škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Söylenecek çok şey var ama...

Can · 45 · 9035

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracı kar ve tuz pisliklerinden arındırmak için güzelce yıkattım. İçini kendim temizledim,CG Speed Wipe geçtim vs. 2 saat kadar uğraştım...
Neyse. Esenlerde yaşayan aile büyüklerimizi ziyaret için babamla beraber o tarafa gittik. Babamı bırakıp bir arakdaşımın yanına uğradım arabayla,yarım saat sonra geri gelip park ettim ve yukarı çıktım.
5 dakika sonra indim aşağı ve şu manzarayla karşılaştım;

Tabi başımdan aşağı kaynar sular döküldü..
O 5 dk içinde olan olmuş. Belli ki küçük çocuk işi değil,bilerek yapılmış. Büyük ihtimal anahtarla yapmışlar,çünkü u şekli çizmeye çalışmış ama sanırım boyanın sert olmasının avantıjından dolayı astara inememiş çoğunda. sadece 15 er cm lik iki adet derin çizik var.gerisi 3000 zımara+polisajla hallolur rahatlıkla. O derin çiziklerede rötuş+zımpara+polisaj yapar hallederim sorun değil.
Ama benim zoruma giden,2 yıldır taş izi bile olmayan aracı gelip 2 dk içinde bu hale getirebiliyorlar. Ne anladı bunu yaptığı için hangi duygularını tatmin etti anlamıyorum. Afedersiniz ama sabahtan beri etmediğim tek küfür kalmadı. Eğer yakalasaydım yaparken büyük ihtimal linç ederdim onu orda...

Neyse olacağı varmış demek ki. dğerleri hiç önemli değil ama o  adet derin çizik epey uğraştıracak beni sanırım...

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun can .çok sinir bozucu bi durum malesef okadar öküz insanlarki  bu şekilde egolarını tatmin etmeye çalışan .ama merak etme bu yaptığı günah ondan kat kat çıkar.sende fazla üzülme artık yapacak bişe yok rutuş zımrpara eskisinden farkı olmaz beyaz boyada

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böylelerini falakaya yatıracaksın sonra lağım çukuruna atacaksın. Nasıl bir insanlıktan nasip almamaktır bu ya. İnan benim arabama yapılmış gibi üzüldüm ve sinirlendim. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok sağolun.. Aracı beyaz almamızın bir nedenide buydu,iyi ki beyaz almışız diyorum şu manzaradan sonra. Evet basit iş hallederim ama işte dediğim gibi benim canımı sıkan gelip 2 dk içinde bu hale getirebilecek kadar adi insanlarla bir arada yaşıyor olmamız... Allaha havale ettim zaten,nasılsa bu dünyada olmasada öbür dünyada karşıma çıkacak. O zaman ben o çizdiği kapı ve çamurluğu bi tarafına... Neyse..

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İçimden çok fena saydırdım şu anda da acayip sinirlendim .Çok geçmiş olsun Can düzelir herşey sıkma canını :ok:

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun bu tip insanlar çok malesef etrafta.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun....Yaşadıgın hıssı şoku cok ıyı anlıyorum.Benım aracı tavan harıc komple çizmişlerdi.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Geçmiş olsun, bi zamanlar benim lacivert Fabia'nın etrafında yarım tur atmışlardı, çok sinir bozucu.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler herkese.. Sinirim geçti iyice,düzelecek eskisi gibi olacak en nihayetinde :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi biliyorum ama yine de senden ufak bir kuple tüyo alayım :)
Ne yapıyoruz şimdi bu çiziklere,özet olarak :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Can;316030
Abi biliyorum ama yine de senden ufak bir kuple tüyo alayım :)
Ne yapıyoruz şimdi bu çiziklere,özet olarak :)

Önce zımparasız bir dene bakalım M105 ile, bakalım nasıl görünecek, baktın kesmedi 3000 grit + m105

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. inşallah onu yapanın içi de öyle yanar bir gün.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir tarafta biz arabalara wax atalım en ufak kiri bile parmak ucuyla alalım, diğer tarafta duran arabayı çizsinler, benim yan tarafıda çizmişler ;) sana göstermiştim hatta. Onunda birinin yaptığı kanaatindeyim. Neyse geçmş olsun sıkma canını düzeltiriz :)
-------------------------------------------------