škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SKODA FABİA 2001 1.4 68 bg. COMFORT ALINIRMI ÇOK TEMİZ!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence alınabılır arac gercekten temızz ıse bende 68 beygırr kullanıcısıyım sakın kullanımlarr ıcı n ıdeal bırr arac bıraz kalkısta fazla yakıyoo oda senın elın de olan bısey acıı sensorunu sorarsan fabıa  1 kasalarınınn kronıkk hastalıgıdırr sıfırı 400 mılyonn cıvarındaa yanıı dertt benmımm basımda vardıı aldıgım da arabayıı cokk sukur ustasını buldumm ve 20 tl ye tamırr ettırdım ve 2 senedır bınıyorumm hıcbırr sorunumm yokk arkadasınn dedıgı gıbı yagını suyunuu koy devamm ett ancakk km sınınn dusuk olamasına dıkkat et derımm am bır secenekk daha 101 lık 68 lıke goree daha serıdır shır ıcınde 6.8 ıla7.1 cıvarında yakıoo

Çevrimdışı asiblue06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yorumlarınız için tşk ederim ben arabamı aldım ve tepe tepe biniyorum çok memnunum iyiki almışım diyorum çünkü piyasada bir sürü pert kayıtlı, kilometresiyle oynanmış araçlar var ben tanıdıktan aldım ve alalı 2 ay oldu su an bile arabama talip olanlar var skodayı kötüleyenlerin araçlarına bakıyom hepsi şikayetçi arçlarından ayrıca 68bg motoru kötüleyenler için de arkadaşımın 2004 1.2 12 valf htp fabiası ile kafa kafaya kapıştım sonuç güzell hem de çok güzel bence aklında benım gibi soru işaretleri olanlara tavsiyem ben memnunum palio mu getz mi dacia fabia??? bence kesinlikle fabia!!! ha bu arada nazar değmez inşallah!!!
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2012, 21:11:24 Gönderen: asiblue06 »

Çevrimdışı destiny58

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle Hayırlı Olsun... Bende 2001 68 bg 99 bin km de bi Fabia almak üzeriyim Acaba Aracın Şehir İçinde Ortalama Km Yaktığı Yakıtı Öğrene Bilirmiyim 101 bg ile aynı yakıtımı yakar acaba Saygılar İyi Forumlar ...

Çevrimdışı asiblue06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sehiriçi 35 kuruş şehirdısı 24 kurus tabi sakın kullanımda ve ortalama değer bunlar 101bg gore normal sartlarda daha az yakar şimdiden sanada hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 17:24:24 Gönderen: asiblue06 »

Çevrimdışı logosshine

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba;
2001 1.4 comfort 68 fabia kullanıcısıyım.Bu aracın tek problemini söyleyeyim.
Arabayla benzin tasarrufu yapmak için yüksek devir kullandığınızda,herhangi bir rampada yada ani hızlanmanız gereken yerlerde hızlanamazsınız.rampada 1 bazen 2 vites küçülttürür size.yaklaşık 8 lt benzin yakar.(yüksek devir de).
Fakat arabanın hakkını vererek sürerim derseniz(ki 10 lt benzin sözkonusudur.) rampa mampa dinlemez.Sollamadık araba bırakmaz(sınıfında)ibre 180 der ruhunuz duymaz.virajlarda inanılmazdır.çok ekstra durum olmadığı sürece hız kesmeye bile gerek bırakmaz yapıştırır kendini yere.
Ben çok severek kullanıyorumTavsiye ederim.