škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1036025

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;470123
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-fabia-1.2-tsi-cbz-motor-komple-sifir-168884633/detay

Uğur abi sanki bir ara arıyordun böyle birşey. Takalım bunu favoya

Uğur abi favoyu satmış bir mazi daha sona erdi :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satmış mı gerçekten? Keşke müze neyim bir yere verseydi..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce istanbuldan kuzenimle konuştum 1 saattir yoldayım 2 saatlik yolum var muhtemelen dedi hayırlı yolculuklar edirneye falan mı gidiyosun dedim yok abi karşıdan karşıya geçiyorum dedi dondum kaldım saat gece 12.30da böyle trafik cidden aklım hayalim almıyo. Allah sabır versin tüm istabullu şoför kardeşlerimize. Arada ankraya gelinde 15 dk önce karar verip 10 km ötedeki avmde filme yetişme keyfine varın :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oyle deme ya emin gecenlerde bir misafririm geldi garajdan 6da ciktik 20.30 da havaalaninda olamadik felaket tikaliydi heryer.. Misafirim istanbuldan gelmisti bu ne ya istanbulu gecmis dedi

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geceleri koprulerde calisma var birde... Bu yaz eziyet geceleri de devam edecek...:)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
geçen haftasonu bi geldim istanbula, trafiğe bulaşmamak için arabayı kartal soğanlık metro girişinde otoparka bıraktım, metro-metrobüs-marmaray ile çok rahatmış gezmek :) ama ertesi gün arabaya döndüğümde parkları açık unuttuğumdan mütevellit akü bitmiş :) elektrükçü bulmak zorunda kaldım :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;470439
Oyle deme ya emin gecenlerde bir misafririm geldi garajdan 6da ciktik 20.30 da havaalaninda olamadik felaket tikaliydi heryer.. Misafirim istanbuldan gelmisti bu ne ya istanbulu gecmis dedi

Hacı senn ora mahrumiyet bölgesi ondan öyle :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün su toplayan çamurluk sinyali için ibizayı servise götürdüm. Lpgyi farkettiler direk 2. Sınıf vatandaş gibi muamele gördüm neymiş aracın sadece motoru garanti dışı kalmış ama tankımı söktürmeden beni servisin kapısından sokmayacaklarmış. Böyle zihniyet mi olur bakımı nerde yaptıracam yaptıramazsınız diyo e yaptırmazsam garanti dışı kalır diyo bu kadar aptalca ve alçakca bir zihniyet olabilir mi. Doğuş eksi hanesini doldurmaya devam ediyor. Daha da kimseye önermem göndermem be servisine ne satışına

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;470449
Hacı senn ora mahrumiyet bölgesi ondan öyle :)

Kirkkonaklardan koroglu protokol yolu bakanliklar bahceli konya yolu ankamall havaalani yolu guzergahi da mahrumiyetse hepimiz olelim :)

O bu degil de emin servisten iceri almiycaklarina dair yazili kagit versinler git mahkemeye ver. Yasak mi kardesim lpg. Almiyolarsa almasinlar servise getir ben alirim dukkana. Zaten 2 yilda buyuk bir ariza verebilecek bir araba degil en fazla 1 sensoru bozulur. Onunda maliyeti 2 yilda yetkiliye verdigin fazla paradan daha az olur ;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;470533
Kirkkonaklardan koroglu protokol yolu bakanliklar bahceli konya yolu ankamall havaalani yolu guzergahi da mahrumiyetse hepimiz olelim :)

O bu degil de emin servisten iceri almiycaklarina dair yazili kagit versinler git mahkemeye ver. Yasak mi kardesim lpg. Almiyolarsa almasinlar servise getir ben alirim dukkana. Zaten 2 yilda buyuk bir ariza verebilecek bir araba degil en fazla 1 sensoru bozulur. Onunda maliyeti 2 yilda yetkiliye verdigin fazla paradan daha az olur ;)

Çamurluk sinyalim su almış içine önce fark edemediler lpgyi işlemi başlattılar sonradan fark edince normalde iptal etmem lazım ama ayıp olmasın size diye iptal etmiyorum bidaha gelecekseniz tankınızı sökün öyle gelin dedi yoksa servise kabul etmiyorz dedi. Okadar insanın içinde rencide oldum valla ne yalan söyliyim ikinci sınıf vatandaş gbi hissettim

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Esariipek;470535
Çamurluk sinyalim su almış içine önce fark edemediler lpgyi işlemi başlattılar sonradan fark edince normalde iptal etmem lazım ama ayıp olmasın size diye iptal etmiyorum bidaha gelecekseniz tankınızı sökün öyle gelin dedi yoksa servise kabul etmiyorz dedi. Okadar insanın içinde rencide oldum valla ne yalan söyliyim ikinci sınıf vatandaş gbi hissettim
Kendileri her şeyi bi tamam yapıyorlar sanki. A5' i 30 bin bakımına verdik geçen perşembe, araba kalkışlarda tırıldamaya başladı. Kimbilir neresini gevşek bıraktılar.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;470549
Kendileri her şeyi bi tamam yapıyorlar sanki. A5' i 30 bin bakımına verdik geçen perşembe, araba kalkışlarda tırıldamaya başladı. Kimbilir neresini gevşek bıraktılar.

Abi servise bizim arabayı triggr değişimi için bıraktık. Araba rölantide koltuklar bile sallanıyordu. Tiger tam yakılmasını için araba hava alıyormuş.  Özel servisteki adam söylemişti bize de...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: alperen;470565
...Tiger tam yakılmasını için araba hava alıyormuş...
Hiç bir şey anlamadım bu cümleden yahu!:(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bitik debriyajla az once ankara trafigine girdim octi ile direniyoruz :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cinnah, nenehatun falan bulaşma, kalırsın...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)