škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2 bilgisayar arasında kaldım.Sizce hangisi?

tufan · 44 · 9953

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar işimi görce kbir bilgisayar almak istiyorum

2 seçenek arasında kaldım .

İkiside taksit fiyatları yükseltiyor tabi.

İkisi de yakın bilgisayarlar siz olsanız İkisinden hangisini seçersiniz?

teşekkürler

Dell http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/dell-inspiron-5040-38f23b-i3-380m-2-53ghz-2gb-320gb-15-6-freedos-notebook_30.001.1296.0433.htm

Acer
http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125031230/acer_5741g_333g32_mn_mnsk_notebook

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşimi görecek derken bilgisayarı ne için kullanacağınız oldukça önemli.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Özellik olarak çok farkları yok ancak marka olarak Acer pek hoşuma gitmiyor benim..

Acer ve Casper marka Laptop,bilgisayar almam ben olsam.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşimi görcek derken yani çok yüksek bir şey değil normal kullanıcı özel bir program için değil.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman Dell. Marka olarak oldukça iyidir ve servisi çok iyidir. Fazladan 1 gb. ram ihtiyacınız yok bence.

Çevrimdışı isosa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bildiğim kadarıyla acer dünyanın 3. büyük laptop üreticisi.kesinlikle casper ve exper gibi markalardan daha iyidir.tabi bu ikisi arasında dell ismi daha öne çıkıyor gibi.bunların dışında bi marka düşünürsen asus bak derim.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu rakamlara guzel bir asus bulunabilir.7 yıldır kullandıgım asus var.Masaüstü cihazlarım içinde yıllarca kullandım.Wireless sıkıntısı vardı bir ara, gecen hafta 1100 TL ye bir cihaz aldım, beğenmediğim özelliği yok onuda düzeltmişler yani. Birçogunun ısınma sorunu zaten var.4 yıllık düşme, çalınma, yanmaya karsı garanti de satın aldım 250 TL ye.media markt da güzel ve daha ucuz cihazlar gormustum 800TL civarı.Lenovo, sony falan pahalıdır.Asus ara segmentte en iyi seçimdir bence:ok:

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acer 5740g dizüstüm vardı, hatta bir akrabımızda da 5739 ve var hala kullanıyorlar ama ben olsam Dell alırdım, çünkü bende o zaman Dell ile Acer arasında kalmış, Acer'ı seçmiştim ama şimdi olsa kesinlikle Dell alırım, Dell'in masaüstü bilgisayarını kullandım hiçbirşey olmadan yıllarca kullandım.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Size tavsiyem biraz daha üzerine koyup 2.nesil i5 işlemcili bir cihaz alın derim.İ3 işlemciler yük altın çoklu program kullanırken vs kasılma yaratabiliyor :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Asus Tercih Edin Diyenler Olmuş Ama Dell Asusa Göre Çok Daha Sağlam Bir Makinedir.. Biz Bütün Müşterilerimize Dell Satmaya Özen Gösteriyoruz. Adamlar Makinesine O Kadar Güveniyorki İstersen Dağın Başında Ol Ara Biz Alıp Onarıp Veya Değiştirip Getirelim Diyolar. Bende 8-10 Senelik Bir Emektar Var. Hala Onu Kullanıyorum. Bataryası Ölü Tabiki Ama Taş Gibi Cihaz :)

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bunların arasından Dell tercih ederdim bende :ok:

Toshıba laptoplar hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorsam, Toshıbalarda sağlam makinelerdir kanımca :knp:

:kork1: