škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a4 octavia muz silecek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
a4 ler muz silecek dusunuyorum sanırım ölçüleri var bilgisi olan var mı birde çok çeşitli muz silecekler var grafiti dedikleri nedir sessiz çalışan ve çizmeyen muz tipi a4 kasa silecek markası ne önerirsiniz birde silecek boyutları nedir ?

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;334783
a4 ler muz silecek dusunuyorum sanırım ölçüleri var bilgisi olan var mı birde çok çeşitli muz silecekler var grafiti dedikleri nedir sessiz çalışan ve çizmeyen muz tipi a4 kasa silecek markası ne önerirsiniz birde silecek boyutları nedir ?

20"/18" - 500mm/450mm

bosch veya bulabilirseniz valeo

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muz silecek almayın ben 2-3 markanın muz sileceğini denedim hiç birinden randıman alamadım hep atlama yapıyor.. Size tavsiyem valeo marka orijinal tip almanız :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;334882
Muz silecek almayın ben 2-3 markanın muz sileceğini denedim hiç birinden randıman alamadım hep atlama yapıyor.. Size tavsiyem valeo marka orijinal tip almanız :)

Adaptörlü kullandın değil mi? Adaptörlülerde o atlama hep oluyor, sonradan adaptörsüzlerde çıktı sanırım ama hiçbiri klasikler kadar randıman vermiyor gerçekten.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aero tipi ya da muz denen silecekler en iyi şekilde orijinal kollarla iş görüyor.

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bloodmoney;334810
20"/18" - 500mm/450mm

550/480 diye biliyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;334950
Adaptörlü kullandın değil mi? Adaptörlülerde o atlama hep oluyor, sonradan adaptörsüzlerde çıktı sanırım ama hiçbiri klasikler kadar randıman vermiyor gerçekten.

Hepsini denedim baki abi :) Silecekler resmen uçuyor istediğim gibi silmiyor:) Son çareyi valeo da buldum en babası valeo bosch bile o kadar iyi değil :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;335315
Hepsini denedim baki abi :) Silecekler resmen uçuyor istediğim gibi silmiyor:) Son çareyi valeo da buldum en babası valeo bosch bile o kadar iyi değil :)

Doğru doğru haklısın, çok ilk çıktığında bende düşünmüştüm ama sonradan hiçte iyi olmadıklarını gördüm. Üstelik eskidiler mi komple değiştirmek gerekiyor ve çok pahallıya geliyor. Ben 2 senede bir 5 liraya bir lastiklerini değiştiriyorum mermer gibi silip geçiyor valla :D çok gerenksiz hareketler, 2 litre daha benzin alırım arabaya :D

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar valeo dan şaşmayın yetkili serviste valeo satıyor. Gayet sessiz ve güzel maşallah :) ayrıca valeo da sol silecekte bide rüzgarlık var üzerinde bosh da felan bu yok :)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bloodmoney;334810
20"/18" - 500mm/450mm

Alıntı yapılan: uikaratas;335312
550/480 diye biliyorum.

Ölçüler octavia 1 için 500/450 mi 550/450 mi acaba ? Valeo lara da bakmaktayım :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ölçüler nedir beyler konu tam açıklığa kavuşmamış ?

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kısa bir araştırma sonucunda Champion marka sileceklerin testlerde de en iyisi olduğunu gördüm ... 2 öne 1 arkaya alacağım ,ancak nereden alabileceğimi bulamadım ?