škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bmw R 1200 GS

FF · 13 · 2960

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Extreme Sports'da endurolar vardı akşam, etkisinde kaldım cihazların :D

1,170 cc 110 hp'cik :D ve 200 basıyor :D vışşşş...

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kısa mesafede kullanma imkanım olmuştu, çok dengeli bir motor ancak ağır bir motor ve öyle herkesin kullanabileceği bir motor değil, özellikle 1.80m'nin altındakiler motora oturduktan sonra ayaklarını yere koyamayabilir. Tam tabiri ile at gibi motor :++::++::++:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motorcular bile tam cesaret edemiyor bunlara, bunların rejimi diğerlerinden farklı, hani ne bir racing gibiler ne de chopper gibiler :) büyükler, ağırlar, bunlarda motorların balinası gibi birşey :) çok kişi tanıdım yıllardır motor kullanıpta bunlardan birine gönlü olduğu halde cesaret edip alamayan :) şehiriçinde zaten pratik değiller boyutlarından dolayıda :) çok güzeller ama, hem sürat yapabiliyorsun hem araziye uygun iki amacada optimum noktada hizmet ediyorlar :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oturuç pozisyonu en rahat motor diye biliyorum racingler gibi insanın belini iki kat yapmıyor :)

Gerçi onun yerine ben bunu tercih ederim ne işi var arazide :D

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de en beğendiğim motor BMW'nin GS serisi, eğer motor kullansaydım mutlaka alırdım bir GS.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mükemmel makineler, cok yüksek süratlerde bile konforlular,
konuyu actıgınız ilk gün ilk fotoyu arka plan yapmıstım zaten:-)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iki tekersin
çok şekersin,
motorcu olma,
Bu trafikte çok çekersin derler:rm:

Dusmekten degil de, gelip bana carparlar diye bu ulkede cesaret edemiyorum:( yoksa makineler keyif otesi

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye'de motorsiklet kullanmak gerçekten zor ama ben de kurallara uyan motorsiklet kullanıcısı pek görmedim açıkcası, işlerine gelince otomobil gibi şeritte gitmek istiyorlar ama ben hiç şeritte görmüyorum kendilerini, ya emniyet şeridindeler ya da sağdan girip soldan çıkıyorlar.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bu motor icin ne düsünürsünüz, benim aracla takas muhabbeti varda. Aslında kros la takas düsünüyorum ama, mantıklı olursa neden olmasın!
2007 burgman 400

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;356479
Arkadaslar bu motor icin ne düsünürsünüz, benim aracla takas muhabbeti varda. Aslında kros la takas düsünüyorum ama, mantıklı olursa neden olmasın!
2007 burgman 400

Suzuki olsun çamurdan olsun :) gerçi uzakdoğulunun hepsi iyi motorda. 160 basabildiğini söylüyorlar :D

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konu tam uzmanlık alanımmıs, 12 motorum oldu bunu hatırlatarak konuya bi giriş yapayım :)

Suzuki olsun çamurdan olsun ama , burgman 400 ise uzak dursun. 650 si ne amenna , ama bu 400 ün kronik sorunları var şarj problemi gibi. Jantları çok ufak, şase uzun, viraj kabiliyeti çok düşük. 160 km hıza ulaştığı doğru fakat tek  silindir olduğu icin vibrasyon bi hayli yüksek.  Scooter tercih edilecekse Piaggio gurubuna bakın derim.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;361161
Konu tam uzmanlık alanımmıs, 12 motorum oldu bunu hatırlatarak konuya bi giriş yapayım :)

Suzuki olsun çamurdan olsun ama , burgman 400 ise uzak dursun. 650 si ne amenna , ama bu 400 ün kronik sorunları var şarj problemi gibi. Jantları çok ufak, şase uzun, viraj kabiliyeti çok düşük. 160 km hıza ulaştığı doğru fakat tek  silindir olduğu icin vibrasyon bi hayli yüksek.  Scooter tercih edilecekse Piaggio gurubuna bakın derim.

Sagolasın arkadasım, iyikide almamısım, değerli arkadasımız motorun fiyatını 12 bin yazmıstı, benim aracla takasa girip üste 18 bin lira veririm diyordu. Kros enduro istedigim icin vazgecmistim. Iyikide vazgecmisim, ilan favorilerimde oldugu icin bir kac hafta sonra fiyatı düstü uyarısı geldi, bide ne göreyim, 12 binden direk 8 bine düsürmüs fiyatını, bir kac gün sonrada satıldı gözüktü.