škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Redline239

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sorunumu daha iyi anlatabilmek adına video kaydettim. Video da gördüğünüz gibi kapı açıkken cam açılıp kapanıyor. Kapalıyken çalışmıyor ama bi tık sesi geliyor sorun ne olabilir. Görüntü kalitesi biraz kötü olabilir :)

[YOUTUBE]_3zA-7yHJnU[/YOUTUBE]

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ali bey geçmiş olsun. kapı açıkken gayet güzel açılıp kapanıyor yani mekanik sağlam. Temiz iş yapan bi elektrikçiye uğrarsanız hemen sorunu çözer diye düşünüyorum.

Servise gidin demicem tutar kapıyı komple değiştirirler mazallah :) Serviste onarım şu bu yok bildiğiniz gibi değiştirecek bi parça bulurlar hemen.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mekanik kodlama yapın.kontak yarım açıkken cam açma tuşunu açılı konumdayken 10 sn basılı tutun,sonra kontağı kapatıp kapalı konumda 10 sn basılı tutun ve tekrar kontağı kapatın.kontağı terkar kapatıp açın ve sonra deneyin.belki tutar ben önceden octi a4 de yapmıştım ve tutmuştu.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Redline239

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;332417
Mekanik kodlama yapın.kontak yarım açıkken cam açma tuşunu açılı konumdayken 10 sn basılı tutun,sonra kontağı kapatıp kapalı konumda 10 sn basılı tutun ve tekrar kontağı kapatın.kontağı terkar kapatıp açın ve sonra deneyin.belki tutar ben önceden octi a4 de yapmıştım ve tutmuştu.

Denedim olmadı. Büyük ihtimalle kapı ile gövde arasındaki kablolarda bi temassızlık var.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redline239;332494
Denedim olmadı. Büyük ihtimalle kapı ile gövde arasındaki kablolarda bi temassızlık var.
:ok:olabilir:+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım programlamada bir sorun var servise gidip baktırmak lazım.Birinci çözüm bu diğeride kablolarda ezik olabilir onu kontrol etmek lazım :)