škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

glx mi elegance mı??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bizim bir tanıdık 2000 model octavia glx 1.9 TDI (sedan) almış...
bizde ise 2003 model octavia elegance 1.9 TDI (stejin) var...ve bize diyor ki stejinler fazla tutulmuyor...glx daha iyi sizce doğru mu??
« Son Düzenleme: 10 Mart 2012, 00:45:39 Gönderen: çrm19 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
TR'de SW tutulmuyor gerçekten, orası doğru, donanımı nedir bilmiyorum GLX'in

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
özelliklerini tam bilmiyorum ama dün o bnimkin'de tek hava yastığı var demişti...bizimkin'de 4 tane var..
özelliklerini bulursam yazmaya çalışırım...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
GLX ilk gelenlerdi 2000 yılının sonunda makyajlandı ve elegance oldu.GLX in farları eski tip çizgilidir stoplarıda karartılmış gibidir.Donanım olarak elegance daha iyidir..

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2000 glx ler elegans özelliklere sahip 2000 den sonra glx yerine elegance denmiş sanırım.

Mesela 2000 glx de yan ve ön hava yastıkları, çelik jant, elektronik  klima anti patinaj vs. vs. mevcut. Bendeki araçtan bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elegance, station tutulmuyor muymuş? Evet, doğru, hemen gönder arabanı, fabiamla takas edelim, ben bayıla bayıla binerim öyle tutulmayan arabaya...Hem tutulsa ne olur, tutulmasa ne olur, birini 2 günde, diğerini 2 haftada illaki satarsın.
Tutulsun, tutulmasın, önemi yok bence, fiyatı belli, donanımlı kalite araba işte.(biliyorsun ki Şahin en az 25 seneye damgasını vuran, tutulan bir araçtı...)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)