škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Electroword'un % 120 Fiyat Garantisi Yalanı ve Diğerleri.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ;

Elektronik mağazaların en düşük fiyat biz de yalanına inanmayın,

Müşterinin gözünü boyayıp pazarlama tekniğini kullanıyorlar, bu kadar çok ürünün olduğu bir sektörde size kimse en düşük fiyat biz de garantisini veremez.

Birkaç yıl önce Electroworddan bir monitör aldım, aldığım monitörün fiyatı 1.100 TL idi, iki gün sonra Vatan Bilgisayarda fiyatın 900, 00 TL olduğunu gördüm, tabi fiyat garantisi var ya aradaki farkı % 20 fazlasıyla ödüyoruz diye iddialı bir sloganları vardı o zaman, mağazaya durumu bildirdik.

Bize denilen aynen şöyle ; aynı şehir sınırları içerisinde daha düşük fiyata satıldığını gösteren güncel, geçerliligi olan insert (ne olduğunu bilmiyorum), fiyat broşürü ( hiçbir firmadan temin etmeniz mümkün değil ), Gazete İlanı ( mümkün değil, bulamazsınız ) gibi getirme imkanınız olmayan şeyleri sizden istiyorlar,

Diyoruz ki Vatan Bilgisayarın internet sitesinde fiyatlar var, firmadan kaşe basılı ve imzalı fiyat yazan çıktıyı size getirelim, yok olmaz onu kabul edemeyiz, sadece yukarda yazılı olanları kabul edebiliriz.

Sözün kısası istedikleri belgeleri kimse temin edip getiremez,

Electroword gibi firmaların bu yalanlarına aldanmayın, mutlaka birkaç mağazayı gezin.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2012, 16:00:20 Gönderen: Cuneyt »

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün modem aldım,

Alışveriş merkezinde alt Katta Bimeks vardı, modemin fiyatı orada 229,00 ya da 249,00 TL.

Sonra üst kattaki Mediamarkt’a çıktım, fiyat 299,00 TL, arada 50 ya da 70 TL fark var.

Bakmadan ürünü alsam 50 ya da 70 TL cepten fazla çıkmıştı,

Bu sektörde size kimse en düşük fiyat garantisini veremez, firmaların yaptığı müşterinin gözünü boyamak ve süslü kelime oyunlarıyla mallarını pazarlamaktan ibaret.

Kendi adıma hizmet konusunda en memnun kaldığım firma Vatan Bilgisayardır,

En azından en ucuz fiyat bende yalanını kullanmıyorar ve hizmet kaliteleri de iyi.

Arkadaşlara tavsiyem teknolojik alışverişlerinde mutlaka gezmeleri, aynı ürünü birkaç mağazaya sormaları ve alışverişlerini öyle yapmaları.

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 6-7 ay önce 1 tb lik bir harici disk için Media markt'a gittim, 240 kusur liraya satıyorlardı, aynı anda vatanda kampanyali olarak aynı ürün 170 tl idi. Aynen sunu söyledim vatanda bu ürün su kadara satılıyor alın bakın internet siteleri, telefondan gösterdim, ama şimdi beni oralara kadar yormayın vatan 3 km ötede gercekten oraya gitmek istemiyordum, arkadas birileriyle konuşmak için gitti 5 dk sonra geldi, tamam lütfen bu kağıtla gidin o miktarı ödeyin ürününüzü alın dedi ve gittim 170 tl ödeyip aldım :)

opel33

• Ziyaretçi
MediaMarkt aynısını yaptı bize Kenparkda baya gürültü çıkarmıştık ana merkeze maildi telefondu derken 1 hafta sonra özür dilemek için yanlarına kahve içmeye davet etti Kentpark MediaMarkt müdürü bizi..

Ben elektronikde; Başka bir mağazada çok ekstrem bir hafta sonu kampanyası olmadıkça en düşük fiyat hep VATAN COMPUTER da derim. Gerisi hem pahalı hemde müşteri ilişkileri kötü....

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizde nokianın e71 telefonunu almıstık electro worldden aynı teli metro gross markette 60 tl indirimli buldum şansıma o hafta da broşürlerde varmıs aldım broşuru götürdüm 60 tl yi iade ettiler :) tutturduklarını satıyorlar kimisi uğraşmıyor para yine onlara kalıyor :)

Çevrimdışı mzcl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbulda olanlar elektronik fiyatlarını birde DOGUBANKla kıyaslayın çok daha ucuz ve yeni model

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mzcl;312979
İstanbulda olanlar elektronik fiyatlarını birde DOGUBANKla kıyaslayın çok daha ucuz ve yeni model

En kelek yer, işin içinde olanların kendi söyledikleri şeydir  ;)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DOğubanktan Şu Zamana Kadar 1 Tane Ucuz Ürün Alamadım. Ne Zaman Gitsem İnternetten Daha Pahalı Fiyatlar.. Adamın Orada Dükkanı Var İnternette 100 E Satıyor Orada 120 Ye Satıyor . Gittigiyor %10 Kestigi Halde 100 Lira. Yani 90 A Geliyor Bunu Dükkanda 90 A Satması Gerekiyor. Ama Nerde .

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önce telefonumu mediamarktan aldım fiyat garantisinin peşine düşmedim hatta satış danışmanı arkadaslada baya sohpet ettik.

Gel zaman git zaman enişteme bir macbook pro alalım dedik. İstanbul bilişimde en düşük fiyat garantisi var mediamarkta endüşük fiyat garantisi var. Bimekstede var. Önce bimekse gittik baktık mal güzel gezelim dedik 2. durak istanbul bilişim oraya gittik daha ucuz fiyat fakat garanti olayı yok yani kendi garantileri var sadece neyse kıllandık ordanda cıktık dönerken tekrar bimekse girdik broşürü gösterdik bimeksteki satış danışmanı biz o firmayı tanımıyoruz onların garantisi yok dedi. Sankı garanti satıyorlar resmen kandırmaca... Artık son durak media markt e degil telefonu aldıgım arkadasa gittim beni yönlendirdi ve bilgisayarı aldık broşürü gösterdim biz o markayı tanımıyoruz onlar bilgisayarı şöyle alıyorlar böyle alıyorlar kendi getiriyor falan dedi. Cevap basit sende getir daha ucuza sat dedim ve ekledim para istemiyorum dedim. taşıma çantası ,projeksiyon bağlantısı ve kaliteli bir mause aldık cıktık. Aldıklarımzıın satış değeri 200tl yi geçiyordu :D

Sadece ayak yapıyorlar bir kaç cümleyle aradaki farkı aldık.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada modemi ne Bimeksten, ne de Mediamarkt'tan aldım, üşenmedim, bir kaç km uzaklıktaki alışveriş merkezine aracımla gittim, bir de teknosaya baktım, teknosada aradığım modemi buldum, telefon hediyesi de vardı, modemi oradan aldım.

Aldığım modem Kablosuz Airties_Air 5452 Dual Band, fiyat 249,00 TL,

Bimekste ürün ise alt model olan Airties 4452, fiyat 229,00 TL, Mediamarkt'teki ürün yine aynı alt model ürün, Airties 4452, fiyat 299,00 TL, aynı üründeki fiyat farkı 70,00 TL.

Mağazaları gezmekle hem daha kaliteli modem aldım, hem de en az 100 TL cebimde kaldı. ( modem kalitesine göre kıyaslama yaptığımızda )
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2012, 01:02:36 Gönderen: Cuneyt »

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;312891

Bize denilen aynen şöyle ; aynı şehir sınırları içerisinde daha düşük fiyata satıldığını gösteren güncel, geçerliligi olan insert (ne olduğunu bilmiyorum), fiyat broşürü ( hiçbir firmadan temin etmeniz mümkün değil ), Gazete İlanı ( mümkün değil, bulamazsınız ) gibi getirme imkanınız olmayan şeyleri sizden istiyorlar,

Diyoruz ki Vatan Bilgisayarın internet sitesinde fiyatlar var, firmadan kaşe basılı ve imzalı fiyat yazan çıktıyı size getirelim, yok olmaz onu kabul edemeyiz, sadece yukarda yazılı olanları kabul edebiliriz.

Sözün kısası istedikleri belgeleri kimse temin edip getiremez,

Electroword gibi firmaların bu yalanlarına aldanmayın, mutlaka birkaç mağazayı gezin.

Insert, tanıtım broşürü oluyor.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;313167
Insert, tanıtım broşürü oluyor.

İyice Türkçenin içine ediyorlar tabi bu arada
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir önceki sayfada adı geçen mağzalarda birinin parelel ithalat diye adlandırılan şekilde ürünleri kendileri getirdiklerini ve ithalatçı firmanın bu ürünlere bakmadığını duymuştum ama hiç alışverişim olmadı oradan onun için birşey diyemiyeceğim hatta sitelerinde var gibi gözüken ürünlerin stoklarında bazen olamadığını duydum ama markayı karalamak için uydurulmuş safsatalarda olabilir en iyisini oradan alışveriş yapanlar bilir. Ben Mac alacak olsam Bilkom, Sony alacak olsam Sony Eurisa(tam yazamadım ama sony avrasya türkçesi) etiketi var mı ona bakarım.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;313179
İyice Türkçenin içine ediyorlar tabi bu arada
Ne yazık ki, sanki herkes insert nedir bilmek zorundaymış gibi, insert demekle ısrar ediliyor.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;313245
Bir önceki sayfada adı geçen mağzalarda birinin parelel ithalat diye adlandırılan şekilde ürünleri kendileri getirdiklerini ve ithalatçı firmanın bu ürünlere bakmadığını duymuştum ama hiç alışverişim olmadı oradan onun için birşey diyemiyeceğim hatta sitelerinde var gibi gözüken ürünlerin stoklarında bazen olamadığını duydum ama markayı karalamak için uydurulmuş safsatalarda olabilir en iyisini oradan alışveriş yapanlar bilir. Ben Mac alacak olsam Bilkom, Sony alacak olsam Sony Eurisa(tam yazamadım ama sony avrasya türkçesi) etiketi var mı ona bakarım.

Bu yorum banaydı galiba evet istanbul bilişim mac bilgisayarlarının kendileri getiriyormuş tr garantisinide kendileri veriyor. Bizzat mecidiyeköydeki magazalarının satış danışmanından duydum. Eğer servis ve tamir işlemini layığı ile yapabiliyorlarsa bence sorun yok.
Bir sevda bizimkisi.....