrelerce Sürüklendi . Çok Şükür Sadece Ayak Kırıgı İle Kurtuldu. Sürükleyen Arabada Kaçmış. Türkiyede Neye Saygı Varki Motora İnsana Olsun.

Ha bide o var tabi.. Motor güzel ama Türkiyede binilebilecek bir şey değil ne yazıkki..

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Başkasının bilerek yada bilmeyerek yaptığı hatanın yada kastın motorsiklet kullanmama engel olması sinir bozucu bir durum.O zaman kamyonlar ve onun gibi büyük araçların otomobilleri sıkıştırması gayet normal.ORMAN KANUNU

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Perfect;336212
Ben çok seviyorum bu motorları.. Siyah rengi vardı bizim komşuda sanırım 9-10 bin lira gibi bir fiyatı var.. A sınıfı ehliyetim olsa hiç durmam alırım bir tane,ehliyet yok ama almayada üşeniyorum :D

0 km fiyatı 6500 tl . 125 cc grubunun en ucuz motorsikleti Honda 125 R
A2 sınıfı ehliyet gerekli

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aletlerden bende sırf işe gidip gelmek için istiyorum ama sadece yazın kullanılabilir olduğundan cekimserim.
İşe git geliş  günlük 44 km acaba bir motormu alsam yada dizel corsa 1.3 cdti alsam diye kara kara düşünüyorum.
Bide bu meret km de kaç kuruş yakmakta acaba.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: porschemurat;336256
Bu aletlerden bende sırf işe gidip gelmek için istiyorum ama sadece yazın kullanılabilir olduğundan cekimserim.
İşe git geliş günlük 44 km acaba bir motormu alsam yada dizel corsa 1.3 cdti alsam diye kara kara düşünüyorum.
Bide bu meret km de kaç kuruş yakmakta acaba.

Yanlış okumadı isem 100km 2,5 lt. diye hatırlıyorum.