škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fiesta Hakkında Görüşleriniz?

dgn · 35 · 9334

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konunun üstünden 1 yıl geçmiş unutmuşum yazmayı:hanz:

Fiesta işine noktayı koydum, vazgeçtik almaktan.B sınıfı almayıda rafa kaldırdık sıradaki araç %99,9 D sınıfı olacak.Bakalım kader önümüze hangi aracı çıkaracak.:lol:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;303249
Konunun üstünden 1 yıl geçmiş unutmuşum yazmayı:hanz:

Fiesta işine noktayı koydum, vazgeçtik almaktan.B sınıfı almayıda rafa kaldırdık sıradaki araç %99,9 D sınıfı olacak.Bakalım kader önümüze hangi aracı çıkaracak.:lol:

konuya yetişemedim :( 2hafta önce 2011titanyum 1.4tdci fiesta aldım araçtan gayet memmunum,siz artık vazgeçmişsiniz ama almaya niyeti olan kişilere belki hitap eder :)

konunun içeriğini değiştirmek istemem fakat beklediğimden daha iyi bir araba kullandıkça daha çok memmun ediyor,yakıt konusu ise oldukça iyi şehir içi 5lt civarı şimdi bakıma 1.500km kaldı bakımdan sonra dahada düşecek inşallah :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;303259
konuya yetişemedim :( 2hafta önce 2011titanyum 1.4tdci fiesta aldım araçtan gayet memmunum,siz artık vazgeçmişsiniz ama almaya niyeti olan kişilere belki hitap eder :)

konunun içeriğini değiştirmek istemem fakat beklediğimden daha iyi bir araba kullandıkça daha çok memmun ediyor,yakıt konusu ise oldukça iyi şehir içi 5lt civarı şimdi bakıma 1.500km kaldı bakımdan sonra dahada düşecek inşallah :)

Ney ??

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;303263
Ney ??

doğru duydun topraam :) bi fotosunu çekip foruma koymak nasip olmadı ufak tefek işleriydi falan derken zaman bulamadım daha bagajını bile bugün açtım sen düşün :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Hadi hayirli olsn topraam koy fotolarinida inceleyelim forumdan duymak hic olmadiya neyse :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;303268
Hadi hayirli olsn topraam koy fotolarinida inceleyelim forumdan duymak hic olmadiya neyse :)

allah razı olsun daha iyileri sizlerin olur inşallah :) yarın foto çekip koyuyorum foruma :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Efe.İki foto koyda şenlensin ortalık:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kazasız belasız İnşaallah Efe.

İyi de sen Haylayn alacaktın diye hatırladım ben.:hmm::blm::hmm:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;303366

Abi akli basina geldi vazgecti ondan :)

Çevrimdışı harun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.opelcarclub.com
Titanium ama el tutma kolları yok.Kol dayama yeri yok nası bi fiesta o (:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;303366

Allah razı olsun abi :) highline bizim için hayırlısı değilmiş diyelim :)

Alıntı yapılan: harun;303386
Titanium ama el tutma kolları yok.Kol dayama yeri yok nası bi fiesta o (:

el tutma kolları derken tavandakindenmi bahsediyoruz yoksa kapıdakindenmi? kol dayama olayı benide şaşırttı vw paraya kıyıp poloya yaptıysa fiestadada olması lazım dememek elde değil :D vwde kol dayama olmaması insanı rahatsız ediyor ama ben bu araçta olmamasının bir rahatsızlığı veya eksikliğini hissetmedim,sağa doğru meilli araç kullanan biriyimdir ama bu araç yönümü değiştirti :++: sol taraftaki cam açma düğmelerini geriye koymuşlar ordaki boşluğa kolumu dayayıp sol elimde direksiyonu tutuyorum bir nevi kol dayamam orası oldu :D ama kardeşim işte yap bi kol dayama adına leke düşürme değilmi :++: o kadar donanım yapmışın ama kol dayamayı yapmayınca milleti şüpheye düşürüyor :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun EFE ;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı harun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.opelcarclub.com
Alıntı yapılan: efe_38;303392
el tutma kolları derken tavandakindenmi bahsediyoruz yoksa kapıdakindenmi? kol dayama olayı benide şaşırttı vw paraya kıyıp poloya yaptıysa fiestadada olması lazım dememek elde değil :D vwde kol dayama olmaması insanı rahatsız ediyor ama ben bu araçta olmamasının bir rahatsızlığı veya eksikliğini hissetmedim,sağa doğru meilli araç kullanan biriyimdir ama bu araç yönümü değiştirti :++: sol taraftaki cam açma düğmelerini geriye koymuşlar ordaki boşluğa kolumu dayayıp sol elimde direksiyonu tutuyorum bir nevi kol dayamam orası oldu :D ama kardeşim işte yap bi kol dayama adına leke düşürme değilmi :++: o kadar donanım yapmışın ama kol dayamayı yapmayınca milleti şüpheye düşürüyor :D

Ben Forddan öyle bişey beklemiyodum.Titanium diyor en küçük detayı atlıyor (: Arabaya bi bindim tavandaki kol tutma yerleri yok. (:

Neyse özün sözü hayırlısı olsun güle güle kullan ;)