škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi dsg sahipleri!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dejavu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yakın bir arkaşım  benim aracımı gordukten sonra yeti almaya karar  verdi ,   yanlız butçesi 1.2 tsi  dsg ye yetiyor  şuanda harici kullandığımız  octavia  1.4 tsi dsg de  bazı  bilindik    ses problemleri yaşıyoruz,  2. ve 3 ü  vitese geçerken    veyahu  mahalle aralarında donerken  şırıltı  çatırtı  gibi ilginç mide bulandırıcı sesle!!!r    sevgili 1.2 tsi dsg  kullanıcıları  sizin araçlarınızda  boyle  bir problem var mı ???   arakadaşımı   sizin cevaplarınıza gore yonlendireceğim  ...

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet kardeş var... ama ben bu sesleri bugüne kadar kullandığım bütün manuel arabalarda da duyuyordum o yüzden yadırgamadım...ne kadar teknolojik bişey desekte dsg şanzuman a altta bir takım mekanik olaylar oluyor ve bunu duymamız gayet doğal....

Çevrimdışı dejavu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
1.2 TSI motorun trigeri zincirlidir, kaputu açıpta dinlersen sesi duyarsın ama kabin içine gelmiyor o ses, ne benim fabia'da ne de Yüksel'in Yeti'de...

Keza vites geçişleri de sessiz ve sarsıntısız, araç 12 bin km'de...

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 Tsı yeti kullanıyorum,  8000 km oldu forumlarda bahsi geçen meşhur sesi duymadım henüz. Aracımdan çok memnunum

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi dsg 32 bin küsür km de o ses var ancak genelde 2 viteste çok düşük devirde kalınca yapıyor oda dönerken veya tam duracakken(iyice yavaşlayıp) durmadan devam ettiğiniz trafikli ortamlarda geliyor o ses.bi sıkıntıda çıkartmadı genel bi problem gibi duruyor ama arkadaşınız bu yüzden almamazlık yapmasın bence.