škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Portatif Radyo Tavsiyesi...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba odamda kullanmak için bir radyo almayı düşünüyorum kaliteli bir alet olmasını istiyorum ama çokta aşırı birşey istemiyorum doğrusu. aşağıdaki radyoları buldum özellikle ilk ikisi gayet güzeller görünümleride özellikleride çok hoşuma gitti ama ilk linktekini ne satan var ne fiyat bilgisi var hiçbirşey bulamadım :( radyo konusunda bana yardımcı olabilecek kimse varmı acaba :krk:

http://www.sony.com.tr/product/rad-dab-systems/xdr-s56dbp

http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/sony-icf-f10-fm-am-2-band-portatif-manuel-radio-50287050#product-information

http://www.philips.com.tr/c/mp3-ve-mp4-calarlar/cep-boyutunda-ae1530_00/prd/

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yardımcı olabilecek kimse yok sanırım. napalım her koyun kendi bacağından asılır misali bizde bakacağız artık çareye. Teşekkürler

06lkn66

• Ziyaretçi
konuyu açtığınız saat geç bi saat olduğundan bu işten anlayan kişiler forumda olmayabilirler malum herkes her an forumda olamıyo yarın sorunuza cevap gelecektir

Tulgar

• Ziyaretçi
Merhaba,neredeyse televizyon boyutunda radyoların son zamanlarına denk gelmiş biri olarak yazmak istedim.
Biz yurtdışındaki tanıdıklardan isterdik,onlarda şimdikilere göre çok büyük boyutta idiler.Başına oturur kanal ararken hiç duymadığımız dillere rastlar, şaşırır mutlu olur dinlerdik.Bu tür radyoların çok güçlü alıcıları vardı,sanırım aynı güçte radyolar yoktur,belki de gerekte yoktur :) Belli başlı yurtiçi yayın yapan radyolar için alacaksanız hepsi işinizi görebilir.
Ben manuel olanı sevdim,ama tabiki dijital kadar hassas ayar yapamayabilir.
Son olarak,yorumum tamamen amatörce olup teknik bilgiye dayalı değildir. :)

Birinci modeli Sony bayisine sorun,ellerinde olmasa bile sipariş ile getiriyor olabilirler.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Micro bir müzik seti alınabilir..Hem radyosu, hemde mp3 çalma özelliği falan olur..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tulgar;316651
Merhaba,neredeyse televizyon boyutunda radyoların son zamanlarına denk gelmiş biri olarak yazmak istedim.
Biz yurtdışındaki tanıdıklardan isterdik,onlarda şimdikilere göre çok büyük boyutta idiler.Başına oturur kanal ararken hiç duymadığımız dillere rastlar, şaşırır mutlu olur dinlerdik.Bu tür radyoların çok güçlü alıcıları vardı,sanırım aynı güçte radyolar yoktur,belki de gerekte yoktur :) Belli başlı yurtiçi yayın yapan radyolar için alacaksanız hepsi işinizi görebilir.
Ben manuel olanı sevdim,ama tabiki dijital kadar hassas ayar yapamayabilir.
Son olarak,yorumum tamamen amatörce olup teknik bilgiye dayalı değildir. :)

Birinci modeli Sony bayisine sorun,ellerinde olmasa bile sipariş ile getiriyor olabilirler.

bu linkteki radyolar özellikle ilk linkteki radyo hakkaten görünüm olarakta kalite olarakta çok iyi diğerlerine göre daha önde benim için :) ama o radyoyla ilgili hiçbir fiyat bilgisi nerde satıldığı vs bulamadım nette. :uve: fıırsat bulunca bir ara bir sony bayisine gidip dediğin gibi bir sorayım eğer ellerinde varsa bilgi alırım yoksada artık sipariş ile getirtmeye çalışacağım napalım artık... inşallah fiyatıda uçuk değildir çok beğendim ben görünümü falan güzel :)

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;316726
Micro bir müzik seti alınabilir..Hem radyosu, hemde mp3 çalma özelliği falan olur..

ben radyo dinliyorum genelde hani sürekli dinlediğim mp3leri bilinen şeyleri falann dinlemektense sevdiğim bir radyo frekansından çalan müzikleri dinlemeyi istiyorum en azından içerde stereo bir ses olsun istiyorum :D rastgele modunda çalsın dursun sabaha kadar...