škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1025953

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gabomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anadolu yakısında vag kodlaması yapabilecek biri var mı veya yaptırabileceğim bir yer var mı? plaka aydınlatması arıza ışığı yaktı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gabomb;628249
Anadolu yakısında vag kodlaması yapabilecek biri var mı veya yaptırabileceğim bir yer var mı? plaka aydınlatması arıza ışığı yaktı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maltepe’de Ender Elektronik vardır. E-5e çok yakın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı gabomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oztrk;628267
Maltepe’de Ender Elektronik vardır. E-5e çok yakın

Ender ve turevi yerler tek ariza isigini kodlamak icin en az 50 lira ucret talep ediyolar o kadar pahali bir islem midir bu ya o paraya vag kablosu alinmaz mi

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gabomb;628268
Ender ve turevi yerler tek ariza isigini kodlamak icin en az 50 lira ucret talep ediyolar o kadar pahali bir islem midir bu ya o paraya vag kablosu alinmaz mi

Gruptan kimse ben yapayım dememiş o yüzden bildiğim yeri paylaştım. Daha fazla kişi okuyunca belki dönüş yapılır.
İşlem pahalı mıdır, kişisel olarak değişir. Ben Kodiaq için gerek duyup vag.com yaptırmadım, Jetta için ihtiyaç duymuştum. Biraz bu tarz işlemlerden anlıyorsanız zor bir işlem olmasa gerek.

Çevrimdışı gabomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oztrk;628270
Gruptan kimse ben yapayım dememiş o yüzden bildiğim yeri paylaştım. Daha fazla kişi okuyunca belki dönüş yapılır.
İşlem pahalı mıdır, kişisel olarak değişir. Ben Kodiaq için gerek duyup vag.com yaptırmadım, Jetta için ihtiyaç duymuştum. Biraz bu tarz işlemlerden anlıyorsanız zor bir işlem olmasa gerek.

Aslinda bu tarz seylerden anlarim az cok kablo alip denesem mi diyorum

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 5 aydan bu yana çeşitli nedenlerden dolayı foruma giremiyordum bundan böyle daha sık sizlerle beraberim.forumun sanırım en fazla mesajı olanlardan ilk 10 a girerim.keyifli paylaşımlar...
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba 22.000 km de superb 3 koltuk deri tarafında deforme oluşuyor bu garantiye girer mi bilginiz var mı bu konuda ?

Çevrimdışı onurdünyasi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar polisaj makinesi arıyorum ama geçenlerde
şu ürün gördüm catpowerin CAT6680

https://www.onlinehirdavat.com/elektrikli-el-aletleri/diger-makineler/catpower-cat6680-polisaj-makinesi-1200w-8698554300206.html?search_query=polisaj+mak&results=3

ürün bana çok uygun geldi acaba markasımı kötü bilne varmı acaba ?:wax:

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba. 2014 model 1.2TSI aracım var. 1-2 senedir sabah ilk çalıştırmada zincir sesi geliyor araçtan. 1-2 sn sürüyor sonra kesiliyor. Ayrıca araç 3bin devir civarında çalışıyor 30 sn sonra 800 devire doğru düşüyor. İlk başladığı zamanlar tek tük yapıyordu ama artık her çalıştırmada yapıyor neredeyse bu sesi. İnternette sıkıntı olmaz diyen var, triger zincirinin değişmesi gerek diyen var, zincirin gerdirilmesi gerek diyen var.

Bugün sanayide özel servisle görüştüm triger değişecek hatta eksantrik konumlandırıcı değişecek işçilikle beraber 1500'e yaparız falan dedi.

Çok fazla hız yapmam, zorlamam arabayı sebebi ney ki acaba bunun? Başına gelen var mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ailotana;642713
Merhaba. 2014 model 1.2TSI aracım var. 1-2 senedir sabah ilk çalıştırmada zincir sesi geliyor araçtan. 1-2 sn sürüyor sonra kesiliyor. Ayrıca araç 3bin devir civarında çalışıyor 30 sn sonra 800 devire doğru düşüyor. İlk başladığı zamanlar tek tük yapıyordu ama artık her çalıştırmada yapıyor neredeyse bu sesi. İnternette sıkıntı olmaz diyen var, triger zincirinin değişmesi gerek diyen var, zincirin gerdirilmesi gerek diyen var.

Bugün sanayide özel servisle görüştüm triger değişecek hatta eksantrik konumlandırıcı değişecek işçilikle beraber 1500'e yaparız falan dedi.

Çok fazla hız yapmam, zorlamam arabayı sebebi ney ki acaba bunun? Başına gelen var mı?

Araba kaç km'de?

Triger zincirin gergisi de bozulunca şarlama şeklinde zincir sesi olabiliyor. Ustanın teşhisi çok önemli...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;642713
zincirin gerdirilmesi gerek diyen var.

Alıntı yapılan: lrfan;642716
Araba kaç km'de?

Triger zincirin gergisi de bozulunca şarlama şeklinde zincir sesi olabiliyor. Ustanın teşhisi çok önemli...
Evet zincirin gerdirilmesi lazım diyeni de okudum zaten. Araç 51 binde. 25bin km den beri geliyor bu ses neredeyse. Usta aracı görmedi zaten. Bir arkadaş için amortisör fiyatı sormak için gitmiştim, o arada sordum, büyük ihtimal değişmesi lazım dedi.

Çevremde TSI motorlu Leon, Golf vs. kullanan arkadaşlar var onlarda da geliyor aynı ses. Bende normaldir herhalde diyordum, ama kronik bir sorun o zaman bu.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Olmayan bir ses başladıysa sıkıntı olabilir. Şarlama sesi zincirin uzaması veya gevşemesidir büyük ihtimal

Çevrimdışı Skodacu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle