škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Archos 10.1 tablet önerirmisiniz

Ziyaretçi · 13 · 3937

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
bayram tatilim bitti erzincana dönecem babam laptopu götürmemi istemiyo evde sürekli counter half life oynuyoruz arkadaşlarla derslere zaman ayıramıyorum bende sadece internete girmek için tablet alıyım dedim aralarında en uygunu archos gibi geldi özellik olsun fiyat olsun almamı önerirmisiniz 8gb lık alıp 16 gblık bide hafıza kartı almayı düşünüorum yanına

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda agasarca nikli arkadasımız almıştı.İstersen ona sor, yeni satmıştı.

Ama bana soracak olursan sıkıntı yasayabilirsin.İpod touch'tan İnternet'e girsen emin ol daha rahat edersin.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim Hasan'da almıştı sanırım ve çokta memnundu, bende hakkında çok olumsuz şeyler pek duymadım. İşini gayet güzel görebileceğine inanıyorum :) olur niye olmasın :)

Db1

• Ziyaretçi
islemcisi duzgun ve honeycomblu her tablet isini gorur. ozellikle honeycomb olmasina dikkat et derim. exper'in var mesela.

06lkn66

• Ziyaretçi
bugün media markt bimeks teknosayı gezdim teknosa sadece samsung satıyo bimekste exper vardı 799 liraya media marktta asusun bi modeli vardı 1000 liraya hoşuma gitti ama yanımda o kadar para yoktu onu görüncede diğerlerine bakmadım bile şubatta yarıyıl tatiline geldiğimde asus alacam

Alıntı yapılan: mygokhan;281586
Forumda agasarca nikli arkadasımız almıştı.İstersen ona sor, yeni satmıştı.

Ama bana soracak olursan sıkıntı yasayabilirsin.İpod touch'tan İnternet'e girsen emin ol daha rahat edersin.

ne gibi bi sıkıntı abi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ekran kalitesi, dokunmatik hissi çok önemli bu tabletlerde.Coguna baktım, bir tek sony'nin ekranı iyi geldi ipad'den sonra ..Asus'ta sağlam cihaz yapmış.Ama ekranı çok hassas değil.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aldım, 4 ay kullandım ve sattım. Arada donma yapıyordu. Daha önce dokunmatik cihaz kullanmadığımdan dokunmatik hassasiyetini kıyaslayamam. Şarjı çok iyi (8-10 saat). Asıl satma sebebim normal bilgisayarın verdiği esnekliği sunmaması idi. Ofis dosyaları, kopyala, yapıştır, program vb. esneklikler kısıtlı yada ben alışamadım.

Archos'un yaptığını android tabanlı bir cep telefonu da yapıyor. Diğerleri de farklı değil aslında. Hepsi için bir çanta taşımak gerekiyor. O yüzden ince ve biraz hızlı bir netbook almayı planlıyorum.

Ama sadece ve sadece internet için ise alınabilir. Bluetooth üzerinden cep telefonundan internete bağlanması iyi.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2011, 20:54:44 Gönderen: agasarca »

Db1

• Ziyaretçi
ekran hissiyati tamamen marka modele bagli. dedigim gibi honeycomb ve islemcisi iyi bir tablet bulursan ki bu buldugun tabletlerde mutlaka gpu da olur ve seni ekran acisindan asla rahatsiz etmez.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;281627
Ekran kalitesi, dokunmatik hissi çok önemli bu tabletlerde.Coguna baktım, bir tek sony'nin ekranı iyi geldi ipad'den sonra ..Asus'ta sağlam cihaz yapmış.Ama ekranı çok hassas değil.

Asusu kullanma firsatim oldu dokunmatik ve ekran parlakligi iyiydi ama donma problemi olurmu bilmem arkadasim almis subata kadar bekleyecem nasilsa o arada iyice deneme firsati bulurum bi sorun olmazsa alirim

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok forumlarda okudum ilk zamanlar yeterli gelen dokunmatik ekran zamanla hissediliyormus yavasligi...O yüzden sürekli bu tip tabletleri satıp iPad alan çok.

Limango'da iPad 2 wifi'li modeli 1099 mü neydi...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Samsung galaxy tab gayet iyi ürün ama kesinlikle bir ipad perfonmansıyla kıyaslanmaz fiyatı iyi tek kusuru ekranın 7" olması tavsiye ederim
Skoda fabia 1.4 TDİ ambiante 2008 gök mavisi

06lkn66

• Ziyaretçi
Samsung tab beni bi asus kadar etkileyemedi acikcasi zaten hicbirinden ipad performansi beklemiyorum ama cokta vahim durumda olmasin

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;282084
Samsung tab beni bi asus kadar etkileyemedi acikcasi zaten hicbirinden ipad performansi beklemiyorum ama cokta vahim durumda olmasin

Samsung performans açısından 10 üzerinden ancak 7 alır ama ekran kalitesi özellikleri ve fiyatını düşünürsek iyi ipad I'in bile yarı fiyatına tabi asusu kullanmadığım için  farkı bilmiyorum
Skoda fabia 1.4 TDİ ambiante 2008 gök mavisi