škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jant Çap Ölçüleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AFiLLi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkdaşlar merhaba bir tanıdığımda fabia 2005 1.4 motor araç var jant 5 bijon ama jant capını bilmiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz Saygılar

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
İnç değerini soruyorsanız lastiğin üzerinde yaza örneğinn 205*50*16 yazıyorsa 16inçtir.

Bu arada ilk olarak kendini tanıtmak bu forumda daha kabul görmenizi sağlayacaktır.

Çevrimdışı AFiLLi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İnç Değerini Sormuyorum Çap Değerini Soruyorum 5*100,5*112 veya 5*120 vs gibi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:hsg:

Senin sorduğun "bijon aralığı", Fabia ve Roomster'da 5*100 (tüm modellerinde). Yani Polo ile aynıdır

Ugur A.

• Ziyaretçi
Jantın göbeğine yakın bir yerlerinde de yazması gerekir bijon aralığı ve jant genişliği.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;269878
:hsg:

Senin sorduğun "bijon aralığı", Fabia ve Roomster'da 5*100 (tüm modellerinde). Yani Polo ile aynıdır
+1:ok:
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı AFiLLi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar çok teşekkür ederim biz bu arabaya 5*112 jantı nasıl takabiliriz maalesef direk olmuyor

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AFiLLi;270146
arkadaşlar çok teşekkür ederim biz bu arabaya 5*112 jantı nasıl takabiliriz maalesef direk olmuyor

5x100 olan göbeğe 5x112 olan jant olmaz ki zaten, bir anormallik yok o konuda. Ya göbek değişecek ya da flanşla olur lakin çok riskli(yük nerdeyse sadece bijonlara biniyor), bijon kesme olayını yaşarsınız, hiç randımanlı ve sağlıklı bir yöntem değildir. Göbeğinize uyan jant takın sadece derim.