škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cam filmi 5n 1 k?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
polis çevirmesi görünce bütün camları indireceksiniz ardından içerdeki bütün ışıkları açın gündüz dahi olsa anlıyamıyorlar ben bugune kadar hiç cam filminden yemedm

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yarhasan;323494
polis çevirmesi görünce bütün camları indireceksiniz ardından içerdeki bütün ışıkları açın gündüz dahi olsa anlıyamıyorlar ben bugune kadar hiç cam filminden yemedm

sen bayağa pratiksin ya... vallahi takdir ettim hiç aklıma gelmedi.:clap:

Çevrimdışı fore83

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben füme rengi cam filmi çektirmek istiyorum fakat bulamadım. Film çekenlere sordum füme yok sadece siyahın tonları var diyorlar. Bu doğrumudur?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5 senedir 1 numara var.Babam bebe için yaptırmıştı 1 kere polis çevirdi ondada ceza yazmadı :)

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
cam filmi yasak polis çevirirse ceza yersiniz.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;323651
cam filmi yasak polis çevirirse ceza yersiniz.
ilaveten,

o filmleri söktürüceksiniz, fotoraf çektirip 1 hafta içinde trafik şubeye gidip memurlara göstericeksninz , onlarda bilgisayardan düşücekler yoksa aracınız 1 hafta içinde trafikden men olacak ilk polis çevirmesinde aracınızı otoparka cekip bağlayacaklar.

çektirdiğiniz film tutarı+ 140 lira ceza ve şubeye git gel zaman kayıplarınzda maddi olarak yaşadınızı eziyet olacakdır.

bunları göze alıyorsanz istediğniz gibi çektirn

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
amaç güneşten korunmaksa en iyi çözüm en azından arka ve yan camlar için araca özel perdeler almak

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla normalde tüm polis arkadaşlar her türlü durumda doktorlara kolaylık sağlıolar sağolsunlar varlıkları bizi daha rahat ve güvenli hissettirio

hani kişisel bi olaysa herhalde diyalog ile halledebiliriz

radara girdiğimde doktorum deyip azcık muhabbete girince nerdeyse cebinden ödicekti cezayı

şaka bi yana polislere teşekkürler iyi ki varlar

Çevrimdışı kaantan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sanırım rahatlıkla alakalı birşey film çektiğim günden beri hiç aklıma dahi gelmedi hemde en koyu kaporta renginde film var bikeresinde polis eziyodum çevirmede hızlı geçtim son anda durdum plakam daha yeni basılmıştı o bile takılı değildi genede ceza yemedim taşa tahtaya vurmam lazım sanırım:)yaklaşık 30polisin bakışları arasında kimliğimi uzattım nereye yetişiyosunuz bu ne hız dedi polis bende yok hızlı değildim 100le filan gidiyodum dedim -Ama şehirçi burası dedi. Tünelden çıkmıştım giriş tabelasını farketmedim dedim trafikçi değildiler allahtan ama emniyet amirleri dahil hepsi arabanın orasına burasına bakıyolardı bana bakan olmadı :) filmlerimle yola devam ettim ha birde itiraf ediyorum üzerinde hiç mühür olmayan plakalarımla 42bin km yaptım :++:
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2012, 00:02:02 Gönderen: kaantan »

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir polis olarak yazıyorum şimdi dr. da dediği gibi dialogla herşey hallolur trafikçi değlim ama düzgün konuşunca adamın sıkıntılı bir gününde değilse cam filminden ceza yazmazlar onunla uğraşmazlar hani can yakma derdinde genelde olmuyorlar amirler bu kadar koçan bitireceksin demezlerse uğraşmıyorlar yukarıdan yüklenme olursa maazzallah uçan kuşan misali koçanı bitiriveriyorlar araba ile çok oynanmamış sade fakat cam filmli ise sıkıntı olmaz ya cezai müeyyidesini de arkadaş yukarıda çok iyi şekilde anlatmış eksiksiz hayırlı akşamlar

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir de film de ziebart tek geçerim çok menunum 2 numara ideal pişman olmazsınız

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kerem AKTAŞ;323465
okadar polis durdurdu ama ceza kesen olmadı şükür ama etrafımda okadar araç var camları filmli ceza yiyenine pek rastlamadım barbaros hocam hariç :)))
geçen sene terör olayı olmuştu burada haberlerde duymusunuzdur b.bakanın konvoyuna saldırı .o olaydan sonra kimseye taviz vermediler film konusunda ama  şimdi sıkıntı yok .bende tr nin heryerin de gezdim bişe olmadı yaşadığım yerde ceza yedim:)

Çevrimdışı kaantan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;324967
geçen sene terör olayı olmuştu burada haberlerde duymusunuzdur b.bakanın konvoyuna saldırı .o olaydan sonra kimseye taviz vermediler film konusunda ama şimdi sıkıntı yok .bende tr nin heryerin de gezdim bişe olmadı yaşadığım yerde ceza yedim:)
ozaman şanssızlık diyelim..geçmiş olsun ;)