škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fotoğraf makinesi önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkse merhabalar..

Amerikadaki kuzenime canon 550d ısmarlamıştım fakat bana daha çok fayda sağlayacağını düşündüğüm mac bilgisayarı ısmarladım (Programlama davaları). Benim işimi görücek uygun bütçeli bir fotoğraf makinesi istiyorum. Yine amerikadan getirtme şansım var. Bütçe max -200 dolar civarı. Önerilerinizi bekliyorum.

:rock1:

Çevrimdışı ozzy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.
Makinelerin de kendilerine göre donanım ve özellikleriyle biliniyorlar.Kullanıcı deneyimlerine göre + ve - leri genelde sıralanır..ama bunlar bir birimlik artı ve eksilerdir.

Ufak bütçede düşünüyorsanız ise ,digital makinelerde Canon'u seçerdim ben..

Makinelerin piyasası çok güncellendi,uzun zamandır bakmıyorum.Canon'un alt ürünlerini tavsiye edebilirim.

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Canonun sx230 modeline bakıyorum. Biraz daha araştırıp kararımı vereceğim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Compact modellerde bilindik markaların pek dışına çıkmamak lazım. Canon, Nikon, Sony, Panasonic gibi markaları öncelikli düşünmek sanırım daha doğru olur. Amerika'dan geleceği düşünülürse o fiyat aralığına Compact'ın az biraz daha üstü modellerde olur sanırım kuvvetle muhtemel üstelik. Dijital makinalar ne kadar ekmek o kadar köfte denkleminde olduğu için bütcenizin alabildiği makina sizin için en iyi makina olacaktır. Tüm markaların o bütcedeki maksimum modellerini karşılaştırıp içinize sineni alın o nedenle.

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;367295
şu model hakkında görüş bildirimi yapabilir misiniz?

gündelik amaçlı alıp kullanmak istiyorum.
http://www.vatanbilgisayar.com/Dijital%20Kamera/canon-ixus_117-ixus-117-dijital-fotograf-makinesi/productdetails.aspx?I_ID=53840

Boyundan büyük işler yapar ixus serisi, değerlendirebilirsin içine sindiyse :)