škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cep telefonu önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan abiden 1 hafta sonra bende neo aldım ikimizde çok memnunuz tavsiye ederim 360 dolar fiyatı olması lazım o olmazsa iphone alınabilir ikisindede türkçe sorun olmaz içiniz rahat olsun :)

Db1

• Ziyaretçi
sony ericsson alinir. hepsini sony aldi zaten artik. garantilik bi isiniz de olmaz. yillardir tr garantili telefon kullanmadim.

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Linkteki telefonu pek tavsiye etmem.Blackberry storm blackberry ler arasında en full model denilebilir ama kullanımı çok zor ve dokunmatiği berbat.Tavsiye etmem :)

Db1

• Ziyaretçi
blackberryden uzak durun. canadadaki genel mudurlukteki bos otoparklar uzucuydu.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teknolojik olarak arkadaşlar tavsiyelerini belirtmişler. Yazılanları okurken benim aklıma başka bir şey takıldı. Bu getirteceğiniz telefonun uluslararası garantisi var mı? Telefon sıfır da olsa ne zaman arıza yapacağı belli olmaz. Bunu şunun için sordum. Yurtdışından alınan saatların en azından bir çoğunun böyle garantisi olmadığını okuyoruz.

Db1

• Ziyaretçi
hocam garantisi ols ne oluyor ki? boyle tejnolojik urunlerde genelde bi ise yaramiyor. yok illaki olsun diyorsaniz aldiginiz yere sorun uluslararasi garanti de stin alin. ben dell urunlerinde aliyordum. ama bazi firmalar sormadan halledebiliyorlar. ornek olarak senn heiser. ingiltereden aldigim kulakligin yenisini sadece ingiltere faturasini beyan ederek degistirdiler.

bir de soyle dusunun trdeki fiyatin neredeyse yari fiyatina aliyorsunuz. o kadar da risk olsun :)
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2011, 21:28:15 Gönderen: Db1 »

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;278823
hocam garantisi ols ne oluyor ki? boyle tejnolojik urunlerde genelde bi ise yaramiyor. yok illaki olsun diyorsaniz aldiginiz yere sorun uluslararasi garanti de stin alin. ben dell urunlerinde aliyordum. ama bazi firmalar sormadan halledebiliyorlar. ornek olarak senn heiser. ingiltereden aldigim kulakligin yenisini sadece ingiltere faturasini beyan ederek degistirdiler.

bir de soyle dusunun trdeki fiyatin neredeyse yari fiyatina aliyorsunuz. o kadar da risk olsun :)

Valla oğluma nokia 6500 slide bir telefon almıştım. Garantisinin bitimine on gün kala tuşlarda problem çıkmıştı da garantiden halletmiştik. Sormuştum, cebimizden ödeme yapsaydık ne kadar tutardı? elli lira demişlerdi. Ama dediğin gibi fiyat avantajı önemli.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iphone 4, htc evo 3d, galaxy 2... bu üçünden hangisini alırsan al pişman olmazsın.Ben iphone 4 tercih ettim fakat htc android işletim sistemiyle bir adım önde.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Db1

• Ziyaretçi
android oslu bir telefon almayi dusunuyorsaniz bence biraz bekleyin derim eger imkaniniuz varsa. son surum(ics) ile artik donanimsal tuslar kalkti. diger telefonlara gelecek de olsa ics(ice cream sandwich) telefonlar daha iyi olacaktir.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;278792
İrfan abiden 1 hafta sonra bende neo aldım ikimizde çok memnunuz tavsiye ederim 360 dolar fiyatı olması lazım o olmazsa iphone alınabilir ikisindede türkçe sorun olmaz içiniz rahat olsun :)
kadir zaten alırsam ilk sana yollicam ne gerkiyosa yükle dicem ona göre:)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burak35;278814
Teknolojik olarak arkadaşlar tavsiyelerini belirtmişler. Yazılanları okurken benim aklıma başka bir şey takıldı. Bu getirteceğiniz telefonun uluslararası garantisi var mı? Telefon sıfır da olsa ne zaman arıza yapacağı belli olmaz. Bunu şunun için sordum. Yurtdışından alınan saatların en azından bir çoğunun böyle garantisi olmadığını okuyoruz.
valla okadar teferuatlı sormadım bana model beğenmemi ona göre fiyatı soracağını söylediler . garantisinide sorarım

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
HTC EVO 3D kullanıyorum şiddetle öneririm.
Bundan önceki telefonumda GPS uyduya bağlanması 15 dk buluyordu bu teefonda 5 sn uyduya bağlanıyorsun.
Ve android işetim sistemi var pc den farkı yok.
HTC Sensetion XE de alabilirsin.
Bence alacağn tel android işletim sistemi olmalı android olacaksa HTC olmalı...

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Sen, sen ol garantisiz telefon alma..:) Ya da en azından uluslararası garantisi olduğuna bak, ayrıca yurda getiren kişi pasaporta işletsin sorun yaşama.

eşşeğini sağlam kazığa bağla..
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2011, 00:51:00 Gönderen: 19tumen »

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dil sorunu android sistemlilerde kolay bir şekilde halloluyor... Galaxy s 2 yada htc sensetion tavsiye olur...
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;278886

Sen, sen ol garantisiz telefon alma..:) Ya da en azından uluslararası garantisi olduğuna bak, ayrıca yurda getiren kişi pasaporta işletsin sorun yaşama.

eşşeğini sağlam kazığa bağla..
görüştüm pasaporta işletmek zorundaymış