škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fiesta Hakkında Görüşleriniz?

dgn · 35 · 9324

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: harun;303451
Ben Forddan öyle bişey beklemiyodum.Titanium diyor en küçük detayı atlıyor (: Arabaya bi bindim tavandaki kol tutma yerleri yok. (:

Neyse özün sözü hayırlısı olsun güle güle kullan ;)

benim araçta tavandaki tutma kolları var trend modeline bindiyseniz belki onda yoktur emin değilim :) sağolun :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiestayı hiç sevemedim ,Efe kardeşim beğenmişse sözün özü, güle güle kullan,kazasız belasız inşallah :)
-------------------------------------------------

06lkn66

• Ziyaretçi
fiesta tam bekar arabası çoluk çocuk olmayacak ailende nadir binecekse güzel araba kuzenim düşünmüştü bi ara alsa aile kalabalık sonra o araba bağa bahçeye her yere gidecek diye kıyamadı focus aldı aklı hala fiestada bizim bi türlü arabayı değiştirememe sebebimizde köyde çok kullandığımızdan sıfır arabaya kıyamıyoruz ya güzel bi suv olacak yada fabia kalacak

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;303522
fiesta tam bekar arabası çoluk çocuk olmayacak ailende nadir binecekse güzel araba kuzenim düşünmüştü bi ara alsa aile kalabalık sonra o araba bağa bahçeye her yere gidecek diye kıyamadı focus aldı aklı hala fiestada bizim bi türlü arabayı değiştirememe sebebimizde köyde çok kullandığımızdan sıfır arabaya kıyamıyoruz ya güzel bi suv olacak yada fabia kalacak

Bekar arabası ? Arkadaşları iri yarı olan kişiler napcak Ömer :D  ben benim arkadaşları sığdıramam mesela fiestaya :D  benim durumda olanlar fiestada tek başına olcak arabada istanbul geceleri ovardalık yapıcan. :utan::p
-------------------------------------------------

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;303533
Bekar arabası ? Arkadaşları iri yarı olan kişiler napcak Ömer :D  ben benim arkadaşları sığdıramam mesela fiestaya :D  benim durumda olanlar fiestada tek başına olcak arabada istanbul geceleri ovardalık yapıcan. :utan::p

arkadaşları ufaklarla değiştirecen bana sorun olmaz arkadaşlarım genelde benim boylarımda biri benden uzun onunda cliosu var arkadan takip eder :D