škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fotoğraf makinası tavsiyesi?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizimde tatilde dadik samsung s500 mefta oldu rezil etti resmen bakalım paraya kıyıp DSLR düşürebilicekmiyiz

yada bu tür cihazlara bakacağız kaça patladı şimdi bu?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;26175
Bizimde tatilde dadik samsung s500 mefta oldu rezil etti resmen bakalım paraya kıyıp DSLR düşürebilicekmiyiz

yada bu tür cihazlara bakacağız kaça patladı şimdi bu?

GG'de 900 civarı..Garantisiz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun... güle güle kullan...:ok: ıslatalım bi ara... :D artık buluşmalarda bizi bol bol çekersin... :D
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2009, 14:04:21 Gönderen: beytullah »
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan'cığım hayırlı olsun güle güle kullan :) Güzel kareler bekliyoruz artık senden :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;26196
GG'de 900 civarı..Garantisiz..

KEşke hayyamdan alsaydın madem garantisiz orda dahada ucuza gelirdi sana 750-800 tl ye alınırdı orda

Ama olsun alınmış bir kere hayırlı olsun güle güle doldur compact flash kartı:kiki:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;26307
KEşke hayyamdan alsaydın madem garantisiz orda dahada ucuza gelirdi sana 750-800 tl ye alınırdı orda

Ama olsun alınmış bir kere hayırlı olsun güle güle doldur compact flash kartı:kiki:

750-800'e alması imkansız diyebilirim, yurt dışı satış fiyatı zaten 450€, fiyat oldukça makul. Garantili olarak 1.500 TL civarına satılıyor.

TİPA tarafından 2009'un en iyi DSLR like makinesi seçildi HX1. Gerçekten verilen parayı hak ediyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zoom deneme çekimi..

manuel odak ayarı çok kullanışlı..Renkler beklediğim gibi...Hafiften noise var gibi ama akşam çektiğimden böyle oldu.İyi bir ayar ile daha net foto çıkarabilir..

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

ahmettatlı

• Ziyaretçi
sony nin kullandığı mercekler kaliteli onları tavsiye ederim
bu arada hayırlı olsun

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toGah;26574
eee hx1 mi aldın? kaça?

Evet aldım..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dun aksam medıa marktaydım makınalara baktım d60 vardı zıbıl gıbı dızmısler bana gore makına degıl sonra bırde ne goreyım d300 yok boyle bı makına bızım dukkanda kullandıgımız d100 tabıırı caızse şahinse d300 mercedes harıka bı cıhaz sonra canon d500 e baktım oda tatmın edıcı bı makına ama fıyatlar cok yuksek fakat d300 e verılen paranın her kurusunun karsılıgı alınır

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yakında alacam cok arastırma yaptım.Panasonıc cok daha ıyı foto cekıyor nıkon sony dıye aldanmayın fotograf kalıtesı ve gercek goruntu cekme cok onemlı.Yapancı sıtelerdekı verılen notlara ve degerlendırmelerı cok ıyı okuyum.Ben panasonıc fz35 alacam karar verdım.Ozellıkle hd vıdeo da cekıyor 720p çözünürkte resiim çekıyor.Panasonic lens olarak leica kullanıyor aşırı pro. bir lens bilen bilir.Alttekı örnek resim ve videoya bakmanızı önerırım.

http://www.cameralabs.com/reviews/Panasonic_Lumix_DMC_FZ35_FZ38/sample_images.shtml

http://www.cameralabs.com/reviews/Panasonic_Lumix_DMC_FZ35_FZ38/video_review.shtml

ayrıca bır cok sıtede best camera secılmıstır.Arastıran gorecektır..

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Panasonic için Tekofaks Türkiye artık ithalat yapmıyor diye duymuştum. İflas söylentileri vardı.

Sony kompakt makinalarında Carl Zeiss mercek DSLR serilerde Sony lens kullanıyor bu bir çelişki değilmidir?

Ben şu an Panasonic'in Leica c lux 2 modeli ile aynı üretim olan fx01 kompakt geniş açı 28mm lensli makinesini kullanıyorum. Bu yaz tatilinde ablama almış olduğumuz W220 (30 mm) ile kıyaslama imkanım oldu. Sony'nin düşük ışık performansı daha iyi ama renkleri gerçeğinden daha farklı gösteriyor. 3 yaşanıdaki Panasonic'in performansı daha iyi geldi bana.

Benim hayalim ise Leica'nın SLR yada DSLR bir makinesi.

Çevrimdışı ugurbey33

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben nikon coolpix serisini kullanıyorum. 3 sene olacak 5MP gayet net çekiyor. tavsiyem nikon ve cannon'dur
PuG 307