škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Meşhur Konu (Kış Lastiği)

timsah · 57 · 18187

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun..petlas mı oldu şimdi?

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
havada karada petlas
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: akinali1919;283336
Goodyear Ultragrip 7+ | Goodyear Otomobil Lastikleri
185.55.15 ölcülerinde bu kis 2.sene,kullaniyorum gercekten harika bi lastik birde bunun 8 var o nasil bilmiyorum ama 7 si böyleyse 8 daha iyidir diye düsünüyorum,tavsiye ederim.

UltraGrip 7+ olanını bizde 2 senedir kullanıyoruz ne sesde ne yakıtta artış oldu diyebilirim hatta aksine ikiside düştü biraz :) Yol tutuşu buzda yolu kavrayışı falanda çok güzel...

Ayrıca bu lastikler kış lastiği değil don lastiğiyimş bugün öğrendim bende :++:

Tulgar

• Ziyaretçi
Nihayet bıktıran bir süreçten sonra,Mais S.özünden (Ankara)4 adet Michelin kış lastiği aldım.Kampanya fiyatlarıyla 850 Tl ye mal oldu.Yalnız orjinal ebatta lastik arayışlarımda, istediğim lastikleri bulamayınca,servisinde onayı ile 205/55/16 aldım.Sipariş verdiğim paçalıklar ile birlikte Perşembe taktıracağım Allah izin verirse.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Tulgar

• Ziyaretçi
Teşekkürler,nerede ise vazgeçiyordum.Kışın soğunda,lastikçileri dolaştım.Kapı önleri ana baba günü.Bulursan birini soruyorsun."O marka yok,ebat yok,ondan 2 tane kaldı,x fiyattan aşağı olmaz".Çok zor hava şartlarında arabayı çıkartmam aslında ama,acil bir durum olursa gerekebilir diye son bir gayret aldım artık :)

Çevrimdışı asilx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tulgar;286729
Nihayet bıktıran bir süreçten sonra,Mais S.özünden (Ankara)4 adet Michelin kış lastiği aldım.Kampanya fiyatlarıyla 850 Tl ye mal oldu.Yalnız orjinal ebatta lastik arayışlarımda, istediğim lastikleri bulamayınca,servisinde onayı ile 205/55/16 aldım.Sipariş verdiğim paçalıklar ile birlikte Perşembe taktıracağım Allah izin verirse.

zaten Megane 3'ler Avrupa'ya o ebat lastikle ihraç ediliyor

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
her zaman tedbirli olmak iyidir,hic ummadigin bir anda lazim olsa insanin aklina para bile gelmiyor o an icin.can guvenligi herseyden daha önemli en iyisini yapmissiniz.tekrar hayirli olsun.

Tulgar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: asilx;286804
zaten Megane 3'ler Avrupa'ya o ebat lastikle ihraç ediliyor

Türkiye'ye ilk gelen guruptaki lastik ebadı da buymuş.Sanırım ülkemizdeki yol şartlarına daha uygun olduğu için yanağı bir ölçü büyütmüşler.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roomster için uygun ölçüler bilen var mı?

Bir de sadece önlere taksak olur mu?

Tulgar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: agasarca;286834

Web sitesinde teknik bilgiler bölümünde kullandığınız aracın lastik ölçüleri yazıyordur.Sadece önlere takmak sağlıklı olmaz,ön tekerler yola tutunurken arka lastikler kararsız kalacaktır.Eğimli yolda,ani frenajda arka tekerler sağa ve sola doğru savrulabilir.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
185-60R15 ölçüsü alternatif olarak takilabilir..Ben o sekilde kullanıyordum eski aracımda...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;286834

185.55.15 kullaniyorum bir problemle karsilasmadim.en sagliklisi 4 teker aynisi takilmali.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bende Mıchelın A4 var çok memnunum karda ki performansı harika gerçekten duruş mesafesi olsun virajlara girişte olsun kalkışta olsun son derece beni çok memnun etti

205 / 55 / R16
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ