škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BMW S1000RR(Katil)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bmw nin 2009 yılında piyasaya sürdüğü dehşetül vahşet bir alet :D Japonlar çıkmadan önce sürekli atıp tutuyordu yok bizi sarsamaz bilmem ne diye.. Sonra gördüler ki alet fenaaa :D:D Bende çıktığı günden beri hastasıyım çok deli bir alet :D İlk versiyonu arka tekere 175 hp güç veriyordu.2012 modeli ise arka tekere 193 hp güç veriyor ve tam bir ölüm makinesi :DEn büyük özelliği ise DTC özelliği.. Alet viraj çıkışlarında gazlandığı zaman saburup saçmalamıyor.Bundan dolayıda çoğu virajı diğer motorlardan daha iyi alıyor :)Birde quick shifter var ki bura vites geçişlerini bayağı bi hızlandırıyor :)

Makine hakkında sorular olursa cevaplarım elemanları sürekli takip etmekteyim :)

BMW videoları:

[YOUTUBE]-cM9S2AzU28[/YOUTUBE]

Chris Teach kendileri stunt kralı olur :)

[YOUTUBE]T-rdm_YwLgc[/YOUTUBE]

BMW M5 vs S1000rr

[YOUTUBE]JUAfXnmjyz0[/YOUTUBE]

TR'den videolar :

RSV4 yalan oluyor :))

[YOUTUBE]AnKqGrLG5ag[/YOUTUBE]

GXR yalan oluyor :))

[YOUTUBE]ExPxrvdl8GY[/YOUTUBE]

Güle güle Supra :D

[YOUTUBE]gb4YXiilSbo[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]BI0pGi4zDHc[/YOUTUBE]

Bu da hızlanma videosu

Hız mil cinsinden :)

[YOUTUBE]14qO1MYpszk[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlk videodaki olayı mythbuster denemişti ve imkansız olduğunu kanıtlamıştı.:)

http://www.youtube.com/watch?v=xFW-mm6VerE&feature=related

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu hacimdeki ve güçteki  herhangi motosiklet motorunu söküp bise takmak istiyorum.İnşallah ileride yaparım :D

Çevrimdışı vcorvette

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok hızlı duruyor :=)
Kullanmadım ama K7-K10 Suzuki kullandım Nasıl olurda geçer mantığım almıyor :))

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BMW'nin bu son jenerasyon motorları bir ayrı sapık olmaya başladı zaten :D adamlar yemeden içmeden motor hazırlıyor :D çaponlardan biri kuyruğuna fena bastı sanırım :D

Çevrimdışı vcorvette

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;326118
Hayabusa İle Videosu Yokmu ?

Sanmıyorum çünkü ayrı sınıflardalar. Hayabusa 1300 fakat eminimki bmw hayabusayı kalkışta geçer çünkü ben gsxr 1000 ile de geçiyorum fakat hayabusa yüksek hızla rakip tanımıyor. 180 den sonra falan snmıyorum yanına yaklaşabilecek bir araç :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayabusa farklı dünya, BMW'den K1300S falan anca dayanır karşısında, başka alternatif Kawasaki'den ZX-14 falan anca 1.4 cc o da ya ayrı mesele :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Perfect;326106
Kaç para onu de :++:

En son 60 bin tl idi :D

Alıntı yapılan: *CEM*;326115
Bu hacimdeki ve güçteki  herhangi motosiklet motorunu söküp bise takmak istiyorum.İnşallah ileride yaparım :D

Bu da sana gelsin abi :D

[YOUTUBE]tW_nNehzmMo[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]_uxUB9h4A_k[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]3Xdks-j3yt0[/YOUTUBE]

Alıntı yapılan: kaptan52;326118
Hayabusa İle Videosu Yokmu ?

[YOUTUBE]0pjMbeARXFs[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]ifzoY26K1Wk[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]YkFMFEYIu4I[/YOUTUBE]

Alıntı yapılan: FF;326199
BMW'nin bu son jenerasyon motorları bir ayrı sapık olmaya başladı zaten :D adamlar yemeden içmeden motor hazırlıyor :D çaponlardan biri kuyruğuna fena bastı sanırım :D

Çok fenaaa :D

[YOUTUBE]ATV4Ltbk5Qc[/YOUTUBE]

Alıntı yapılan: vcorvette;326363
Sanmıyorum çünkü ayrı sınıflardalar. Hayabusa 1300 fakat eminimki bmw hayabusayı kalkışta geçer çünkü ben gsxr 1000 ile de geçiyorum fakat hayabusa yüksek hızla rakip tanımıyor. 180 den sonra falan snmıyorum yanına yaklaşabilecek bir araç :D

Kalkışta bmw alıyor quickshifter sayesinde 300 e kadar 1-2 boy önde gidiyor ama 300 den sonra haya affetmiyor :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir Motorcu Abimin Lafı Vardı Diyor Adamlar 200 Le Gidiyor Solu Kapattım Sanıyor Yanından Bir Geçiyorum Sol Mol Kalmıyor Diyordu :D Video Çekmişti Dijital İbre Var Onda 299 Da Bitiyordu.300 Görmek Mükemmel Bişey Videodan Sonra Canım Çekti 300 Km/h Ne Demek Ya :D

Çevrimdışı vcorvette

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Videolardan göründüğü kadarı ile kesinlikle Bmw daha hızlı :) ama viraj kullanış çook önemli ben Hayabusa cı olarak doğru bile olsa kabullenmiyorum :d:D:D:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaktığı yakıta yazık valli :D adamı ufuk çizgisinde kaybetti :D
Suzuki'de nasıl motor yaptıysa yıllardır hala tahtından kimse tam olarak indiremedi, parselledi resmen :D -ki ne kadar eski cihaz aslında :D Hayabusa dedin mi sular bile akmayı kesip selama duruyor :D

Çevrimdışı vcorvette

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;326403
Bir Motorcu Abimin Lafı Vardı Diyor Adamlar 200 Le Gidiyor Solu Kapattım Sanıyor Yanından Bir Geçiyorum Sol Mol Kalmıyor Diyordu :D Video Çekmişti Dijital İbre Var Onda 299 Da Bitiyordu.300 Görmek Mükemmel Bişey Videodan Sonra Canım Çekti 300 Km/h Ne Demek Ya :D

Racing kullanan biri için aslında çok basit. Biliyorum mantıklı birşey değil hızlı gitmek.
Açık söleyeyimm cevizlibağ yeşilkundurudan 0 dan gazlayınca mertere gelemeden 300 de kalıyor 1000 lik bütün racinler yani çok zor birşey değil gerisini kendiniz hesap edin. Eğerki 300 üzeri hız görmek istiyorum derseniz beyinden kesiciyi kaldırıyorsunuz oldu bitti :) orjinal 2012 Hayabusa yaklaşık 350 , gsxr 1000 ise 325 civarı bi son hız görüyor

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vaktiyle motorsiklet kullanan biri olaraktan, motorsiklet iyi hoş güzelde hakiakten sakat makina. Kaporta sensin, çarptınmı şanslıysan ölürsün, şanssızsan sakat kalırsın, ömrü billah çekersin, çektirirsin.
Ben o yüzden uzaktan seviyorum.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta